Jump to content
SilenceDelsol

Има ли други жени в този форум?

Recommended Posts

Здравейте на всички!Интересува ме дали има и други жени в тоя форум? Не искам да се чувствам като че ли съм по погрешка тука. Ако има момичета.....да се обединим някак.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке добре дошла при нас има и то много и то все хубавици :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Интересува ме дали има и други жени в тоя форум? Не искам да се чувствам като че ли съм по погрешка тука. Ако има момичета.....да се обединим някак.......

как така да се обедините,и ние да гледаме отстрани ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има...има...  :D даже си имат сайт  :P  но не знам как беше.....  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, момчета!!!И тази тема ли искате да заключат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам защо но си мисля че ще ви е много интересно да гледате отстрани........Със сигурност ..........ще има какво да се видиЗащо да заключат темата бе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, или това "бе" разваля картинката? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста жени и всичките са готини,поне тия дето съм виждал...Бройката им все повече се увеличава и незнам скоро... :angry: ...Като видя момиче в хонда и :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубавите жени при мен да идват другите си ги делете :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо като някой реши да пусне тема за жени и в нея започват да пишат само пръчове. Оставете девойките да си се обединяват, пък като се обединят тогава вече си уговаряйте срещи и ........ :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата на руския фен клуб са писали само жени, тоест те са поствали само снимките си. Коментари и възклицания от мъжки род не видях. Смятам, че и ние трябва да постъпим като тях. Снимките от тях, въздишките от нас! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, или това "бе" разваля картинката? :angry:

:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая червената колица от аватара съм я виждал паркирана на Хепи Шумен до моята :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе що не можете малко да се въздържате немога да се сетя , толкова ли сте я укъсали маму стара .Уж Темата за жени , девойката пита има ли жени , а то се мъже пишат ..............То в някоя тема като пише жена и темата става сайт за запознанства

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо се учудваш ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закършило се е сигурно положението затова :(:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха ей загурели тенджери такива :( махнете се от тука "БЕ" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толко пък загорели типове!така се пречи на мацките да се обединят и си нямат никакво място само за тях в тоя форум!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

И на мен ми се струва че тази тема ще я заключат като предната :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мане.....страшни сте. Имам чувството, че изплашихте момичето. Като пчели на мед. Я се укротете малко! :)

Здравейте на всички!Интересува ме дали има и други жени в тоя форум? Не искам да се чувствам като че ли съм по погрешка тука. Ако има момичета.....да се обединим някак.......

Здравей, колежке. В този форум има достатъчно хондаджийки, за да сформираме женски боен клуб :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хайде де, ще го правим ли този клуб или няма да го правим? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мане.....страшни сте. Имам чувството, че изплашихте момичето. Като пчели на мед. Я се укротете малко! ;)

Здравейте на всички!Интересува ме дали има и други жени в тоя форум? Не искам да се чувствам като че ли съм по погрешка тука. Ако има момичета.....да се обединим някак.......

Здравей, колежке. В този форум има достатъчно хондаджийки, за да сформираме женски боен клуб ;)
ама само неразбрах .... ше се събирате да ни биете ли :(:):):P:P Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, наистина много се радвам, че сте толкова активни в тази тема, но аз издирвам момичета, а пък то май само едно се включи.... :huh: колежке, само ние двете ли сме? не ми се иска да го повярвам...трябва да увеличим женската банда, та да им покажем на хондаджиите... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке спокойно доста сте просто хондаджийките са срамежливи :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке спокойно доста сте просто хондаджийките са срамежливи :bash:

Хахаха...като започнем от най- "срамежливата" фенка "Morridina" :bash: , нещо напоследък не пише много тя и форума взе да става скучен :drool: Ей ся заради момичето да не направите националната среща във Шумен :bash: Ама разни такива теми поддържат интереса на форумци така че мое мнение е че не трябва да се заключват такива теми, защото мен примерно ми писна да чета кой колко масло и гориво му харчи колата защо не палела сутрин и др. сори за офф-а ама темата си е забавна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бая колежки просто може още да не са се натъкнали на темата :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя е "Morridina" ?ако е жена - да идва в клуба...момчета, май сте прогонили нежния пол от форума,.... нещо куца :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде към 15-та страница може и да се преброим десетина жени :drool::):bash:.Имаше някъде из форума анкета за съотношението между половете,там сме около 10-11% от общата бройка.Дано броят ни да се увеличава с все по-бързи темпове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не знам колко мъже трябва да отговорят в темата "има ли колежки в форума", баси оставете жените сами да си се намерят.... :drool::bash: :bash: :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ама само неразбрах .... ше се събирате да ни биете ли :bash::bash::bash:;):P

 

...Амиии,ако не ставате за другооо... Публикувано изображение

 

 

Хахаха...като започнем от най- "срамежливата" фенка "Morridina" :P , нещо напоследък не пише много тя

 

Защо ли не пишеее...И защо все по-малко фенки вземат участие в темите?Айде мъже замислете се:drool:!!!

 

П.П. SilenceDelsol здравей! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Интересува ме дали има и други жени в тоя форум? Не искам да се чувствам като че ли съм по погрешка тука. Ако има момичета.....да се обединим някак.......

Здравей колежке,има доста жени тук. И аз като се регистрирах преди време в форума, и 1-ия ми въпрос беше "има ли жени", но в крайна сметка повече ме интересуват колите :punk:. Ако имаш време влез и разгледай снимки от месечни и национални срещи и ще видиш, че не сме малко. А мъжете да си говорят каквото искат, важното е да помагат ако закъсаме с Хондите. ;) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя е "Morridina" ?ако е жена - да идва в клуба...момчета, май сте прогонили нежния пол от форума,.... нещо куца :punk:

Ми тя е една от най голямите фенки на хонда и в часност на 4 генерация рулеззззззззз ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има има, само се спотайваме ... някой от скоро, някой от години ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колежки и аз си мислех че ще съм първата жена тук,но явно не съм.Радвам се че има и жени ....всъщност аз като гледам шофьорите по пътя жените стават все повече така че няма нищо странно в това "жени във форума на хонда" какво толкова и ние си имаме коли и също се интересуваме от тях...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...