Jump to content
g0sh

Спиране от движение при неплатена гражданска отговорност

Recommended Posts

Колеги, в новините пише че от днес започва спирането на МПС без сключена гражданска отговорност. Има ли го прието това като закон, някой по запознат може ли да каже повече по темата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и до сега си беше така, но ако те хванат да управляваш без да си си платил гражданската. А това дето искаха автоматично да ти спрат колата от движение дори и ако не я управляваш не знам дали е валидно вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта четох някъде че автоматично ти спират от движение мпс и като платиш ГО до няколко дни ти я пускат автоматично. Т.е. това го отчитат само в компютрите на кат и не се занимаваш да ходиш до кат.. ама дали е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е само дето след пускането в движение(плащане на застраховката) автоматично ти пристига и някаква глоба. Поне така ми обясни жената на гишето в една застрахователна къща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже, къде да прочетм пълния текст на предложението за промени в КЗ, и евентуално вече променения КЗ?

Защото от коментарите в нет-а и аз разбрах, че ще се случва това

... автоматично ти спират от движение мпс и като платиш ГО до няколко дни ти я пускат автоматично. Т.е. това го отчитат само в компютрите на кат и не се занимаваш да ходиш до KAT ...

Според мен глоби ще има само ако те хванат, че караш кола без ГО, респективно без регистрация. При подновяване на ГО/рег. няма глоби, т.е. "жената на гишето в една застрахователна къща" да се обади на Любо Пенев, той ще й обясни, какво да прави :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...