Jump to content
vpen

летни гуми

Recommended Posts

Привет колеги. Предстои ми купуване на нови летни гуми. Разгледах сайта на Диана и тези ми грабнаха окото http://diana-ltd.com/tire?1632 Модела е: 

GOODYEAR-DUNLOP EFFICIENTGRIP COMPACT 82T 175/65 R14. 

Ако някой има мнение за тях и би го споделил ще съм му благодарен. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм никак очарован от точно този модел на гууд иър, доста твърда смеска и сцеплението е като на дебица, също ме изненада че са доста шумни имайки предвид профила на протектора им. Преди няколко години се излъгах и обух джаза с четири Мишелина енерджи сейвър, същата история много пари за нищо. Оттогава съм казал че повече гориво спестяваща гума няма да си купя. Едва ли спестяват повече от 0,2-0,4л на 100км и не си заслужава компромиса със сцеплението. Аз лично ти препоръчвам тези http://diana-ltd.com/tire?5887 три коли съм карал с такава гума и съм повече от очарован, вярно износват се малко по-бързо, но пък за мен и това е индикатор че гумата е читава и държи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за препоръката. ще си помисля още малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като се бях настроил за гумите, които си бях харесал на GOODYEAR, днес отидох до ДИАНА и заявиха, че ги нямат в наличност. В крайна сметка се взех CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 82T 175/65 R14. След като добия впечатления ще споделя впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...