Към съдържанието

Ebati Golfa

• Не можете да пишете в тази тема
32 отговора на тази тема

#1 гост_Mark Antoniy_*

гост_Mark Antoniy_*
  • Guests

Публикувано 04 декември 2003 - 10:03

Da vi kaja shto za golf me rezna!!
Na edin priatel golfa mu e 1.8 90k.s.! Vozil sam se na golfove i sam karal , emi s dve dumi morgi! Toia se reje kat GTI! Parvo me skasa 3 pati edin sled drug posle se smenihme i karah golfa i go razprah i az , shot toi pak savsem ne moja da mi izcedi hondaka! Znaeki 4e moita gad varvi super napravo nemoga da si obiasnia kak moje da varvi tolkova toia kashon! Pak i mi haresa! E to tova stiga, verno 4e e kam 800-900 kila i e 1.8 litra ama e GOLF???? Moita ako ia olekota s 250kila sigurno shte go skasa am e golf da go eba! Biah s palen rezervoar i s men na kantar e to4no 1150 kg. tejat i ama i taka triabvashe da varvi poveche!
  • 0

#2 гост_BUGATTI_*

гост_BUGATTI_*
  • Guests

Публикувано 04 декември 2003 - 11:49

Ama ti s kva Honda si ? :)
  • 0

#3 гост_ADH-Honda_*

гост_ADH-Honda_*
  • Guests

Публикувано 04 декември 2003 - 12:28

А сигурно ли е че ГОЛФ-а е наистина с 1.8 90 коня мотор ?! :) Или така се предполага само !
  • 0

#4 гост_Mark Antoniy_*

гост_Mark Antoniy_*
  • Guests

Публикувано 04 декември 2003 - 13:31

Be sigurno e nali mi e priatel 4oveka!
Moia hondak e d15b2 ama varvi pova4ko za motora si! S 130 k. preliud na minalata sreshta 2000 16v po4ti ravni do 110km ! Golfa varvi kato GTI ne kat monoinj.! Napravo nikoi ne viarva 4e e takav!
  • 0

#5 гост_ADH-Honda_*

гост_ADH-Honda_*
  • Guests

Публикувано 04 декември 2003 - 14:37

Значи - пипано е нещо по него ;)

Демек - един вид искаш да кажеш че тоя ГОЛФ, е по-бърз и от ПРЕЛЮД 3-а генерация с 140 (понеже е след 1989-а година) коня мотор (защото ако става дума за онзи черния от предишната среща - той е толкова, не е 130 ;) ) понеже казваш че ти си наравно с този ПРЕЛЮД (което ПАК не ми се вярва и ми изглейда странно) - този ПРЕЛЮД 0-100 ускорението го прави по каталог за 8 секунди и нещо си ! СИВИК 4-а генерация с D15B2-ка 0-100 прави по каталог за 9 секунди и нещо, но пак се съмнявам, една кола на 14 - 15 години на сума ти хиляди километри със супер амортизация да изкараш каталожните данни за ускорение и т.н. Колкото и добър шофиор да я кара, просто - ние говорим за СТАР, не за нови коли, а каталожните данни се отнасят главно за нови коли! Айде да речем че Ти със СИВИК-а и ПРЕЛЮДА сте вървели наравно - да речем че ти си изцедил от твоята кола всички ресурд а пича с готния ПРЕЛЮД :D е тръгнал кофти и не я е бил настъпил както трябва ;) Но тук идва парадокса (не говоря за Митко ;) :P ;) ) - това означава че този ГОЛФ прави 0-100 за 8 секунди и нещо, КОЕТО НЕ Е ВЪЗМОЖНО за стандартен ГОЛФ с 1.8 90 коня мотор :)
Казано по друг начин: НЕМоже един УЖ сериен, стандартен автомобил, така както е излезнал от завода за какъвто го представят, при това на повече от 14 години, да надмине и подобри каталожните данни за ускорение примерно !!! ;) ;) It's IMPOSIBLE ! ;) Нещо му не е читава работата, така че споко ;) Не че се правя на големия разбирач, но и дете във 2-и клас може да помисли и да осъзнае че както се казва "има нещо гнило в тази работа" ;)

Пък и да не е пипан този ГОЛФ, в мисъл да си е стандартен 1.8 мотор с истински 90 коня (което Е АБСУРД според мен, 100% съм сигурен) и да те е резнал - К'ВО ОТ ТВА ?! Остава си един КОШ и точка по въпроса ! Казвал съм го много пъти и пак ще го кажа: ПОНЕ ЗА МЕН в една кола НЕ е най-важното ускорението 0-100 ! Има много фактори които определят една кола до колко тя е хубава и до колко НЕ Е хубава.
  • 0

