Jump to content
Guest iSpider

Протест срещу дупките

Recommended Posts

Guest iSpider
Публикувано (Редактирано)

Ако успеем наистина да се обединим с колегите от другите форуми, може и да ни чуе някой ...http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=38700П.С. Аз честно казано не вярвам толкова народ да се синхронизира, но ако ако се определи дата съм там!

Редактирано от iSpider

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

ДА аз съм за такава акция дано да успее :):) номера е да се уточни час и дата на акцията и формата че така не би станало нищо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside
Отговорено (Редактирано)

Ще е добре и да не е само София, а поне и Пловдив и Варна за да се включа и аз :) а и още доста хора и да е по едно време. И определено за да е законно трябва да се уговори с общината.

Редактирано от VTEC Inside

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoePass

Ще заставим лично бат Бйко в София да си опраи кочината, не само да се оправдава с Столичния Общински Съвет. Ще организираме ако тряаа масовки пред кметството да го изкараме тоя шушляк.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon
Отговорено (Редактирано)

Аз си мисля, че от зимата насам доста оправиха пътищата в София........или може би карам все по такива. Дори запълниха дупките по малките улички между блоковете около нас. :) Това не се беше случвало от много години!!!! А има цели булеварди, които ги направиха на ново.

Вижте, не смятам, че няма още какво да се желае, но Бате Бойко спази обещанието си в този план.......поне според мен. Наистина след тази зима положението беше трагично. Спомнете си онези снимки на колегата с Прелюда от околовръстното, тогава аз подкрепих с двете си ръце протеста му. А сега като минавам по околовръстния път нещата са съвсем различни и дори и в момента го ремонтират и разширяват на места. Мога да кажа само, че ако продължават така да работят до година или две може в това отношение София да заприлича на нормален град.

Дано не звучи на някой прекалено пресилено, но ми се струва, че протеста срещу Столична Община е малко безпочвен този път.

 

п.п. Сега прочетох статията и забелязах, че инцидента със загиналия шофьор даже не е в София.

 

Ще заставим лично бат Бйко в София да си опраи кочината, не само да се оправдава с Столичния Общински Съвет. Ще организираме ако тряаа масовки пред кметството да го изкараме тоя шушляк.

Предполагам там някой друг носи отговорност за инцидента, а не Столична Община!

 

Link: Статия в dnes.dir.bg

 

28-годишен загина от дупка на пътя

 

28-годишен мъж от силистренското село Иширково загина снощи след като колата му попадна на дупка в пътното платно, предаде БНР.

 

Мъжът е шофирал с висока скорост, когато автомобилът е попаднал в изровен от наводненията пътен участък на входа на селото. Колата е излетяла и е паднала в близкия отводнителен канал. Ден по-рано кметът на селото Кинка Иванова е получила сигнали за опасния участък. Днес на мястото са изпратени работници да запълнят дупката. Главният път за село Иширково не е ремонтиран от три години и е в лошо състояние, твърди Иванова. С поредната тежка катастрофа жертвите на пътни инциденти в този район от началото на годината стават 12.

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon
Отговорено (Редактирано)

Иначе ако става въпрос за протест срещу отговорниците за този инцидент и аз заставам зад него!!!

За да караш по този път и да се пребиеш от дупка, трябва да си си платил даже и за ВИНЕТКА

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

На също мннение съм с Демон-а :) и ще ви предложа нещо понеже не в една от новините съм го забелязал , звънкайте и тормозете общината или пътища АД като им казвате къде има голяма дупка !!! и вижте дали няма да запушат дупката след ден два :) защото тогава е постъпила информация и ако стане нещо хвърчат глави !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoePass

Не мисля 4е е направил не6то. Единствено половината Опъл4енска ис нея се тупа по гърдите. Дупките се правят само ако са дълбоки 4,5 см и това е ре6енние на самия Бойко. А за другите об6тини нали някой тряаа да им покаже 4е за толкова и толкова пари те 6те се оправят. 6то не видиж ломско 6осе и цариградско и надлез надежда и пътя около ТЕЦа в орландовци, НАдежда, Обеля и сума други квартали. А и тряабва от някаде да се тръгне. Но мойто мнение е 4е тряаа да се създаде организация на разли4ните форуми за разли4ните марки автомобили и да се излезе на пътя с един автопоход сре6ту ло6ите пътища. И ако сме малко по- настоятелни можем да го направим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Предлагам да си возиме по два чувала с чакъл в багажника и като видиме дупка да я пълниме :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoePass

И това е идея да се маркират, ама е трудно докато се дигнат хората, аз 6е се пробвам да осигуря едно прасе и едно агне и на някоя поляна си напраиме джангър :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Misfit

Здравеите Колеги.

