Jump to content
Pancho

Honda Girls Team

Recommended Posts

Като четох темата на Founder Junior Team ми хрумна една по-добра идея.HONDA GIRLS TEAM.Момичетата може да постнат по някоя снимка и модераторите да направят възможност за гласуване. Нещо като Мис Хонда Форум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ще я правим като я изберем ? :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Темата май ще стигне до тук :) . Не за друго, ама дамите са малко. Квото и да правим неможем да си ги разделим. Ще вземем да се изпокараме. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondari

Незнам какво ще стане ама подкрепям идеята със всички крайници, които могат да бъдат вдигнати. Абе майтапа на страна просто наистина е супер идейка. Все пак трябва да има нещо, което да краси нашия форум: а какво по-хубаво от хубава ХОНДА шофирана от хубава ХОНДЕСА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро моето мнение е само да ги преброим,а при желание от тяхна страна естествено могат и да се покажат(не е чак толкова задължително). Но няма нужда да правим кастинги,анкети и тем подобни,понеже представете си как ще се чувстава момичето на последното място.Нека си останат така,въпреки всичко те пак са си украсата и гордостта на клуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blondy

А аз си помислих, че колите ще ни оценявате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

По-скоро моето мнение е само да ги преброим,а при желание от тяхна страна естествено могат и да се покажат(не е чак толкова задължително).

Айдеееее народееее ондаджийки по пет лева килото!!! Топли топли турбодизели! Барабар с елпакета и мурафета! С платена епилация до края на 2007 година! Екстри силиконови уплътнения и спортно окачване сваровски! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hahy

По-скоро моето мнение е само да ги преброим,а при желание от тяхна страна естествено могат и да се покажат(не е чак толкова задължително).

Айдеееее народееее ондаджийки по пет лева килото!!! Топли топли турбодизели! Барабар с елпакета и мурафета! С платена епилация до края на 2007 година! Екстри силиконови уплътнения и спортно окачване сваровски! :)
Ти ше поемаш окачването и новите уплътнители :) макар че по-убаво от заводското изпълнение няма май .... кой го влече за тунинг си плаща :) и съм ТВЪРДО ЗА ЕПИЛАЦИЯТА ! :P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blondy

И какви ще са критериите... сигурно от рода на:Модел 1976 - 1986, мощен бордови компютър, високо окачване, спортна задница и не на последно място каква светлина излъчват фаровете. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехехехехехеейпролетта май ви раздвижи хормoните като буталата на B18C5 DOCH VTEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехехехехехеейпролетта май ви раздвижи хормoните като буталата на B18C5 DOCH VTEC

Скачат скачат...аре давайте матриала ...!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hahy

Идеята е добра, интересно ми е колко са хондаджйките във форума и по колко се падат на хондаджия :)

Приблизително по Минус (-) 35 на човек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Поне да има кого да поздравим на 8-ми март :)Поне по улиците се виждат доста Хондаджийки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да запитам случайно да има регистрирана фенка от Варна със син Сивик 5г хеч. с жълти джанти. Понеже доста често я засичам по улуците на Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да запитам случайно да има регистрирана фенка от Варна със син Сивик 5г хеч. с жълти джанти. Понеже доста често я засичам по улуците на Варна :)

А тя как реагира като я засичаш ? Свирка ли ти с клаксона ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batkosio

Красиви очи, закръглено дупе, тясна и с агресивен характер! Тва бях го измислил на майтап като взех Прелюда и ме питаха мойте хора как е :) . Та това е идеала ми за кола и за жена. И двете съм ги постигнал мисля :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CALYPSO^

Абе аз не мисля, че само кочове ги караме :D Виждал съм и доста колежки по срещите......... Та да не се стесняват, ами да се обадят, да им чуем мнението за тази инициатива :Dайде всичко добро от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А ако качвате снимки и сте снимани до някоя ХОНДА в този форум може и да не ви забележат :D Абе тея ХОНДИ само кочове ли ги карат :D

Снимките не се постват с цел предотвратяване на разбити на сърца.

Ако във форума има само една регистрирана жена може да не се притеснява да покаже снимки, конкурса печели с 1-во място служебно...

