Jump to content
POPAI

Реглаж заден мост

Recommended Posts

Здеавейте колеги,въпроса ми за задния мост е следния-специялно за 3 та генерация имате ли прблем с наклона на задните гуми и неправилно износване на гумите.Ще ви кажа  за моя случай,след като обслужих колата минах на реглаж и сходимост в доверен сервиз,от там ми казаха ,че тези хонди и даже 2ра генерация имат този проблем и не може да се горегира този наклон .Търсих из форума и нище не намерих  а това си е проблем ако износва така бързо гумите.Някой имал ли е такъв проблем и да ли има някакво решение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да спомена ,че задните пружини са смененни с нови в Юби ко и пак остана този наклон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........Търсих из форума и нище не намерих  а това си е проблем ако износва така бързо гумите.Някой имал ли е такъв проблем и да ли има някакво решение.

Търсил си, ама не както трябва.

Аз например, намерих решение и съм го описал в пост 57, от тази тема:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97389&page=2

 

Предполагам че задното, окачване при 3-та ген. е почти същото като при 2-ра. и ако е тека, то това е начина за справяне с този наклон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с първа генерация ЦР-В и ми износи задните гуми отвътре. Когато седнат 3ма човека отзад и видимо колелата се разклечваха, а бях минал 2 пъти стенд 4х4. Нямаше как да се приберат гумите и проблема ми го решиха типично за БГ - подложиха по 2 шайби под тампона, който прилича на бонбон и така всичко възлиза на около 1,2 лв. за 8 шайби  + цената за стенд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...