#6 гост_w1zz4rd_*

гост_w1zz4rd_*
  • Guests

Публикувано 04 декември 2003 - 16:20

ADH prav si .. no spored men edno ot golqmite predimstva koeto pritejava Honda e Uskorenieto .. malko marki avtomobili .. imat tolkova modeli .. s takiva malo kubaturni dvigateli s takova dobro uskorenie .. no zasajalenie tova e za smetka na maximalnata skorost
  • 0

#7 гост_Mark Antoniy_*

гост_Mark Antoniy_*
  • Guests

Публикувано 04 декември 2003 - 16:47

Taka e ADH!
Na golfa mu davat 12,1 sek do 100, a na civica 9.7 do 100,! Onia v nikoi slu4ai niama da mine 10 sek do sto! Az ti kazvam 4e varvi kat GTI! Te sa za 8-9 sek!
A preliuda ne beshe savsem naravno beshe napred malko, do 110 km mu biah na sredata na vratata s broniata! Toi pri vsi4ki slu4ai varveshe poveche ot moita ama ne kato za 50konia kato kazvash ti ! I kato za 40 konia pove4e ne varveshe ! Varveshe kolkoto 115 ili 110 konia ne pomnia , 1,6 mono inj.motor na civic kato moia!Abe tova sas uskoreniata e otnositelno! Moita sam i pravil s hronometar po kilometraj 10.3 sek do 100!
A Edinstveno 4e beshe s niakav remus ama ot nego ne e taia rabota! Kazvam ti varvi iako. I preliuda karah , i vidimo po sriazvaneto na moita ,ako moga taka da se izrazia, i po useshtane otvatre golfa varveshe poveche!

Abe da si kajem otkrovenno , ako izravnim kilogramite , iz4istia sveshtite ot izgorialoto maslo(1 litar na 1000km) nemoje da me bie! prosto si pravihme kefa!
A i oshte neshto , onia har4i pri tova poloijenia nad 12litra na 100 ! Neznam kolko to4no a moita ne minava desetkata!
  • 0

#8 гост_w1zz4rd_*

гост_w1zz4rd_*
  • Guests

Публикувано 04 декември 2003 - 16:55

toq shtom e imal Remus .. zna4i e pipal i drugo .. nqma e taka da sloji remus i da ne pipa nishto .. te na golfovete mnogo butalata im smenqt nishto 4udno i tozi da e takova ispalnenie nekvo .. q raspileno .. no tova e ne vazmojno .. toq golf nema da bie civic 90 konq .. kvo shte neka stava .. kamolo tvoq
  • 0

#9 гост_PARADOX_sf_*

гост_PARADOX_sf_*
  • Guests

Публикувано 05 декември 2003 - 11:48

Da vi kaja shto za golf me rezna!!
Na edin priatel golfa mu e 1.8 90k.s.! Vozil sam se na golfove i sam karal , emi s dve dumi morgi! Toia se reje kat GTI! Parvo me skasa 3 pati edin sled drug posle se smenihme i karah golfa i go razprah i az , shot toi pak savsem ne moja da mi izcedi hondaka! Znaeki 4e moita gad varvi super napravo nemoga da si obiasnia kak moje da varvi tolkova toia kashon! Pak i mi haresa! E to tova stiga, verno 4e e kam 800-900 kila i e 1.8 litra ama e GOLF???? Moita ako ia olekota s 250kila sigurno shte go skasa am e golf da go eba! Biah s palen rezervoar i s men na kantar e to4no 1150 kg. tejat i ama i taka triabvashe da varvi poveche!

Пипан е 100%!
Тия ги прескачам с печката без проблеми!
  • 0

#10 гост_PARADOX_sf_*

гост_PARADOX_sf_*
  • Guests

Публикувано 05 декември 2003 - 11:51

ADH prav si .. no spored men edno ot golqmite predimstva koeto pritejava Honda e Uskorenieto .. malko marki avtomobili .. imat tolkova modeli .. s takiva malo kubaturni dvigateli s takova dobro uskorenie .. no zasajalenie tova e za smetka na maximalnata skorost

Ти болен ли си?
Хонда има както добро ускорение така и висока максимална скорост! Например БМВ 320и 130коня 90-та година на 205км/ч е на ограничител. Демек на 180-190 си пред мензиза на оборотомера. Много висока максимална нали?Да не давам други примери. С немски изгъзици...
Например аз съм карал Хондата с 240км/ч с 4 човека пълен багажник и включен климатик!
  • 0

