Jump to content
borrd

Колкo изкарват крушките на фабричен ксенон?

Recommended Posts

Крушките са OSRAM XENARC-D2S. Проблема е, че едната крушка свети по слабо. Това оригинални крушки ли са, защото ми струва, че не светят както трябва. Колата я имам от скоро и затова питам колеги - какви, как и с какви трябва да се подменят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да свети по-слабо защото е смянана. Поне аз моята като я смених и тази която остана, свети по-слабо от новата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, светенето намалява с остаряването на крушката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако крушката не е менте би трябвало спокоино да изкара над 6000часа светене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моята като я смених, не знам колко е читава, но е с 2г. гаранция... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Поръчах крушки и чакам да дойдат. Бултрако ми казаха 200 лв/бр. Лошото е , че от марковите и най-скъпи крушки има най-много ментета. Интересуваше ме дали за първоначално вграждане слагат OSRAM, ама вече няма значение.

Имам още един въпрос за фарове и по-точно за нагласяне ъгъла с, който пада светлината към пътя. В купето няма врътка и това става от две машинки под купето, който вършат тази работа. Четох във форума за тази процедура, ама сега не мога да открия нищо за това нещо - софтуерно калибриране. Правят се 7-8 неща, вкл, изкл и т.н...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен оригиналните изкараха около 6г.

Миналата година едната взе да премигва и смених  двете със същият модел 4300К , сега сякаш светят малко по силно от преди.

​Мисля че сега ги има за около 110лв за 2 броя Осрам 4300К 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Поръчах крушки и чакам да дойдат. Бултрако ми казаха 200 лв/бр. Лошото е , че от марковите и най-скъпи крушки има най-много ментета. Интересуваше ме дали за първоначално вграждане слагат OSRAM, ама вече няма значение.

Имам още един въпрос за фарове и по-точно за нагласяне ъгъла с, който пада светлината към пътя. В купето няма врътка и това става от две машинки под купето, който вършат тази работа. Четох във форума за тази процедура, ама сега не мога да открия нищо за това нещо - софтуерно калибриране. Правят се 7-8 неща, вкл, изкл и т.н...

 

Колега, намери ли как се калибрират? И какво се случи с крушките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...