Jump to content
ShEfA

www.nolimit.bg

Recommended Posts

1. Дата: Няколко пъти, за жалост не помня датите. Ориентировъчно... Май-Юни-Юли месец

 

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Подмяна на предни спирачки с по-големи 262мм. ; Предни калобрани

 

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Доволен съм - МНОГО

 

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Изключителен професионалист, истински фен!

 

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Можете да видите информация в темата му в раздел Спорт/Тунинг

 

6. Препоръки към нас, ако има такива: Хм...наистина не мога да се сетя. Момчето си върши работата изрядно

 

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Просто го направете! От търговците във форума, с които съм имал контакт, той е истински фен и притежава нюх за бизнес. Не ти одира кожата само защото частта е дефицитна и се търси. Купих предни дискови спирачки, пълен комплект, барабар с накладките, шенкелите и изобщо всичко нужно за да мина от 240>262мм. спирачни апарати отпред... конкурентите ми предлагаха цена от 300лв. и нагоре, стигна до 400лв. един готин, а Founder ми ги даде, само защото сме фенове... за 150лв. Това е драстична разлика в цената и показва, че не търси лесен начин да си тунингова колата с вашите пари. Направи снимки на артикула и изпълни всяка моя молба, включително да ги премери 20 пъти за да знам, че са си те.

 

Преди това закупих предни калобрани, които се водят "JDM" гъзарийка. Конкурентите искат 100+ лв. за комплекта, той ми взе 40лв за предните два. Уведоми ме, че имат дефект на определено място, а не ме остави да ги получа и чак тогава да разбера, оставайки пред свършен факт. Позволи ми да взема решение дали ги искам, считайки дефекта, който снима ясно.

 

Какво друго има да се казва? Тук е форум за фенове, не трябва да ти смъкват кожата от гърба само защото знаят, че търсиш частта от 1 година и много я искаш. Не трябва да крият дори най-малкия дефект по продукта, който продават. Founder е правилният търговец.

 

- При нужда... - отново бих се обърнал към "Потребителя/търговеца Х" и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Естествено!

 

Това е третото или четвъртото място, на което пускам суперлативи за колегата Founder. Искам да отбележа, специално за злите езици, че никога не съм се срещал с него. Не сме приятели и не се опитвам да рекламирам бизнеса му. Изразявам изключително положително мнение, защото съм фен и искам да насоча колегите към по-доброто, а не към шлаката. Този човек не е търгаш, приятели... а чист фен.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: вече не ги помня :) 2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: покупка на доста неща с доставка от Англия3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: ПЕРФЕКТНО естествено нали аз си ги избирам :)4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много точен винаги когато му звънях имах инфо къде са ми нещата !5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: -6. Препоръки към нас, ако има такива: Да отвори си по-голям магазин :)7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Много точен човек, не ме е подвел никога. Може да му се има доверие.Покупката ми не бе никак ефтина и затова съм много доволен че бе изключително точен, благодаря му за което.- При нужда... - отново бих се обърнал към "Потребителя/търговеца Х" и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Разбира се само пари да има :)

Редактирано от BlueLude
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: няколко покупки през изминалите 9 месеца2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: покупка на нови филтри, преден капак, както и части втора употреба. Радиатор за климатик също така !!!3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Нямам никакви забележки, всичко беше ОК.4. Оценка за нашето отношение към Вас: Безупречно и приятелско!5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Повечето аз съм си ги слагал ;)6. Препоръки към нас, ако има такива: Да отделя време и за почивка, не само работа ;)7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Ангел е такъв търговец, че ти е кеф да си даваш парите на него. Винаги, ако ми трябва нещо, първо се допитвам до него. Само здраве и успех мога да му пожелая :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: февруари 2010, април 2010, юни 2010, септември 2010

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: покупка на air intake, радиатор, климатична инсталация, задна стабилизираща щанга

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: всичко беше в изрядно състояние, готово за монтаж и на супер цена, как да не е доволен човек?

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Винаги е готов да помогне, определено съм доволен!

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Омбре сервиз; колега от форума(за климатика)

6. Препоръки към нас, ако има такива: Няма такъв пичага, винаги се споразумяваме. Даже ми спаси д*парата лятото като бях закъсал. !!! Частите са на ниво и на крайно достъпни цени!

