Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/01/24 in all areas

  1. 1 point
    Така си е капачката и работи. Тук е обяснено работата на двата клапана капачка. https://forums.hondabg.com/topic/105719-обезвъздушаване-и-работа-на-охладителната-система/
  2. 1 point
    Всички нови хибриди на Хонда са с мощни електромотори /по-мощни от ДВГ-то/ и до 80 км/ч се движат като електромобил. Когато не им достига батерията, ДВГ-то се стартира и задвижва ел. генератора. Над 80 км/ч се включва съединител, който предава въртящият момент директно от ДВГ към колелата. Така се избягва монтирането на скоростна кутия, има само една директна предавка. Когато е в режим на ДВГ електромотора само помага при необходимост.
  3. 1 point
    Здравейте, аз сложих същия номер пружини. Първите ми впечатления са, че колата стана по-стабилна отзад. Когато я натоваря с повече багаж, ще споделя как се държи на пътя. Височината не се промени, смених само пружините, всичко друго беше здраво. Ще наблюдавам гумите за износване, това е, което мога засега да кажа.
  4. 1 point
  5. 1 point
    Каква е тази глупост, да сваляш задницата?! Трябва да си ненормален, че да го правиш... А що се отнася до това, да слагаш кофти гуми отзад, просто не ми се коментира. Този е "майстор", щото не му знам името...
  6. 1 point
    Не знам за перфектна кола която яде гуми.Послушай съвета!
  7. 0 points
    Сватба некъде из северозапада! Подпийналио свекър са загледал у булката и инстинктивно вика на жена си: - Пууу, така като гледам...нищо не сме зеле!!! В следващио момент, погледа му попада на сино му и набръже допълнил: - Ма па и нищо не сме дале....
This leaderboard is set to Sofia/GMT+03:00


×
×
  • Create New...