Jump to content
AlexDjenkov

Откраднат Honda Civic 2006

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Днес сутринта  сряда срещу четвъртък в София - Младост 1 блок 12 на паркинга пред блока (на гърба на 118 СОУ Людмил Стоянов) , ми откраднаха колата - Сивик 8-а генерация. Регистрация  У 9641 АМ чисто черна , има особеност - 'решетката' предната (това между фаровете не знам как да го нарека) е боядисана в черно. Ако някой има идеи или супер случайно може да помогне ще съм благодарен!

 

Публикувано изображение

 

https://onedrive.live.com/redir?resid=374C5552CDBC9663!516&authkey=!AJiDTn_jze7rXxE&v=3&ithint=photo%2cjpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, колега. Ще се оглеждам.Точно преди месец, май в Студентски град, откраднаха и на друг колега Сивик, пак 2006 модел.Нещо май ни нарочиха крадците.... Притеснихте ме, това е близо до дома ми.Извинете за въпроса, но само фабрична аларма и имобилайзер ли бяха за защита?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,фабрична аларма и мобилайзер. Не знам, странна работа от ляво на мен имаше BMW за поне 50к , на 2 метра от мен АУДИ А4 пак за толкова, защо нея избраха....Тоя паркинг е фул с коли целогодишно и дори има човек наблизо който пази друг паркинг и общо взето си вижда и тоя. Общо взето ми обясниха че защита няма ,всичко палят и отключват още от далеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, ако е удобно, отговорете на лични. Скоро ли сте купили колата?От тукашен търговец?Колко ключа получихте? Оригинални?Пробвали ли сте дали фабричната аларма работи?Знам, че не Ви е до това в момета, но ако или когато успеете.Извинения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, ако е удобно, отговорете на лични.Скоро ли сте купили колата?От тукашен търговец?Колко ключа получихте? Оригинални?Пробвали ли сте дали фабричната аларма работи?Знам, че не Ви е до това в момета, но ако или когато успеете.Извинения.

Кога за последно сте карали автомобила на автомивка,и сте го оставили без надзор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На автомивка бях преди 10-на дни ,но уж бях там през цялото. Само външно я миха. Интересното е че тоя там ме разпитва разни работи и стана дума, че я мия защото отивам да преподписвам каското веднага след мивката. Може и там да са я набелязали. Не знам ,мафия голяма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги този от нас който се сдобие с нов двигател за съжаление ще е от тази кола.Това е цел номер едно на кражбата. НЯКОЙ АМА ИМА ОПИТ С ПОДОБЕН СЛУЧАЙ КОНТАКТИ ТЕЛЕФОНИ МОЛЯ ПИШЕТЕ НА СОБСТВЕНИКА ЛИЧНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв двигател е колата?

Питам, защото колега от форума в друга подобна тема твърди, че не могат да се крадат бензиновите модели а само дизеловите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бензин според мен при покупката  от Дупница собственика си е спестил резервния ключ и си я е прибра. В този случай няма значение двигателя :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На автомивка бях преди 10-на дни ,но уж бях там през цялото. Само външно я миха. Интересното е че тоя там ме разпитва разни работи и стана дума, че я мия защото отивам да преподписвам каското веднага след мивката. Може и там да са я набелязали. Не знам ,мафия голяма.

Някой от персонала на автомивката да се е качвал в колата да я мести?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да е сигорно работи за тях момчето от автомивката ама каква полза. Няма доказателва недосегаеми са изродите. Много е страшно на никой не го по пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преместих темата в Общи за да може да се види от колкото се може повече хора.

 

Колега дано поне каското ти платят каквото е нужно...... за крадците не знам какво да кажа.......с тия пари лекарства да си купят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти от името на брат ми. Нека повече хора са информирани. Слагайте допълнителни аларми бутони. Не е шега на всеки може да се случи.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря за преместването на темата! Този който миеше колата се качи ,за да я измести на слънце щото там я подсушава. Може би там са я набелязали ,но аз бях там през цялото време (около 10 мин измиване) . По-интересното в цялото нещо с автомивката е ,че аз му споменах на тоя че отивам да правя каско след измиването.