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:

- При нужда отново бих се обърнал към Ангел и бих използвал отново неговите услуги и авточасти;)!

Редактирано от chris_barnes
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата:през месеците:Юни,Юли на 2010г.

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Ами я да видим.. Радиатор(воден),Панти (преден капак),Тампони (двигател).

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Повече от добро! :)

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Изключително доволен!

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: ---

6. Препоръки към нас, ако има такива: нямам

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Да поръчват смело.Отговорен,много коректен,може да му се разчита на 100%.Такова честно момче не съм срещал досега,толкова надълго и нашироко ми обясняваше за всичко,аз нали се си питам да няма разминаване после,а той се си ми отговаряше така подробно и винаги всичко е било такова каквото трябва да бъде!

- При нужда... - отново бих се обърнал към "Потребителя/търговеца Х" и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Да определено!!

Редактирано от JK_HONDA
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: последните шест месеца

 

2. Повод за контакта Ви с нас - напазаруване на криви тръби :D ,стопове и джатаклами :P

 

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти -доволен съм

 

4. Оценка за нашето отношение към Вас: абе добре се отнася ма незнам до кога се го будя рано сутрин :D:)

 

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: и сервиза и монтаджисто се знае кои е :D

 

6. Препоръки към нас, ако има такива: Мой ша тряя записки скоро да почнеш да правиш, и повече почивка когато трябва ;)

 

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: - пич ,разбран и точен ,няма ядове да ползвате неговите услуги .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: преди месец2. Повод за контакта Ви с нас - поръчка на комплект съединител3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти -много доволен за момента, но като гледам как се държи сигурно ще съм прекалено много доволен 4. Оценка за нашето отношение към Вас: голям професионализъм 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: аз с голямата помощ на ники фокс както всеки път6. Препоръки към нас, ако има такива: нямам7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: - верен фен и ако трябва нещо да се свърши го прави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Май 2010, някъде Март 2010

 

2. Повод за контакта Ви с нас: Покупка на интейк и радиатор.

 

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти: Доволен съм.

 

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Отл. 6 +, много точни, рядко срещана порода днес.

 

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Интейк - Омбре сервиз, радиатор - моя милост с двете леви ръце.

 

6. Препоръки към нас, ако има такива: Недейте да се променяте.

 

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Винаги ще направят всичко за да е доволен клиента, проверете сами.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Преди около месец2. Повод за контакта Ви с нас: Поръчка на части от Ebay3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти: Много съм доволен,всичко пристигна по-рано от очакваното и на много добра цена4. Оценка за нашето отношение към Вас: Рядко срещано отношение,много честни и коректни.Повечето трябва да вземат пример от тях :D5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Не се наложи монтаж в сервиз,но съм сигурен,че е на ниво6. Препоръки към нас, ако има такива: продължавайте да бъдете все така готини и да радвате феновете7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Работят за доброто на клиента.Няма да сбъркате,ако отидете при тях:)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не помня точно кога тази година контактувах с тази личност,но поръчах части от Ибей от него и той ми поиска пари напред,за което се усъмних какво ще получа и дали ще получа......НО,получих всичко на време и с даденото качество....След близо 3 месеца,при монтажа на раздвижната ролка се оказа,че не съм получил една дребна шпонка.....направо се побърках,проваляше ми с поставянето на витек главата....След един единствен телефонен разговор,ПАК КАЗВАМ,3 МЕСЕЦА СЛЕД ПОКУПКАТА,Ангел ми намери шпонка,ОТ НЯКЪВ ЧОВЕК ВЪВ ВРАЦА...и ми я прати,безплатно.......И аз не познавам лично тоя човек,виждал съм го само на снимки и то в не много трезви пози,които не вдъхваха много доверие в него....Да е жив и здрав и все така да помага

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Последно днес, но като цяло от доста време работя с него2. Повод за контакта Ви с нас: Поръчка на съединител от Ebay3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти: Доволен съм въпреки забавянето на частите, но то не беше по вина на Ачо4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много добро, коректен колкото се може повече5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Аз6. Препоръки към нас, ако има такива: Да започнеш да приемаш не само поръчките ами и поканите за маса :):D :D 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: ДОВОЛНИ ЩЕ ОСТАНЕТЕ

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата:този месец2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: поръчка на части от ибей3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Чудесни 4. Оценка за нашето отношение към Вас: Повече от добро,няма как да съм по-доволен5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: ...6. Препоръки към нас, ако има такива: не са му нужни ;) 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:Един от най-коректните в този форум ! бих го препоръчал на всеки точно отношение,супер цени,гарантирано качество :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Някъде края на януари.