#11 гост_PARADOX_sf_*

гост_PARADOX_sf_*
  • Guests

Публикувано 05 декември 2003 - 12:00

Taka e ADH!
Na golfa mu davat 12,1 sek do 100, a na civica 9.7 do 100,! Onia v nikoi slu4ai niama da mine 10 sek do sto! Az ti kazvam 4e varvi kat GTI! Te sa za 8-9 sek!
A preliuda ne beshe savsem naravno beshe napred malko, do 110 km mu biah na sredata na vratata s broniata! Toi pri vsi4ki slu4ai varveshe poveche ot moita ama ne kato za 50konia kato kazvash ti ! I kato za 40 konia pove4e ne varveshe ! Varveshe kolkoto 115 ili 110 konia ne pomnia , 1,6 mono inj.motor na civic kato moia!Abe tova sas uskoreniata e otnositelno! Moita sam i pravil s hronometar po kilometraj 10.3 sek do 100!
A Edinstveno 4e beshe s niakav remus ama ot nego ne e taia rabota! Kazvam ti varvi iako. I preliuda karah , i vidimo po sriazvaneto na moita ,ako moga taka da se izrazia, i po useshtane otvatre golfa varveshe poveche!

Abe da si kajem otkrovenno , ako izravnim kilogramite , iz4istia sveshtite ot izgorialoto maslo(1 litar na 1000km) nemoje da me bie! prosto si pravihme kefa!
A i oshte neshto , onia har4i pri tova poloijenia nad 12litra na 100 ! Neznam kolko to4no a moita ne minava desetkata!

Не мисля, че тоя Сивик може да направи 100км/ч под 11 сек... Знам как движеше в сравнение с печката.
  • 0

#12 гост_PARADOX_sf_*

гост_PARADOX_sf_*
  • Guests

Публикувано 05 декември 2003 - 12:02

toq shtom e imal Remus .. zna4i e pipal i drugo .. nqma e taka da sloji remus i da ne pipa nishto .. te na golfovete mnogo butalata im smenqt nishto 4udno i tozi da e takova ispalnenie nekvo .. q raspileno .. no tova e ne vazmojno .. toq golf nema da bie civic 90 konq .. kvo shte neka stava .. kamolo tvoq

Е пък кой ти каза че щом има Ремус е пипал и нещо другио. Тва са глупсоти.
Що буталата да сменя като е много по-лесно да набие един спортен вал.
  • 0

#13 гост_Mark Antoniy_*

гост_Mark Antoniy_*
  • Guests

Публикувано 05 декември 2003 - 12:45

Paradox , ako ne viarvash ka4vash se s men i gi pravi pod 11 sek sas sigurnost po moia kilometraj! A shtot ne viarvah 4e mi e veren go sravnih s 4-5 koli (reno 2 br. i 2 hondi! ) I pri 100 edin do drug po Gsm-a potvardihme!
  • 0

#14 гост_chavdar_*

гост_chavdar_*
  • Guests

Публикувано 05 декември 2003 - 16:47

PICHOVE az sam choveka s golfa i shte kaga tcialata istina. kupih golfa ot edin priatel koito si go e dokaral ot germania predi 3 godini i si go kara spokoino . no zapova da harchi maslo i go nosi na niakakvi maistori koito go povregdat poveche. i idva primen da vidia za kakvo stava s kolata. as remontiram glavno japonski koli i tova e za men KOLA. ovorih motora beshe zle i toi se otkaza da go remontiram. opravih glavata smenih segmentite i zapalih. minal sam 350km sled remonta. niamam remus a 2 balgarski garneta na "ASPO" i edno originalno. sas star angrenagen remak koito e rzpjnat i go chakam da se skasa no tova e vsichko koeto sam pipal po tozi kenef tova ne e kola tova e nakazanie za men niama sporten val nito butala. butalata sa mu sttandartni s ne malki gorivni kameri toest ne e zgasten izobshto kolata naistina varvi dobre no e STANDARTEN otvvsiakade kalna se v maikasi naistina momcheta shte doida v nedelia sram nesram s tozi konstruktivno greshen avtomobil
  • 0

#15 гост_w1zz4rd_*

гост_w1zz4rd_*
  • Guests

Публикувано 05 декември 2003 - 18:14

Paradox .. s koq Honda si se dvijil s 240km .. s 4 4oveka i palen bagash i klima ??? ..to type-R neznam dali moje da vdigne tolkova .. kamoli civicite ti .. te sa super i dvata no ne smqtam 4e sa dostata4no dobri da vdignat takava skorost ..
  • 0

