Jump to content
BENJI_CRX

НАЦИОНАЛНА СРЕЩА

Recommended Posts

:) Хора,дойде време да мислим за националната среща.Давайте предложения за дати и място за провеждане на същата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Април месец, като е по топличко звучи добре...и някъде в централна Българя (Пловдив примерно), за да е удобно за всички, е може и в София, за нас софиянци ще е екстра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Април месец, като е по топличко звучи добре...и някъде в централна Българя (Пловдив примерно), за да е удобно за всички, е може и в София, за нас софиянци ще е екстра :)

Април месец нее ли малко студенко за палатковия лагер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Април месец, като е по топличко звучи добре...и някъде в централна Българя (Пловдив примерно), за да е удобно за всички, е може и в София, за нас софиянци ще е екстра :)

Април месец нее ли малко студенко за палатковия лагер?
И споредмен трябва да е по към лятните месеци. И споделям с колегата да е в Пловдив, централно място в България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Април и маи са най -подходящи според мен :) после идва ред на морските месеци и трудно ще се съберем :) А това че, трябва да е в централна България няма аналог :D Нека феновете от централните части на страната да се заемат :) е разбирасе ако имат вазможност :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй .. Бенджи ... четеш ми мислите ве .. вчера си мислеф ,че е време да почнем да обсъждаме местото , шото времето за провеждане е ясно според мен .... както опита го доказва няколко години подред .. най-удачния вариант е юни месец ! А локацията естествено трябва да е централна БГ ! И колеги.. Пловдив не е центъра на БГ ! Мен ми се върти няква мисъл за нещо около ВТ ...Елена .... тоя балкан е мега-як ! Я войводата от Елена да метне едно мнение ... имаше некъв голем х-л дето "фалветата" си правеха срещи !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен юни е най-подходящо,на мен лично жребеца ми хареса много :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам, че юни месец е перфектно. Но имам резерви относно Жребчево, тъй като местата за спане са малко, паркинга също, а за ресторанта да не говорим. Лично за мен Узана беше по - добре - хотел, паркинг, голяма поляна, барбекю. Изключвам цените в ресторанта и лоби бара. Аз бих заложила на комбинацията хотел + поляна за палатков лагер и мнооого барбекюта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука съм била на Тийм билдинг с колегите. Много е добро. Някой сеща ли се колко бяхме на последната национална?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво не знам кой ти чете мислите,но ти определено прочете моите :( Тая година май пак ще е тежка на срещи....... ;););););) Аз съм за тая идея......урааааааааааа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълъг,изпревари ме! ;) Тъкмо бях решил да пускам тема ;) Определено и според мен Юни е най-удачно!За Жребчево доколкото знам вече не работи базата ;) За съжаление там вече и без това ни е тясно.Споделям идеята на Реисъра,че В.Т-во е добра идея.А защо не и някъде по морето?Естествено ще трябва някой да се нагърби с организацията ;) Да се надяваме,че тази национална ще сплоти малко колектива :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мисля че морето е добра идея както и западна българия. ще се изкълвем че едните ще дават 100-200лв за път. централна българия е най-добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос, почна се най-накрая. Както каза Миамото, Жребчево като изключим някой неща, беше перфектно. Базата е малка, но затова пък позволяваше да сме по - компактни отколкото на Узана. Варианта хотел+язовир с поляна и рибарски историй, лично за мен е най-удачен и след кратко умуване : Централна България, язовир и голям хотел се сетих за яз. Копринка. За съжаление почивната база която търсих я няма в нета, става въпрос за поч. б. на НЕК. Виждал съм я отстрани - големичка е. Айде колегите от Казанлък в близост до който е Копринка да се порастърсят и да намерят телефони. А за самия язовир - просто няма такъв кеф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит ако нямам изпити съм при вас:fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един различен поглед от яз. Копринка:

Публикувано изображение

Гледайте бирата не мадамата. Там е язовира.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен за язовир копринка , има ли язовир , там сме :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юни месец супер точно посредата .. Топло може и на палатка!Мястото на срещата .. Аз несам претенциозен! Ще спя на палатка, страст мие :) Обаче е хубаво да има и хубав път или писта около мястото , че да може да се пускаме с Мощните коли :) :) освен да ядем и пием Мисля че триабва и за това да помислим .. Все пак сме клуб на коли! Ще ги рамжим ,някой от по мощните и опитни колеги ще покажат някои трик ?! Вие как мислите прав ли сам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя Матео да няма "кристална топка" как ги намира тия места,бравос :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно местенце, където могат да спят претенциозните от към полеви условия :) .http://www.zlatna-kotva.com/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Април месец, като е по топличко звучи добре...и някъде в централна Българя (Пловдив примерно), за да е удобно за всички, е може и в София, за нас софиянци ще е екстра :)

април е супер и идеята за пловдив е добра ас съм ЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юни месец супер точно посредата .. Топло може и на палатка!Мястото на срещата .. Аз несам претенциозен! Ще спя на палатка, страст мие :) Обаче е хубаво да има и хубав път или писта около мястото , че да може да се пускаме с Мощните коли :) :) освен да ядем и пием Мисля че триабва и за това да помислим .. Все пак сме клуб на коли! Ще ги рамжим ,някой от по мощните и опитни колеги ще покажат някои трик ?! Вие как мислите прав ли сам ?

на 5 км. от пловдив има писта и е спокоио.Ако искате мога да проверя как седят нещтата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението за Копринка е добро ... но ... "Златна котва" е с малък капацитет - около 60 места ! Има още 2 хотела в района , единия е Лазур - 32 места .. другият нямам идея , но и той е малък ! A за базата на НЕК няма никво инфо , освен че има евтини бунгала без санитарен възел ! Историята показва че нашата бройка е 200+ и ако се организира мероприятие на Копринка ше тряя да се пръснем по целия Язовир , което не е мноо сплотяващо , а и отделно не виждам кой от КЗ ше се нагърби с организацията !! Развалих магията май ... :) Не ме разбирайте погрешно .. не съм против .. но така виждам аз на първо четене нещата !Даже мисля да прескоча като иам време да я видя тая база на НЕК !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пловдив е супер-на близо има страхотна писта,навярно я знаете........до село Калояновошироко е мн.,има мн поляни,супер хава.............най-важното;ЦЕНТРАЛНА БЪЛГАРИЯ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копринка е супер.Само,че не се знае дали ще се сберем,щото ако времето е кофти,хич няма да се колебая,ами се натиквам в хотел.Там няма такова голямо,покрито барбекю,каквото имаше на Узана.А какво ще кажете за Старазагорските мин.бан? :P Некои хора имаме от там супер готини спомени! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.sturs.net/view/1062/%D0%B2%D0%B...%B8%D1%86%D0%B0мисля че това е мястото :P гледах снимки от тиим билдинга на сестра ми ... къщичките са в гората... на брега на река :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички от ПЛОВДИВ , казват - ПЛОВДИВ е най - добре перфектнооооо :P , където решите с вас съм :P ( за старозагоските бани имам връзки там с едно много добро хотелче с барбекюта и басейн и т.н и т.н ) ако искате мога ра провера за кви пари ше можем да се наместим ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само де не се научихте, че правите проблем на студентите в сесия "годините подред" както каза рацера... Слагате срещата точно когато е най-напечено на студентите, не е коректно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Сесия има и септеври, а и може в същата сесия с друга група да отидеш. А и националната е три дни не е цяла сесия. На мен ще ми е трета национална която ми се пада в сесия и ще съм на националната!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както бате Емчо каза Старозагорските бани май е алтернатива :PИма доста места за спане, има голямо пространство за палатков лагер, има и басейн, има и алтернативни хотели, общо взето има доста неща. Също така е и в централна БГ почти :PЩе се помъча да направя някакви преговори за там, по точно за станцията на Марица изток но това ще е най-рано края на този месец началото на другия ако някой намери по добра алтернатива ще е добре дошло. Както казах не обещавам че ще мога да направя нещо, но ще се помъча. Ако до тогава нищо не е измислено и успея с преговорите ще кажа.За информациа относно базата и лагеруването може да проследите темата с купона на баните цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля повечето хора правят някаква жертва ако изкат да присъстват.До сега съм бил на 4 Национални и винаги ми е било спечено откъм датите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да присъствам на тази среща но работата ми е такава,че няма да мога да остана повече от 1 ден! Най много да принощувам на палатка и след това да си заминавам! Живот и здраве да дойде време за събирането ще се опитам да присъствам :P Успех с организацията на всички!