 

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Покупка на резарвни части демферна шаиба,накладки,картерна гарнитура,маслен филтър

 

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Доволен съм - МНОГО,Всичко освен денферната шаиба беше чисто ново и оригинално на разумни цени (денферната шаиба не беше нова защото аз така поисках)

 

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Изключителен професионалист, истински фен! (меко казано)

 

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Един роднина които има импровизиран сервиз (също професионалист)

 

6. Препоръки към нас, ако има такива: Хм...наистина не мога да се сетя. Момчето си върши работата изрядно

 

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Само ще спечелите от това.Най-добрите и качествени части на най-добрата цена без опити за измама и дребна тарикатщина от страна на търговеца.В наи-скоро време и аз ще го ползвам за тунинг части.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново направих поредната поръчка от Ebay.Този път си взех оригинални ветробрани JDM.Искам да отбележа,че ги търся от месеци и все не намирам точно това което търся.Търсенето беше съпроводено от писане на мейли до щатите с различните продавачи.Признавам си,че извадих душата на Ачо,а той прояви търпение към всичките ми желания и резултата е налице.Ветробраните са в ръцете ми,перфектно опаковани и непокътнати и пристигнаха даже по-рано от нормалното.За пореден път всичко мина като по учебник,за което съм му много благодарен.За всички,които се чудят дали да поръчват - действаите с него и ще останете повече от доволни.(брат,заслужаваш голяма почерпка,още веднъж хиляди благодарности) :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Февруари 20112. Повод за контакта Ви с нас - Short Shifter:P3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти - Мега доволен!4. Оценка за нашето отношение към Вас: Голям пич - евалата !5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: това вече е от мен :D6. Препоръки към нас, ако има такива: Всичко е 6. Единствената препоръка е - само напред!! :D 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: - точен колега. Отзитчив и готин! Препоръчвам!! :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата:от доста време насам

 

2. Повод за контакта Ви с нас - бутала,валове,сегменти,съединител,пружини,тарелки и ред други неща,а скоро и още изненади

 

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти - Винаги доволен!

 

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Стабилен !

 

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: при най-добрите хонда майстори в града :lol:

 

6. Препоръки към нас, ако има такива:Все така точен и упорит в начинанията! ;)

 

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: -Просто наберете телефонаи няма да съжалявате! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: От края на Март до началото на Април2. Повод за контакта Ви с нас: Закупуване на изпусквателни колектори и генерация от край до край!3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти: Доволен съм нямам никакви проблеми!4. Оценка за нашето отношение към Вас: Пекан пич, помага с съвети и информация!5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Един приятел от форума е, но не искам да споменавам имена!6. Препоръки към нас, ако има такива: Продължавай все така!7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Доверете се! Това е човека!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Март2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката:Всичко необходимо за основен ремонт както си му е редът :) 3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Много съм доволен4. Оценка за нашето отношение към Вас: Страшно отзивчив :) 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите:Киро от Ямбол :D 6. Препоръки към нас, ако има такива: 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:Това е вашият човек ;) - При нужда... - отново бих се обърнал към "Потребителя/търговеца Х" и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Естествено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 21.04.20112. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Накладки за Сивик Англичанка, марка Кашияма3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Много съм доволен!4. Оценка за нашето отношение към Вас: Перфектно!5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Сам си ги сложих. 6. Препоръки към нас, ако има такива: Продължавай винаги така и дано никога не се отървеш от доволни клиенти!!7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Силно препоръчвам, ще останете доволни!- При нужда отново бих се обърнал към Ачо(Founder) и бих използвал отново неговите услуги с най-голямо удоволствие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: постоянно го тормозя за нещо ;) 2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: различни части и услуги3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: < Доволен съм,винаги се отнася много сериозно към нещата,които трябва да се свършат4. Оценка за нашето отношение към Вас: отношението е като към приятел,какъвто ми е Ачо ;) 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: предимно сам или приятели помагат ...6. Препоръки към нас, ако има такива: Продължавай така ...все напред дерзай ..7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:Ако все още има такива,които не познават Ачо или не са ползали услугите му - повярвайте ми,той е вашият човек