#16 гост_M_TYPE_*

гост_M_TYPE_*
  • Guests

Публикувано 06 декември 2003 - 01:38

Paradox .. s koq Honda si se dvijil s 240km .. s 4 4oveka i palen bagash i klima ??? ..to type-R neznam dali moje da vdigne tolkova .. kamoli civicite ti ..

i az se samniavam 240km tova e trudno dori za VTEC s A9 230km sum vdigal CRX de :) :D
  • 0

#17 гост_Rocco_*

гост_Rocco_*
  • Guests

Публикувано 06 декември 2003 - 11:29

Toi postoianno si go govori tova, che vdiga 240 km, ama az hich ne viarvam, znam si vuzmognostite na moiata kola, i da ima chak takava razlika, ot hetchback do sedan s sushtia motor, vuobshte ne mi se viarva, no nishto de.Neka govori...
  • 0

#18 гост_ADH-Honda_*

гост_ADH-Honda_*
  • Guests

Публикувано 06 декември 2003 - 12:56

Абе - щом го казва - може и истина да е :)

Иначе - от какъв зор ще го говори :D

PS: сравнени СЕДАН с Хечбек Сивици с еднакви мотори, на Седана ВИНАГИ му дават по-висока максимална скорост !!! Незнам на какво точно се дължи - много хора казват че на Седаните слагат трансмисий с по-дълги предавки - затова. Факт е обаче че - навсякъде в нет-а и т.н. специално за СИВИК 6-а генерация VTi-ка на Хечбека дават максимална ксорост към 207, а за Седана - 223 !!! Така че - НЕвиждам проблем по един хубав дълъг и прав път, можеби с лекичък наколн дори да се развие по скоростомер 240 ;)
  • 0

#19 гост_Rocco_*

гост_Rocco_*
  • Guests

Публикувано 06 декември 2003 - 13:31

Moge da vdigne 240 sigurno,ama s 4ri choveka i klimatik ne mi se viarva i kilometrga e do 230 samo neznam, toi si znae
  • 0

#20 гост_prelude_*

гост_prelude_*
  • Guests

Публикувано 06 декември 2003 - 18:00

hehe,widiah che sporite za konete na kolata(prelude-a) i poneje az go karam shte wi kaja che e 135 :) ili 137,zawisi kolko kW go pishat(101 ili 103).a za warweneto mu,ne si wadete zakliuchenia poneje az go karah,a ne me biwa chak tolkowa.ne mi beshe nai-uspeshnata gonka koiato sam prawil.no civic-a na toni naistina warwi adski mnogo za kg-te si,cc-te si i masloto koeto gori.
p.s.
a,i oshte neshto,kolata mi ne e cherna,a tamno sinia.dlajen sam da wi go kaja zashtoto e kola s harakter,shte wi se obidi i shte pochne waobshte da ne warwi.
  • 0

#21 гост_ADH-Honda_*

гост_ADH-Honda_*
  • Guests

Публикувано 06 декември 2003 - 22:00

:) Значи - два мотора са:
B20A5 - 101kw/137 коня - ако е произвеждан от 1987-а (когато всъщност излзиа модела де) до 1989-а включително. След 1989-а до 1992-а (когато вече излиза по-новия ПРЕЛЮД "BB", 4-ата генерация демек) е B20A9 - 103kW/140 коня. Твоя предполагам е СЛЕД 1989-а, демек е с 140 коня мотора :D
  • 0

#22 гост_PARADOX_sf_*

гост_PARADOX_sf_*
  • Guests

Публикувано 07 декември 2003 - 00:09

Paradox , ako ne viarvash ka4vash se s men i gi pravi pod 11 sek sas sigurnost po moia kilometraj! A shtot ne viarvah 4e mi e veren go sravnih s 4-5 koli (reno 2 br. i 2 hondi! ) I pri 100 edin do drug po Gsm-a potvardihme!

