Към съдържанието

проблем след смяна на ремък

• Не можете да пишете в тази тема
7 отговора на тази тема

#1 aylakmann

aylakmann

Новак

• Newbies
  • Pip
  • 8 Мнения:
  • Място:plovdiv

Публикувано 10 декември 2010 - 22:26

здравеите колеги,наскро претърпях късане на ангренажен ремък закарах колата на майстор погледна е отвори е и за щастие се разминах само с 1 ударен клапан поправи ми колата смени масло гарнитура и всичко по реда си оправи е но като я запалих първоначално като е изфорсирам и прекъсваше после бърна нещо по делкото и се оправи НО сега ми се появи друг проблем колата загуби мощност и забелязах че когато е загряла и е пусна на свободна колата се мъчи и ниските обороти играят слизат на 500 после пак се качват но не гасне моля кажетекакво е според вас какво да направя за елкон ли плаче или?колата е civic 1997 1.5 втеk d15z8 моля дайте ми съвет какво да правя
  • 0

#2 barsi

barsi

Задволанен малоумник

• Mr. Компетенция
  • PipPipPip
  • 1849 Мнения:
  • Кара:eg3,ma8
  • Място:София-Перник-Дупница

Публикувано 10 декември 2010 - 22:31

Отиваш при друг майстор,казваш му какво е сътворил стария и оставяш новия да ти оправи центовките по колата.Ама новия майсто трябва да е читав.Не че стария не е,просто не е успял и е барал където не трябва.Гледам,че си от Пловдив,намери темата от "срещи и мероприятия" и завържи контакт с хората и те ще ти кажат кой разбира и при кой се спира :)
  • 0

Ако един проблем си има решение , значи не е никакъв проблем .
В главата ми има 3 бръмбара , обаче са с вишо образование и си цъкат " Каре белот " ...

#3 kvd74

kvd74

Потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 912 Мнения:
  • Кара:D15Z8
  • Място:Североизточен Перник

Публикувано 11 декември 2010 - 10:05

Със сигурност имаш един зъб грешно зацепване.
  • 0

#4 sharki

sharki

картинг фен

• Members
  • PipPipPip
  • 102 Мнения:
  • Място:София

Публикувано 11 декември 2010 - 19:55

здравеите колеги,наскро претърпях късане на ангренажен ремък закарах колата на майстор погледна е отвори е и за щастие се разминах само с 1 ударен клапан поправи ми колата смени масло гарнитура и всичко по реда си оправи е но като я запалих първоначално като е изфорсирам и прекъсваше после бърна нещо по делкото и се оправи НО сега ми се появи друг проблем колата загуби мощност и забелязах че когато е загряла и е пусна на свободна колата се мъчи и ниските обороти играят слизат на 500 после пак се качват но не гасне моля кажетекакво е според вас какво да направя за елкон ли плаче или?колата е civic 1997 1.5 втеk d15z8 моля дайте ми съвет какво да правя

Съгласен съм с колегите - иди при друг майстор да провери дали ремъкът е натегнат коректно.
  • 0
Публикувано изображение

#5 pamo

pamo

Потърпител

• Members
  • PipPipPip
  • 2246 Мнения:
  • Кара:Civic Coupé EJ1
  • Място:Бургас

Публикувано 11 декември 2010 - 20:47

Съгласен съм с колегите - иди при друг майстор да провери дали ремъкът е натегнат коректно.

Симптомите при некоректно или по-скоро пренатягане на ремък при Хонда са съвсем различни колега, както и последствията от това!

aylakmann, ако още не си намерил сервиз на които да се довериш пусни си тема в "Сервизи и магазини" и колеги от твоя регион с впечатления могат да те насочат.

http://forums.hondab...showtopic=13078

http://forums.hondab...showtopic=35072
  • 0

#6 aylakmann

aylakmann

Новак

• Newbies
  • Pip
  • 8 Мнения:
  • Място:plovdiv

Публикувано 12 декември 2010 - 15:34

Благодаря ви колеги за информацията ще потърся предложените майстори за ремонтлоще веднъж БЛАГОДАРЯ
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com