Jump to content
Жулача

турбо за сивик

Recommended Posts

Аз помислих че е Д16З6 щом е б16а2 имаш големи шансове да стигнеш че и да минеш 200 коня но пак ще е по-добре да смениш сток карантиите с нещо по-здраво обаче цифрата става много голяма + турбото направи си сметката сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok а можете ли да ми кажете работата по двигателя + електрониката колко ще излезе ?A и само информативно как е по евтино ,ако си копувам цял турбо кит или ако си взема карантиите по отделно ?

Редактирано от cec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok а можете ли да ми кажете работата по двигателя + електрониката колко ще излезе ?A и само информативно как е по евтино ,ако си копувам цял турбо кит или ако си взема карантиите по отделно ?

Mога да ти сглобя турбо кит на прилична цена след 9 март! Електроника може и да не да сменяш можеш да ползваш сток ЕЦУ-то ако ще надуваш без смяна на карантия но е препоръчително да я има ....аз без смяна карах 6 месеца без проблем със същия мотор има риск но....мотора още е здрав и го чака още мъчение! Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да разберем коя е точната турбина за даден двигател .... За да няма проблеми от рода на не достатъчно енегрия в топлата част на турбото и евентуално късане на оста или перките ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.moddedmustangs.com/forums/power...ize-r-trim.htmlНе знам какжо означава точна та турбина за твоя мотор.Какви са ти намеренията и очакванията.Погледни тоя линк,има интересни неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тая тема що ми заприлича на:"А ще ми кажете ли как да си намеря приятелка и колко горе долу ще ми излезе, дето да ми д*ха и да е готина, да се оженя и да ми народи 2 деца ? И дали трябва да правя нещо допълнително или само мацката да намеря. А да и харесвам тези с големите очи!"едит: Dragi4 прати две опаковки от новите хапчета за ТХ!

Редактирано от PoweRG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам два въпроса относно маслените пътища за турбото:От каде се взима маслото за турбото и след това каде се оттича?А ако някой прикачи и някоя снимка на това как е направил маслените пътища ще е екстра :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам два въпроса относно маслените пътища за турбото:От каде се взима маслото за турбото и след това каде се оттича?А ако някой прикачи и някоя снимка на това как е направил маслените пътища ще е екстра :rolleyes:

Масло се взима с трипътник от датчика за масло,а оттичането се пуска в картера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор колега :rolleyes: .Сега чакам някой да качи снимки да видя какво представлява този трипътник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Аз бих ти препоръчал това,за да имаш възможност да си вземеш маслото за турбото,налягане и/или температура на масло.Този адаптер ти го позволява.Слага се м/у блока и масленият филтър.Ако предпочетеш тройник както ти каза колегата го направи възможно по-къс,за да си спокоен че от вибрациите нема се развие.

Отичането ще ти го снимам малко по-късно,но най общо казано пробиваш картера по възможност точно под изходящото масло от турбината и възможно в най-горна точка.Мин 12-13 мм вътршно Фи (щуцера) на отичането.:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този дух, какво е това?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслоуловителен съд,за картерните пари!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dragi4 щях да те питам от каде мога да взема този адаптер,който си показал,но го намерих в и-бей :) .Иначе това ли е този трипътник за който говорите(това жълтото кръстатото)?

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Публикувано изображение

Пълно е с таква в Ибей.Oil conversion adapter/oil conversion sandwich plate.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...