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: март, 20112. Повод за контакт: Покупка на керамичен съединител Стейдж 33 .Оценка за качеството на закупените части/услуги : ПОВЕЧЕ от доволен!4.Оценка на нашето отношение към Вас: Супер коректно!5.Информация за сервиза(механика) извършил монтажа на авточастите: ника му е mar_tod. Човека е много начетен и кадърен!6. Препоръки към Нас, ако има такива: Да продължава да радва с хубави доставки ;) 7. Инфо-препоръка към тези които не са контакрували с нас: Човека е супер коректен и ако ви е нужно нещо което в България е трудно откриваемо или е много скъпо, Ангел ще ви свърши работа!! Поздрави!

Редактирано от CivicGoneMad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: септември 2010 2. Повод за контакта Ви с нас - цялостен проект за съскаща D16 :) 3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти - без коментар всичко беше 6 4. Оценка за нашето отношение към Вас: 6+ :) 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: всичко по калата е правено в nolimit и всичко е безупречно 6. Препоръки към нас, ако има такива: продължаваи все така да ни радваш Ачооо :) 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: - с nolimit решаваш проблемите си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата:04.05.20112. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: фарове angel eyes3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти:Доволен съм като добитак :)4. Оценка за нашето отношение към Вас:Няма равен !!!Професионалист, истински фен! 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Аз :D6. Препоръки към нас, ако има такива: 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:Който разбира при NoLimit-bg.com се спира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1. Дата^септември-октомври-2010

 

2. Повод за контакта Ви с нас^двигател за суап,[b]джанти[/b],в последствие колело[/b]

 

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти^6по шестобалната с-ма

 

4. Оценка за нашето отношение към Вас^6-доиде в един дьжд,та ме и разкара из града

 

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите:Омбре сервиз,Джонито и Владо

 

6. Препоръки към нас, ако има такива:да магазин и Пловдив :P

 

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:няма дерт,бьдете спокоини.мом4ето е то4ен и много в 4ас.даже бесплатно инфо дава на скайпа

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата:Февруари2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Доставка на части3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти:Доволен4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много точен човек 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Бултрако София6. Препоръки към нас, ако има такива: 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Направете го

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата:Август

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Доставка на части

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти; Много доволен

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много добро

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: още не е дошло време за монтажПубликувано изображение

6. Препоръки към нас, ако има такива: Да ,да продължава да бъде това което е и всички клиенти ще са доволниПубликувано изображение

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Няма да сгрешите не се колебайте това е ЧовекаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1Дата : Миналия месец, миналата седмица, днес..... утре....2Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Доставка на части3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти; Супер са4. Оценка за нашето отношение към Вас: Повече от очакваното :) 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: И това време ще дойде :)6. Препоръки към нас, ако има такива: Препоръката ми е по скоро да се видим, че ти обещах бира за страхотно свършената работа и допълниелното разкарване което имаше заради мене :)7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Няма по добро място във България за да си напазарува човек хубави части на сносни цени и със такова обслужване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата:Не си спомням кога беше за последен път2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Какво ли не3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти; Пре-доволен4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много сериозно, много мъжки и приятелски подхожда5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: работата в сервиза е сериозна хаха6. Препоръки към нас, ако има такива: Да вземи си довърши една кола пък ти7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Ами да действат и да контектуват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата:от много време почти поsтоянно:)2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката:покупка на почти цял турбо сетъп и какви ли не други части:)3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти; много доволен.4. Оценка за нашето отношение към Вас: добро отношение и отзивчивост.5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: сам си монтирам всичко6. Препоръки към нас, ако има такива: често да си почиваш и си записвай всичко за да не изпускаш оферти;)7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Контактувайте с този човек ще останете доволни:)

