Jump to content
Most_Wanted

7-ма генерация 1,6 не иска да запали

Recommended Posts

Колега преди малко ми се появи проблем с паленето, като до тази сутрин не имала никакви наченки, че това ще се случи. Интересното е че при опит да си отключа колата с дистанционното, централното не се задейства, след което си я отключих ръчно и като седнах отказа да запали. Стартера си върти но до там. 

Има ли някаква връзка между централното и паленето - някой бушон или нещо такова. Всяко мнение ще ми е от полза за да мога утре максимално бързо да отстраня проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо смени батерията на дистанционното .Моята централното е вързано с алармата и да отключа с ключ -също не мога да запаля после .Зависи при тебе как е системата и кой я е правил .Смени батерията и пробвай пак да видим какво ще стане .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ти е умрял акумулатора,провери!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чипа в ключа може да е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е акумулатор, батерия или чип. На следващия ден колата се отключи и запали и няколко дена нямаше проблем до днес, когато пак не иска да се отключи и съответно да запали. Централното дори и на ръка не работи, а когато пробвам да запаля ми свети ключа за имобилайзера. Проблема е някъде по токовете, но си нямам и най-малко идея къде да го търся. Със сигурност не е проблема в ключа, дистанционното или акумулатора. общо взето ако не се отключи с централното, явно има някаква защита и не иска да пали. (нямам аларма)

Ако имате други идеи ще се радвам да споделите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 20.03.2016 г. at 11:42, Most_Wanted написа:

Не е акумулатор, батерия или чип. На следващия ден колата се отключи и запали и няколко дена нямаше проблем до днес, когато пак не иска да се отключи и съответно да запали. Централното дори и на ръка не работи, а когато пробвам да запаля ми свети ключа за имобилайзера. Проблема е някъде по токовете, но си нямам и най-малко идея къде да го търся. Със сигурност не е проблема в ключа, дистанционното или акумулатора. общо взето ако не се отключи с централното, явно има някаква защита и не иска да пали. (нямам аларма)

Ако имате други идеи ще се радвам да споделите.

решихте ли проблема че и аз сега съм така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма защита ,има сигурно наводнен модул някъде .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...