Относно жените мисля че сме малко повече...По-скоро ние да избереме "Mr HONDA Forum"... защото има повече конкуренция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха , бахти историята ... само блонди и кака Ниа :D аз ще се самогръмна ако са само тва фенките на марката :D

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха , бахти историята ... само блонди и кака Ниа :D аз ще се самогръмна ако са само тва фенките на марката ;)

А без тях бе младеж , без тях кво ше е ;) Треа да им миете колите по сбирките - само и само да ги задържите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе все ми се струва ,че има и още ама мъжете им май ги крият :D:D ....... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че 3 е по-хубаво число,та реших и аз да се обадя.За сега съм все още Хонда фен - тип пешеходец,но се надявам до един-два месеца и аз да се сдобия с една такава красавица :D Иначе идеята не е лоша,но като гледам наистина представителките на нежния пол сме малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да внеса ред в статистикатапо най-бързите ми и груби сметки\спомени във форума - 6 момичета с лични хондивярвам че са повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Изплуват лека полека...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко , ама качествени :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да внеса ред в статистикатапо най-бързите ми и груби сметки\спомени във форума - 6 момичета с лични хондивярвам че са повече

Нека сме седем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено се показват една по една:) още няколко дни и в конкурса ще има бая кандидатки за призовите места :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Как ше ни искате , Вечерна рокля , бански и спортно облечени ???? :):):D:Dили няма да е тип ревю ... :)

Редактирано от hahy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено се показват една по една:) още няколко дни и в конкурса ще има бая кандидатки за призовите места :D

Не позна :)събираме се за журито за конкурса Mr Honda, ... очаквайте скоро условията за кандидатстване и датата за провеждане на конкурса :D
A наградата ще е? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено се показват една по една:) още няколко дни и в конкурса ще има бая кандидатки за призовите места :D

Не позна :)събираме се за журито за конкурса Mr Honda, ... очаквайте скоро условията за кандидатстване и датата за провеждане на конкурса :D
A наградата ще е? :)
Литър М10Д - Приста ойл!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено се показват една по една:) още няколко дни и в конкурса ще има бая кандидатки за призовите места :D

Не позна :)събираме се за журито за конкурса Mr Honda, ... очаквайте скоро условията за кандидатстване и датата за провеждане на конкурса ;)
A наградата ще е? :)
Литър М10Д - Приста ойл!!!
Не може ли поне 2 да са? :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

с тази награда направо ме изкошавате да се заиша :D:):):D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ама не 2л масло, а Пернишки тунинг комплект спортна чанта тип Адибас - лепенка за стъкло Ремус, ролка тъмно фолио, модерни зарчета за вътрешно огледало, кученце за таблото и антистатик за задната броня и това цялото в чантата :):)na tova veche ne mojah da ustoq.she vzema da se kandidatiram i az.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде дами 4акаме снимки да видим дали сте напално обслужени и сас сменени консумативи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

може ама не 2л масло, а Пернишки тунинг комплект спортна чанта тип Адибас - лепенка за стъкло Ремус, ролка тъмно фолио, модерни зарчета за вътрешно огледало, кученце за таблото и антистатик за задната броня и това цялото в чантата :):)

na tova veche ne mojah da ustoq.she vzema da se kandidatiram i az.

От тебе тогава ше искам и сини пръскачки за чистачките !! И ше се снимам по монокини :D:D Целия бански ми остана на една трънка на златните :)

Редактирано от hahy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

може ама не 2л масло, а Пернишки тунинг комплект спортна чанта тип Адибас - лепенка за стъкло Ремус, ролка тъмно фолио, модерни зарчета за вътрешно огледало, кученце за таблото и антистатик за задната броня и това цялото в чантата :):)Малииииии ама то голяма щедрост..... няма какво да мисля... направо ме записвай за участие :D просто не мога да устоя на "великолепната" и изключително голяма награда :D:)

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се притеснявам да не ни налазат Голфаджийте сега след тая награда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ама не 2л масло, а Пернишки тунинг комплект спортна чанта тип Адибас - лепенка за стъкло Ремус, ролка тъмно фолио, модерни зарчета за вътрешно огледало, кученце за таблото и антистатик за задната броня и това цялото в чантата :):)

С тая награда на победителя Хондата ще качи поне 100 коня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ама не 2л масло, а Пернишки тунинг комплект спортна чанта тип Адибас - лепенка за стъкло Ремус, ролка тъмно фолио, модерни зарчета за вътрешно огледало, кученце за таблото и антистатик за задната броня и това цялото в чантата :D;)

С тая награда на победителя Хондата ще качи поне 100 коня :P
Ако лепенката е направена като холограмна ;):):D И на антистатика ако може да пише Playboy с 2 зайчета ..... тогава и на лазерна епилация ше се подложа - само и само да съм Фърст на конкурса :P Колата ше ми стане Шокар на Вилица ако уцелим местото :):);)
:P Колеги да си дойдем на темата .. все пак започнахме да говорим за колежките :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...