Редактирано от yajo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите думи!Както знаете, с поръчките от чужбина някога има шанс за издънка, но за щастие до сега винаги сме отреагирвали и всичко е завършвало с хепи енд :)Благодаря още веднъж! :)Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 24.10.20112. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Задни накладки за Сивик. 3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти; Перфектно, както винаги.4. Оценка за нашето отношение към Вас: Отлично, радвам се, че има все още хора като теб!5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Сам.6. Препоръки към нас, ако има такива: Братле, голем си!! :) 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Който все още се замисля дали да си поръча от Nolimit, да спре да се чуди и да действа! Перфектно отношение и отзивчивост!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата:от много време почти поsтоянно2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката:задни отваряеми стъкла за Трабант3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти; много доволен.4. Оценка за нашето отношение към Вас: добро отношение и отзивчивост.5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: сам си монтирам всичко6. Препоръки към нас, ако има такива: често да си почиваш и си записвай всичко за да не изпускаш оферти 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Контактувайте с този човек ще останете доволни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Дата: не помня2.Повод за контакта Ви с нас/Предмет на сделката: колд интейк и спортен филтър3.Оценка за качеството на закупените от вас авточасти: мноого добра4.Оценка на нашето отношение към Вас: перфектно5.Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: аз си го монтирах6.Препоръки към нас, ако има такива: ами по принцип той си знае всичко,но все пак-винаги успех7.Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: ами каквото и да си поръчате,няма да сгрешите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 16.11.11 2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: покупка на шорт шифтър3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: ПЕРФЕКТНО4. Оценка за нашето отношение към Вас: Много точен колега5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Аз6. Препоръки към нас, ако има такива: Да продължава да се занимава с това ;)7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Да не се притесняват и да пазаруват от него ;) 8. При нужда... - отново бих се обърнал към "Потребителя/търговеца Х" и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Определено бих го потърсил пак за части ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангеле,здравей!Мина точно месец и един ден,откакто ти пратих пари за закупуването на всмукателен колектор за Д-серия и една седмица,откакто ми обеща да провериш къде е пратката.Няма ни пратка,ни обещания отговор.Търпението почти ми се изчерпи,а 440 лв са си пари.Моля най любезно,кажи какво става,или ми върни парите!!!!!!!!!!

  • Нагоре 5
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз затова питам,но отговор......нямааааа.Затова,както аз имам документ,че съм пратил пари,така искам насреща доказателство,че такава стока е поръчана....

  • Нагоре 4
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Радославе!Мисля, че съм ти отговорил по скайп или се лъжа? :)Обясних ти какво става, ако желаеш ще ти върна парите и ще ми ги пратиш обратно като дойде колектора при мен :)И на мен не ми е приятно , че него все още го няма и клиента , в случая ти, недоволстваш. Обяснил съм на всички, че има нормални поръчки , има експресни... и всеки е наясно, че евтин вариант с експресна доставка няма... за съжаление все още не мога д поддържам наличност дори и по една бройка от скъпите артикули :(Всички колеги знаят , че не мога нон стоп да съм пред компютъра и не мога да отговарям светкавично, ако има някакъв проблем просто може да се чуем по телефона.Поздрави,Ачо

Редактирано от No Limit Performance
  • Нагоре 4
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето,че минаха 12 дни от обещанието ти до СЕДМИЦА да ми кажеш какво става с поръчката ми.Не ми се слуша за начините на доставка,след като съм ти привел 440 лв НАПРЕД!!!!!!!НА ДОВЕРИЕ!!!!!А получих ли нещо насреща???????На 28 октомври съм ги привел,имам си документ....Ако ще забогатееш с тях,халал да са ти,но ако не,доскоро среща с колегите ми от Икономическа полиция....Пиша тези неща,защото леко ми писна.....Ааааа и Стефко Панчугов май също чака нещо от доста време,или бъркам????

  • Нагоре 6
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да се спазва добрия тон, няма нужда от обиди и епитети, следващия който си позволи волности, получава почивка дъъълга. Също така има шаблон за темите за рейтинг последните 9 мнения гледам че липсва, и някои от тях ще бъдат затрити, за сега ще оставя само комуникацията м/у спорещите страни, до приключване на "спора". След това екипа ще прецени кое да остане и кое не.Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангеле,недей да ми казваш,че аз АКАМ по темата,записал съм разговора по телефона,искам си поръчката или парите....

  • Нагоре 5
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...