Jump to content
Mladen.Mladenov

Спойлер за багажник на седанов Акорд 7 ген.

Recommended Posts

Здравейте,

 

Искам да отворя тема, в която да коментираме какъв спойлер подхожда на седанов Акорд 7-ца. От дълго време се замислям да сложа някакъв, защото задницата ми изглежда незавършена без спойлер. За момента съм харесал визуално как изглежда монтиран спойлер от Акорд Тайп Р на Акорд 7-ца линк Естествено с радост бих обсъдил и мненията на колегите.

 

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен този ми е адски грозен, прилича ми на пейка някаква :D (лично мнение). 

Далеч повече ми харесват тези: 

1. 04.jpg                            2.05.jpg

 

Първия повече ми допада, доста повече ми харесва, как се "вписва/свързва" с линиите на автомобила   :yes:

Иначе, аз съм с втория, малкия. Но така си беше колата, предишния собственик го е избрал, като я е поръчвал. Все пак, не е лош, добре изглежда. Повече ми харесва отколкото "гол" багажник. 

Редактирано от mitaka_t
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 За липа от снимка №2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все се заглеждам по вирнати спойлери, някак като че ли по отварят колата. Е тази от линка ми със заводаките 16-КИ джанти не е най добрия пример, но като се сложи 17-ка или 18-ка друга кола изглежда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

49404_thumb.jpg

 

:) майтапа настрана, но сега ще кача снимка на един Accord Euro R с високо антикрило

Редактирано от ВесКо
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, е за това говоря Веско - на последните снимки. Само не мога да водя този спойлер муген ли е или нещо друго.

 

Към теб Веско понеже си със спойлер - като отваряш багажника натискайки бутона до шофьорската седалка багажника надига ли се отново сам. Има ли вариант жилото което го отваря да се регулира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивия е изключително грозен, черния акорд като цяло изглежда по-добре, но това не е заслуга на пейката - също много зле.

 

Като цяло, важното е на теб да ти харесва, но според мен ще дадеш една купчина пари за да загрозиш автомобила си...значително.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без спойлер ми е някак безхарактерна тази кола. Сивия акорд изглежда добре, но спойлера само допълва задницата. Високия някак я прави с характер :)

 

Но като цяло си прав всичко зависи от вкусовете на собственика.

 

Останалата визия откъм стойка и хубави джанти ще я докарам :)

Редактирано от Mladen.Mladenov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей така си я представям моята хондела, само че джантите ми са оксиджън - наподобява еленовия рог, цвета на купето е този. https://www.drive2.ru/r/honda/881933/

Редактирано от Mladen.Mladenov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братушките имат както много добре направени коли така и много "копанарски" ама все пак всеки си има вкус.
Лично на мене никое задно крило не ми харесва и аз ще остана или без такова или с онова фино липче от втория пост (2) което единствено ми допада.
Но разгледайте в Drive.ru определено има какво да се види :)

Редактирано от rollin
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недко има едно липче малко по издължено почти към отвес - то не ти ли допада повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай да го видя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма държава, много Хонди -особено по селата :) но има и добри. За да е приемлив висок вариант, трябва и прагове/брони да са пипнати културно, за да е всичко в хармония. Ей тея 2-те  https://www.drive2.ru/r/honda/1729382256910325180/  https://www.drive2.ru/r/honda/286416/ на пръв поглед ми хващат окото.

Иначе и по-семплите варианти са красавци: https://www.drive2.ru/r/honda/856756/  https://www.drive2.ru/r/honda/547121/

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма държава, много Хонди -особено по селата :) но има и добри. За да е приемлив висок вариант, трябва и прагове/брони да са пипнати културно, за да е всичко в хармония. Ей тея 2-те  https://www.drive2.ru/r/honda/1729382256910325180/  https://www.drive2.ru/r/honda/286416/ на пръв поглед ми хващат окото.

 

Аз съм със заводския спортен пакет - само спойлера й трябва https://www.facebook.com/photo.php?fbid=453811884792563&set=pb.100004912661148.-2207520000.1454151593.&type=3&theater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне не ми допада Младене този вариант.
Иначе това наистина е друга бира като е в комплект с цял пакет.

https://www.drive2.ru/r/honda/1729382256910325180/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я взех от Германия беше с пружини H&R и визията й ще е различна, но няма как да караш тук с тях link link

Иначе и със спойлер определено щеше да изглежда по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със заводският пакет. Мисля че спойлер по-висок от този, вече отива да стои грозно и неестетически. Лично мнение! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този спойлер ти ли си го слагал колега. Изникна ми и друг въпрос около монтажа на крилото, а именно къде точно се закрепва за задния капак, защото в най-крайните задни части на багажника са двата стопера на вратата на багажника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тази е със същия пакет като моята и това крило и стой прекрасно...само й липсват лайсните на вратите и броните

post-9729-0-36252000-1454158866_thumb.jpg

post-9729-0-32049000-1454158870_thumb.jpg

post-9729-0-91472500-1454158874_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези със захващането по средата не ме грабват нещо, но това си е моето мнение. Интересно ми е къде е разпробит багажника при захващане в двата края

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с заден спойлер и ми е много грозна отзад предпочитам да си сложа ЛИП  и да се отърва от тоя грозен спойлер но незнам от къде да си купя??]

 
Редактирано от RAVE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя е разпробит в двата края с по две дупки грозна  работа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само й липсват лайсните на вратите и броните

Лайсните са практични, но според мен загрозяват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно лайсните загрозяват, без тях в много по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че лайсните загрозяват, но за 5 години със седмицата ми писна от пребоядисване на врати. Редовно има някой дебил да паркира до теб, да си отвори вратата и без да гледа и да ти остави белег. Та не виня хората с коли с лайсни.

 

Иначе мен много ме кефи фабричния спойлер на 7ма Type S. Взех си заден капак с такъв, но така се случи, че смених колата преди да го сложа и сега даже се продава. Ако се решиш, драсни едно лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш лично колега

Редактирано от vankasa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мене лично ОЕМ спойлера на Type S е най-красив ето снимка на моята машина

 

post-17631-0-09761700-1454563024_thumb.jpg

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен също ми допадна това крило :

 

20160201_140350_f8366_31936367.jpg20160201_140336_7b3ae_31936366.jpg

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също взех такова оригинално крило за type S 7-ма ген. с идеята да го монтирам на акорд купе 6-та ген. но някак си ми се иска оригиналното за моя модел да сложа,та ако намеря това ще излезе на пазара.Най-добре изглеждат 7-миците с него и на 6-та няма да седи зле,та още се чудя,но ако някой много му трябва да ми пише може да се разберем нещо

Редактирано от Shorty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крилото е вече на пазара,ако да някой му трябва да ми пише!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На светлия цвят 7-а стоят по един начин оем спойлера а на тъмните по друг някак се губи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Според мен ОЕМ също стой най-добре(но го има това и за цвета, на светли тича повеч). Някой знае ли от къде можем да се сдобием с оригинален ОЕМ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях какъв бих си сложилш :)

 

gifs-02.gif

  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноооооого гот

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от къде мога да си закупя?
Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...