Към съдържанието

- - - - -

сервиз хонда за газ в пловдив

• Не можете да пишете в тази тема
10 отговора на тази тема

#1 гост_honda_25_*

гост_honda_25_*
  • Guests

Публикувано 28 ноември 2007 - 19:07

Някои знае ли сервиз за газови уретби в пловдив или пазарджик кадето могат да ми направят газовата уретба и да я настроят както трябва.Ако някои знае и му е правена там ще сам му много благодарен.двигатела е д13б2 а на всякаде казват че не искат да се захващат.
  • 0

#2 element

element

хондаично болен

• Members
  • PipPipPip
  • 336 Мнения:
  • Кара:civic coupe 6th vtec, D16Y8, EJ8
  • Място:Мюнхен, Германия

Публикувано 28 ноември 2007 - 22:03

Някои знае ли сервиз за газови уретби в пловдив или пазарджик кадето могат да ми направят газовата уретба и да я настроят както трябва.Ако някои знае и му е правена там ще сам му много благодарен.двигатела е д13б2 а на всякаде казват че не искат да се захващат.

Като идваш от Пз към Пд подминаваш Техномаркет Европа и Бултрако и завиваш наляво към новата сграда на ПУ-то - на 30 метра от лявата страна се намират. Двама колеги си монтираха АГУ-та при тях - много ги хвалят, предполагам и с ремонт се занимават... нищо не ти пречи да ги попиташ.
  • 0
Публикувано изображение

#3 honda_25

honda_25

Потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 166 Мнения:
  • Място:pazardjik

Публикувано 28 ноември 2007 - 23:11

Като идваш от Пз към Пд подминаваш Техномаркет Европа и Бултрако и завиваш наляво към новата сграда на ПУ-то - на 30 метра от лявата страна се намират. Двама колеги си монтираха АГУ-та при тях - много ги хвалят, предполагам и с ремонт се занимават... нищо не ти пречи да ги попиташ.

благодарско колега тези дни ще отидя да ги вида тези пичове,да оправят моита хубавица .
  • 0
Публикувано изображение

#4 honda_25

honda_25

Потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 166 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2007 - 23:12

благодарско колега тези дни ще отидя да ги вида тези пичове,да оправят моита хубавица .
  • 0
Публикувано изображение

#5 honda_25

honda_25

Потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 166 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2007 - 23:12

• 0
Публикувано изображение

#6 VTEC

VTEC

VTEC

• Members
  • PipPipPip
  • 229 Мнения:
  • Кара:i-VTEC ...Made in Japan
  • Място:http://world.honda.com/HDTV/news/2005-4050705a/

Публикувано 29 ноември 2007 - 11:01

В Пловдив:
Не съм много добре в обясненията но ще пробвам.Едните газаджии се намират:
Караш по бул "6-ти септември" стигаш колелото на ''billa''(shell) завиваш наляво и тръгваш посока река Марица,след това около 20метра и като си до shell завиваш надясно и тръгваш успоредно на реката посока квартал Изгрев,минаваш под моста и на 100 метра в дясно има един вход,вътре има автомивка(от дясно) и няколко автосервиза.
В дъното в ляво са газаджийте.Те май слагаха и на Майната на Accorda.Прати му лично ако не си разбрал моето разяснение.
Другите ,които са в час се намират в квартал Кючук Париж,но за съжаление не мога много да обясня много добре за тях.....зад заведение''Марая"-ако знаеш къде е?.
Караш по бетонният мост минаваш покрай БИЛА в Кичука продължаваш направо по паважа до заведение Айсберг,там завиваш наляво(вече си на търсеният булевард ,където е заведението.Преди "Марая" завиваш наляво и първата в дасно(така си зад заведението) и завивайки пак наляво си на въпросната задънена пресечка-карайки по нея на 50 метра от дясно са газаджиите.
В малък гараж са ,но със сигурност знаят за какво става дума,едни от първите в града са,имат и газ анализатор.
Дано съм от полза :P

:lol:
  • 0
Публикувано изображение

"In the last 13 years Honda has made 15 million VTEC systems,and they have never,NOT ONCE had a single FAILURE!" -Jerеmy Clarкson