 

Иначе от каското дори да ми върнат сумата за която сме подписали, пак съм на загуба 4-5к лв.  Извода от всичко е ,че в нашата татковина не може да си купиш колата за която си мечтал и която ти харесва, защото мръсната гад ще ти я вземе. Първа кола ми е , сам съм си я изработил и е 'малко' демотивиращо...

Редактирано от AlexDjenkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Родната полиция какво каза по въпроса, споменали им за резервния ключ че може да е при джамбазина?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Родната полиция е захвърлила случея в някоя папка и след като мине периодът за разследване просто ще я обявят за ненамерена и застрахователите плащат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

! Този който миеше колата се качи ,за да я измести на слънце щото там я подсушава. Може би там са я набелязали ,но аз бях там през цялото време (около 10 мин измиване) . По-интересното в цялото нещо с автомивката е ,че аз му споменах на тоя че отивам да правя каско след измиването.

 

Ето го и разковничето в цялата неприятна за съжаление история.През тези 10 минути вероятно ключа е бил ''манипулиран" така да се каже.Застрахователите питаха ли къде е била колата през последните 15-20 дни (при приятел,автосервиз,на мивка).За съжаление е честа практика когато оставите колата за миене без надзор,ключа(най-често тип пеперудка или безключово палене за по-новите модели) да бъде разглобен чипа му да бъде изваден и подхвърлен под седалката,стелката и др.Колата се отключва заключва,пали и върви без проблем.Останалото е лесно за "тях" и така за жалост докато не я "приберат".

Нека това е призив и към останалите колеги.Бъдете бдителни след такива "мероприятия" (мивки,сервизи,приятели колеги и т.н.).

По описани начин мой колега се сбогува с Ауди А6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потресен съм.......

 

И друг път съм я мил на тази автомивка уж. Застрахователя не прояви никакъв интерес, само един заспал тип ме накара да попълня документите за щетата. Абсолютно нищо не ме попитаха, явно нямат интерес да се намери колата. Плащат си 70-80% от каското и забравят. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за мнението, но нека не вкарваме колегата във филм.При фабрична активна аларма съм качвала колата си на репатрак. Посред зима, с много дърпане. Дойде патрулка, дадох обяснение.Алармата не се активира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Родната полиция какво каза по въпроса, споменали им за резервния ключ че може да е при джамбазина?

 

Здравейте,

както се разбрахме пускам тук линк за Honda-та в нашия форум - http://toyotabg.net/viewtopic.php?f=1&t=9283&start=60#p286085.

 

Информация за всички откраднати коли при нас - http://toyotabg.net/viewtopic.php?f=1&t=9283 - темата е една - променя се само заглавието с актуалните "липси".

 

За съжаление вече не изчезват само дизелови LC,а и доста по-обикновени и стандартни японски коли.

 

Успех с търсенето. 

 

Поздрави

Akima @ toyotabg.net

 

П.С.Джап да слушаш и тук,че току виж сме направили и двустранна спогодба срещу спаменето. :tooth: 

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 мисля че колегата 

zlobar4e ни светна за схемата която най-вероятно е подействала и при нас .Това за което ви моля дайте гласност на случая начина на извършване защо няма да е последната кола.....

Редактирано от Civic97-90

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще публикувам темата в Сузуки и Пежо форумите,колегите да се оглеждат. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас колега , дано да се намери колата и аз живея наблизо , не очаквах ,че се крадът така тези Хонди :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас колега, моите съболезнования за красивия ти Сивик

 

ПС Извода е МОНТИРАЙТЕ СИ КЛЮЧЕ изключващо запалването, като от едно време :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам за колегата и аз, но понеже колегата слусчо каза за такова бутонче и може да ви се стори странно,но на баща ми москвича 412 преди доста години разбира се се пробваха да го крадат, но понеже контакта се беше развалил и си беше монтирал копче и го държеше под седалката, та намерихме колата на 1 км от дома ни с отворена врата но незапалена. може би толкова просто нещо ще се окаже ефективно. 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...