Jump to content
mblast

Стенд преден/заден мост Accord 7 i-ctdi

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Карам си акорда вече 6-та година и не съм ходил да ми правят стенд, дори и профилактично. Тоест в първата година ходих на едно място до Техническия университет (Кастрол беше май сервиза) и там момчето не искаше да я бара. Каза нещо от рода - той фабрично си е стегнат , щом нямаш проблеми карай.. И така си карам и до ден днешен. Сега си купих хубави нови гуми и искам и покрай това да се направи проверка на двата моста, дори и да се окаже излишно (най-добре).

 

Трябва ми вашето мнение за стенд в Пловдив , където някой колега с Accord е ходил и наистина си разбират от работата.  Просто не искам да ходя някъде на случайност , където е по-вероятно да ми създадат проблем и да се ядосвам след това. Знам ,че "модерни" стендове има много , но знам че и опита на техника работещ със стенда е не по-малко важен. За това ви моля да споделите своя опит.

 

Предварително ви благодаря !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такси 1. Търси Иван. Втория гараж от ляво след портала. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Ванката.. Вече трета поредна моя кола все там си карам.. и за стенд и за диагностика ако нещо ми трака и т.н. Винаги е намирал какво е и се е справял отлично..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за да не отварям друга подобна тема ще попитам тук.

 

След регулиране на преден и заден мост на Акорд 7, ми казаха че сходимостта е наред но лявата предна гума е отворена малко. При този модел това не се регулирало.  Та въпроса ми е как да се коригира този ъгъл? Дали се дължи на нещо разбито или се е получило от стар удър. По тази причина колата дърпа леко надясно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...