#7 SLADURA

SLADURA

||=|| ||_|| ||\\|| ||)) //-\\

• Members
  • PipPipPip
  • 104 Мнения:
  • Кара:JDM GT4 & Honda Concerto
  • Място:Пловдив/София

Публикувано 30 ноември 2007 - 14:47

Ето ти телефон 0887744136 - Това според мен са най-добрите газаджии в пловдивко ... да не кажа и в по големи граници !!!
Много съм доволен от тях ... всяка кола моя е минала от там и до сега не съм имал никакав проблем !!!
Бяха първите в БГ където почнаха да правят Газов Инжекцион - и са много добри майсторчета ...
Пример: За да си имате представа, че са готини хора .... една от първите Газови инжекционни инсталации в БГ беше правена на баща ми в този сервиз, на БМВ - тогава стана фал и изгоря компютъра - дори не се разбра в кой е вината - Шефа дойде при баща ми и му каза - Остави колата при нас, ние ще ти купим нов Компютър (струва 1700лв) а докато ти направим колата - ще се возиш само на таксита - ние ще ти плащаме касовите бележки .....
Смятай сам дали не са готини хората .....

п.с. Там имат и копие от моя Емолатор на ХОНДА ... няма да ти свети грешката в Компютъра на ГАЗ ....
Поздрави!

Този пост е редактиран от SLADURA: 30 ноември 2007 - 14:48

• 0
Публикувано изображение Публикувано изображение

#8 Майната

Майната

Потребител

• Banned
  • PipPipPip
  • 1802 Мнения:

Публикувано 30 ноември 2007 - 20:23

В Пловдив:
Караш по бул "6-ти септември" стигаш колелото на ''billa''(shell) завиваш наляво и тръгваш посока река Марица,след това около 20метра и като си до shell завиваш надясно и тръгваш успоредно на реката посока квартал Изгрев,минаваш под моста и на 100 метра в дясно има един вход,вътре има автомивка(от дясно) и няколко автосервиза.
В дъното в ляво са газаджийте.Те май слагаха и на Майната на Accorda.Прати му лично ако не си разбрал моето разяснение.
Другите ,които са в час се намират в квартал Кючук Париж,но за съжаление не мога много да обясня много добре за тях.....зад заведение''Марая"-ако знаеш къде е?.
Караш по бетонният мост минаваш покрай БИЛА в Кичука продължаваш направо по паважа до заведение Айсберг,там завиваш наляво(вече си на търсеният булевард ,където е заведението.Преди "Марая" завиваш наляво и първата в дасно(така си зад заведението) и завивайки пак наляво си на въпросната задънена пресечка-карайки по нея на 50 метра от дясно са газаджиите.
В малък гараж са ,но със сигурност знаят за какво става дума,едни от първите в града са,имат и газ анализатор.
Дано съм от полза :huh:

:dry:

да, там си слагах уредбата наистина, добре я монтираха, както исках аз, но след това искаше някои донастройки и се оказаха доста нелюбезни - единия път точно за 30 секунди работа чаках почти 2 часа(!!!) на слънцето, не мисля че е редно това, явно ги дразни да поддържат АГУ в гаранция.
  • 0
Подписа е редактиран от Al Capone поради системно нарушаване на правилата!

#9 honda_25

honda_25

Потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 166 Мнения:

Публикувано 03 декември 2007 - 16:23

[quote name='Майната' post='152589' date='Nov 30 2007, 08:31 PM'][quote name='vtec' post='152178' date='Nov 29 2007, 11:09 AM']В Пловдив:
В дъното в ляво са газаджийте.Те май слагаха и на Майната на Accorda.Прати м
  • 0
Публикувано изображение

#10 radi

radi

Новак

• Newbies
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 10 октомври 2008 - 18:44

Не ми се обяснява но не съм доволен от тия покрай река Марица (зад Бриколажа).
Проблемите си ги реших в Ласков газ - за които колегите споменаваха - намират се зад Мараята в Кучука, някой беше дал и телефон 0887744136
  • 0

#11 Honda_Fena

Honda_Fena

Потребител

• Members
  • PipPip
  • 73 Мнения:
  • Място:ПЛОВДИВ

Публикувано 10 октомври 2008 - 21:02

много добре работят момчетата :)
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com