Jump to content
sashe123

Национална Хонда среща 2016

Recommended Posts

Ами няма щото сме много отворени и с много претенции...

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре казано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то недовлолни винаги ще има,но няма как 1000 човека да се съобразяват с мнението на 2-ма 3-ма !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма щото сме много отворени и с много претенции...

Това е защото има кой да върви по акъла на тия с притенциите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха аааа. Ето го разковничето 20 човека така тва така и готова. Много правилно.

Така като сте запускали тема и миналата и тази година ми е интересно кои, поне трима ще излязат и ще напишат че се ангажират 100%!!! да направят среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По прилежащо ни е като българи да си правим градцки сбирки че там е по лесно да се прави каквото и когато си искаме... най ни е сладко без правила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zashto ne se subrem 4 ma 4oveka komitet izbirame mqsto data pravilata ste razpredelim rabotata puk na koito ne my haresva organizaciqta napravena nakraq da ne idva i tva e pravime subitieto koito iska koito neiska i taka az bih se angajiral ako iska nqkoi da mi pishe i da napravime komiteta i da organizirame neshtoto kazvam se aris tel: 087 748 4885 no da se saberem i da organizirame neshtoto nikoi ne e kazal 4e ste e lesno no puk zashto da ne se probvame

 

Защо не се съберем 4-ма човека, комитет, избираме място, дата, правилата ще разпределим, работата, пък на който не му харесва направената организация, накрая да не идва, и т'ва е. Правим събитието, който иска, който не иска и така. Аз бих се ангажирал ако иска някой да ми пише и да направим комитета и да организираме нещото. Казвам се Арис, тел: 087 748 4885, но да се съберем и да организираме нещото, никой не е казал че ще е лесно, но пък защо да не се пробваме.

Редактирано от atoma
Жестомимичен превод в ефир.....
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, съжалявам за забърсването ама .......
 
@ristokratis съдейки по предишните ти наказания обичаш да спазваш правилата, та ето ти и поредното наказание. Отделно мислиш ли че не е създаден комитет за НС2016? Мислиш ли че не е започната работа по темата НС2016? Мислиш ли че става толкова лесно, мислиш ли че някой ей така ще извади една чанта пари и ще каже ето ви момчета, мислиш ли че е лесно всеки да отдели част от свободното си време и пари за да свърши нещо по НС2016, и т.н. и т.н. На думи е много лесно да се организира някакво такова мероприятие за 200+ човека, като всеки един от тези 200+ човека има собствено мнение и желание. За едно такова мероприятие трябва да се вземат доста разрешителни, позволения и т.н. Всичко това са пари, които се дават предварително и после евентуално се връщат, казвам евентуално защото може и да не се случи това.  И още и още и още.  Все пак ще те имам в предвид като почне организацията и ще видим колко си сериозен.

 

За ваша информация, има теми които вие не виждате и в тях се говорят именно тези неща, това че не се виждат не значи, че нищо не се прави.

 

Поздрави на всички.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам тази тема да се заключи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение е, че ако е започнала работа по организирането на такъв тип мероприятие това трябва да се каже. Така всеки, който има интерес ще види, че се работи по въпроса и има някакво развитие. Ако има ентусиасти и хора с връзки тук там и разбира се с желание да помогнат на организаторите да се свържат с тях. Казвам всичко това, защото от коментара на колегата atoma оставам с впечатление, че вече има създадена организация за НС2016, но това не беше известно до сега.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом колегата "atoma" каза че се работи, на нас ни остава само да чакаме с нетърпение обявяването на датата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли трябва да чета произволни коментари от сорта "какво става", "кога ще има", "чух, че се действа"... Като има яснота по темата, никога не се е мълчало и хората, които работят по въпроса, съобщават по един или друг достъпен начин. Има ли как да се изключат известията от тази тема, та да не се налага да ми показва нови мнения всеки ден?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извън темата: Еврокенефите за беседки ли ше ги ползваме Другарю Луд Пес ?!  :tooth:  Ши участвам с аления Лют ! ... 9бр. 

Сори не сЪ сдържаф .... 

 

По темата : ба как никой не спомена Калояново ба ?!?!? Не вервам на очите си ... пистаааааааааа  :tooth:

Пак по темата : Феня е вашия чиляк младежи ... ухажвайте го , ако сакате да изгорите некой литър бенз тфа лято !  ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Коко, аз също съм мераклия, отдавна се каня да ти идвам на гости +3 броя в задния двор.... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сме у Кокоооо само каже дата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа...ми мисля че до 20 картинга мога да поема на двора... :punk:....пък и улиците покрай мен дъъъъългииии...назрява ми една идейка за среща на стари хонделки,ама това в друга тема.Датааа...ми нека се постопли,тъкмо ще помагате да струпаме гаража най-накрая! :punk: 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаа , Кучефф ай да не си крадем идейките ?!  :whistle:  Ко стаа са .. ши има ли , нема ли да има ........... пистаааааааааа !!  :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат напраим гаража отгоре на плочата имам убава колекция мачбокс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам две Онди с вятър,като нищо ще прескоча и аз :tooth: ,че ви забравих муцуните вече! :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя път ще дойда,само да има....  :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля се и аз да има,че тази година съм се наканила да си покажа сивикчето :) на пролет влиза в бокса за боя и освежаване на джанти  :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има национална среща докато не се хванат 10 човека поне и да започнат сериозно да се занимават с това. 
П.П. Спред мен срещата трябва задължително да е на Калояново, за да може хората да се съберат да покарат, тези които не карат да погледат шоу и всички да са доволни. 

Редактирано от honda_lv
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде знаеш , че няма хора дето са се ангажирали ?! Защо пък да ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да е на Калояново срещата ? Като ти се кара ходи карай. Защо да не е на Габрово ? 

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, да избегна коментар по темата. която следя от самото начало, но за жалост отново се появиха желания, къде трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да е срещата, небива така хора.
Аз пожелавам на организаторите лек и попътен вятър в борбата с това мероприятие. Всички с нетърпение очакваме тази среща.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се почна ЗА и ПРОТИВ Калояново.  :D Отивам за пуканки  :eat:​ 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес влязох в календара на писта Дракон и гледам: Опел,Пежо,Рено,БМВ имат вече дати за съборите си. Чакаме и нашата дата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има да си чакаме тая среща но имам предчуствие че няма да видиме Хондите си на едно място и всеки да се похвали кои какво има и какво е правил по колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде спрете се бе мааму стара... Няма да има среща,защото имате много претенции. Толкоз ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бре няма никои желаещ само лалане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази тема тряа се тръшне един катанец  и като има инфо от модовете и организаторите на евентуалната НС да се отключи и да цъкнат хората информацията за направеното и предвиденото от тях. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ние ли имаме претенций? Сигурно и другите фен-клубове имат,но нещата там се случват.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заключвам темата ;) Като има, ако има развитие ще ви се каже.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...