Редактирано от Johny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само де не се научихте, че правите проблем на студентите в сесия "годините подред" както каза рацера... Слагате срещата точно когато е най-напечено на студентите, не е коректно.

Ти вярваш ли си? Или просто само да отбележиш мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички от ПЛОВДИВ , казват - ПЛОВДИВ е най - добре перфектнооооо :P , където решите с вас съм :P ( за старозагоските бани имам връзки там с едно много добро хотелче с барбекюта и басейн и т.н и т.н ) ако искате мога ра провера за кви пари ше можем да се наместим ....

Не съм съгласен, верно бая народ се изпъна, че си изкат вкъщи, ама не сме всички. Аз искам навънка, Майната, Олми, Чавдар и т.н. и т.н. И където и да съм ходил досега съм бил доволен, така че където хареса народа - там сме (Търново ми е слабост, ако харесате нещо там, ко не и в Зарата сме се разцепвали, и в Габрово ... бе където и да е, да не е в Пловдив :P ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички от ПЛОВДИВ , казват - ПЛОВДИВ е най - добре перфектнооооо :lol: , където решите с вас съм :cool: ( за старозагоските бани имам връзки там с едно много добро хотелче с барбекюта и басейн и т.н и т.н ) ако искате мога ра провера за кви пари ше можем да се наместим ....

Не съм съгласен, верно бая народ се изпъна, че си изкат вкъщи, ама не сме всички. Аз искам навънка, Майната, Олми, Чавдар и т.н. и т.н. И където и да съм ходил досега съм бил доволен, така че където хареса народа - там сме (Търново ми е слабост, ако харесате нещо там, ко не и в Зарата сме се разцепвали, и в Габрово ... бе където и да е, да не е в Пловдив :lol: ).
То беше ясно за кой съм го написал тва ;) а за вас знам , че сте от пеканите майни :cool: пааа и малко шопски хумор да го ева :lol: иначе в СОФИЯ има много добри места за национална :tooth: ииии стига мизерии в темата ;) спирам.... аз мога да пусна оферта за ст.бани , иначе къде кажете там сме :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса идеята на Арсен ! Гледал съм го това ханче Боаза .. доста компактно изглежда ! Баните е ок , обаче ше се получат два лагера ... палатков и хотелски , а разстоянието е половин километър и нагоре , което е кофти ! Там единствения хотел с капацитет за такова мероприятие е "Марица-изток" ... и управителя е пълно дърво !

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам защо Националната среща трябва да бъде в същия формат, както всички останали срещи през годината - събираме се да пием и ядем и това е.На някой не му ли се иска да се съберем на писта Дракон, както другите големи клубове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, като се видим тази седмица ще говорим и за ханчето и за другите варианти.Организирали сме с Галя едно форумно събиране в ханче "Боаза" на 4coolpics.com.И вследствие съм малко резервиран за там.Хората не останаха много доволни заради няколко важни неща обслужване,проблеми по стаите,много чалга :hondarulez: и т.н.Иначе пък с управителя лесно се разбира човек даже отстъпка ни направи...Сега това беше преди 3 години някъде и нещата може би са се оправили не съм ходил скоро там.Абе като дойдете ще говорим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...