 

Колеги сега по новините чух че във резултат на катастрофа заради дупка на пътя е загинал мъж -баща на две деца ,карал е голфче -3 ка,по новините даваха кадри и колата за нищо не ставаше ,казаха че дупката е била около 30см дълбока на извън селски път се е намирала ,човека е карал със около 90км във час .Отново всеки от отговорните лица който говориха по темата казаха че не е във техните правомощия и че те не са виновни(както винаги виновен е другия ) резулата е че един баща на две малки деца е починал заради безхаберието на всички

Иниациативата е подета от момчетата от VW Foruma....

 

 

VW Форум

AUDI Форум

OPEL Форум

BMW Форум

RENAULT Форум

VOLVO Форум

TUNING Форум

Mercedes-Club-BG Форум

Трабант и вартбург Форум

Data.bg Форум

Dupkite.com целия саит!

F-E-N.Net Форум

BG Mafia Форум

Lada Club BG Форум

Honda Club Форум

 

Публикувано изображение

 

Дупките убиват, на кои му пука? На мен ДА!

 

Целият списък на форуми и саитове заели се с националанта инициатива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoePass

Какви са плановете. Какво ще се направи. Аз мога да организирам под патронажа на моята организация не6то и форумите да се включат ако искат. Твърде вероятно е да организираме голям митинг със сцена за това предложете како искате да направите и да търсим средства за това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoePass

Още днеска мога да прибавя изявление пред медиите за иниацитива и, евентуално да съдиме отговорните в качеството си на граждани и съпругата на мъжът който е по4инал в следствие на катастрофата от дупката да получи обезщетение, иначе е много грубо ако и това го оставиме с лека ръка. Не е честно някои да си барат т.шаците и да си прехвърлят топката и в съштото време наши съграждани да умират по мизерните дупки на пътищата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Демоне не мисля, че става дума за дупките само в София. България не е София!!! Но протестът трябва освен навсякъде другаде да се състои и в София понеже:-тук са управниците, които отпускат пари за цяла България-тук има най-много хора, които далеч не са само Софиянци (аз съм от тях) :hondarulez: -ще се чуе и види от най-много хораPEACE :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Вие не разбрахте ли че със законен протест няма да стане. Трябва да стане блокада от ужасно много хора изведнъж, без разрешение и т.н. за да се стреснат малко.Така само си лафим. Казва се дата и от всички гореизброени форуми центровете на градовете се блокират за неопределено време.иначе какво, ще си направим митингче и голямата работа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoePass

Трябва ама ше ни разпръсне полицията щото ина4е тряаа да се биеме и ще има много арестувани. Аз съм сигурен 4е те ше ни бият много, ако го организираме незаконно тряаа да е ударно на всякаде и не е хубаво да се обсъжда в форума щото и тука гледат трява си да се съберем някаде. И не по телефоните да се оговарят подробности 6тото се подслушват на определени словосъчетания!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Аре пичове и мацки ... твърдо съм ЗА идеята, НО !!! ГОВОРЕТЕ СИ НЕ МИ ПРЕЧИТЕ !!!Само ще спомена за същия протест миналата година пролетта. Уж щяхме да ходим от 30 клуба и какво ... накрая от този тук отидохме 4-5 човека при 4 или 5 страници изписани по темата + още една такава за място и час .... а на всичкото отгоре се и разминахме ... протестирахме с по едно кафе и кой от каде е.ИЛИ МОЖЕ БИ ТОЗИ ПЪТ ЩЕ СТАНЕ НЕЩО :( УСПЕХ !!! АЗ СЪМ С ВАС ..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoePass

Ами не знам кой е замислил иниацитивата, аз мога да я организирам. Даже и сцена мога да измислим. Това нада ли ще стане преди 01.08 тая година ама аз мисля 4е 2ри е добра дата за революция:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Демоне не мисля, че става дума за дупките само в София. България не е София!!! Но протестът трябва освен навсякъде другаде да се състои и в София понеже:

-тук са управниците, които отпускат пари за цяла България

-тук има най-много хора, които далеч не са само Софиянци (аз съм от тях) ;)

-ще се чуе и види от най-много хора

PEACE ;)

<{POST_SNAPBACK}>

ЕВАЛАТА КОЛЕГА а и май-малко всеки излиза от София когато може така че е важно да има някаква равносметка за употребата на парите за прословутите Винетки платих си годишна такава а като изляза от гаража ми се иска да си прибера пак колата че ми е жал как подскача от дупка в дупка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...