Абе тя и печката е за 10,5-11 сек до 100 по километраз. Мерил съм я с уред и знам колко е...
  • 0

#23 гост_PARADOX_sf_*

гост_PARADOX_sf_*
  • Guests

Публикувано 07 декември 2003 - 00:15

Moge da vdigne 240 sigurno,ama s 4ri choveka i klimatik ne mi se viarva i kilometrga e do 230 samo neznam, toi si znae

Ми то аз го гледах до 230 след тва майка ми и сестра ми които бяха на задната седалка ми казаха, че съм обърнал километража. Баща ми каза, че понякога когато си прави дръпки и ако пътя е достатъчно дълаг отпуска педала на гаста на 8000оборота щото почва да влиза у мензис.
  • 0

#24 гост_Stass_*

гост_Stass_*
  • Guests

Публикувано 08 декември 2003 - 11:53

zdraweite, momci ! wijdam che goliam spor se zaformia tuka otnosno towa dali e wazmojno na ravno da e wdignal paradox-a 240 ili ne i mi pravi wpechatlenie sashto taka che poweche to se otnasait skeptichno kam towa twardenie poneje civic-a mu bil natowaren dosta. ta znachi makar za niakoi ot was towa da zwuchi neveroaitno, w kraina smetka maksimalnata skorosto izobshto ne zawisi ot masata na kolata ..ili po-tochno sawseeeeeeem slabo zawisi ! ot masata na kolata zawisi edinstweno uskorenieto ! kolkoto do maksimalnata skorost , tai si zawisi predimno ot chelnoto saprotiwlenie , saotwetno ot moshnostta i wartaishtia moment ,kakto i ot obtekaemostta na kolata razbira se ( pak nabliagam ceh towa se otnasai za raven pyt) s drugi dumi razlikata w towa dali koata e natowarena ili ne shte se otrazi samo warhu wremeto za koeto kolata shte dostigne maksimalnata si skorosto no ne i warhu samata max speed. da ne goworim che mnogo goliamo vlianie okazwa sashto i nasreshtniat ( popatniat ) waitar. taka che ne barzaite da vinite paradox-a che si izmislia ! ( makar che spored men ima i izwestna greshka w skorostomera de :)
  • 0

#25 гост_chavdar_*

гост_chavdar_*
  • Guests

Публикувано 08 декември 2003 - 13:15

sashto ima znachenie dali gumite mu sa otgovariali po proizvoditel as sam se vozil v moskvich aleko koito vdigna 180 mnogo palen s bagag no po lek naklon i nisko profilni gumi as sega sam si slogil dosta po malki gumi i kolata mi e super leka i barza a e diesel-ova a vaprosnia golf e s malko po golemi i mogebi zatova kliaka v uskorenie na treta
ta s dve dumi kakvi sa bili gumite?
  • 0

#26 гост_begamot_*

гост_begamot_*
  • Guests

Публикувано 08 декември 2003 - 17:52

[QUOTE](PARADOX_sf)Ми то аз го гледах до 230 след тва майка ми и сестра ми които бяха на задната седалка ми казаха, че съм обърнал километража. Баща ми каза, че понякога когато си прави дръпки и ако пътя е достатъчно дълаг отпуска педала на гаста на 8000оборота щото почва да влиза у мензис.

пичове, това е доста забавно...хи-хи-хи
на мен ми се струва че тук има и хора които пишат И от опит а не само от това което са прочели в нета или на някоя хартия или пък са чули пред блока....просто се чудя как намирата време да отговаряте на подобни смешки...???!!!
но определено е забавно...

чао и със здраве :)

ps: ми то аз го гледах до 230.......ми то добре хи-хи-хи мухааааааа
  • 0

#27 гост_chavdar_*

гост_chavdar_*
  • Guests

Публикувано 09 декември 2003 - 09:21

snoshti probvah golfa s edna celica 160HP koiato varvi kato izrod i izostanah kolkoto civica na toni ot golfa
  • 0

#28 гост_Stass_*

гост_Stass_*
  • Guests

Публикувано 09 декември 2003 - 10:15

snoshti probvah golfa s edna celica 160HP koiato varvi kato izrod i izostanah kolkoto civica na toni ot golfa

tuka neshto ne mojah da te razbera kolko i ot kogo si izostanal !
izostanal si niakolko civic-a ot golfa?! ti da ne si karal celica-ta ?
  • 0

#29 гост_gkb_*

гост_gkb_*
  • Guests

Публикувано 09 декември 2003 - 12:18

interesen spor zaformihte!

az ne iskam da wzimam strano no moga da wi kaja samo moite nabludenia!

az sam s concerto d16a8

znachi po dani mia max. skorost mu e 190 km/chas

az sam ia iurkal mnogo kolata i rezultatite sa:
1. s 3-ma choweka + bagaj w kolata 200 km/chas na magistralata za plowdiw
(togawa se gonihme s edna 320-ka)
2. sam s klimatik - 200 km/chas
3. sam 210/215 km/chas bez klimatik na leko naandolnisht (move bi moveshe oshte no wdwigatelia weche beshe w 7000 rpm i .. se macheshe)
4. s 4 choweka i mnogo palen bagajnik - chirpan - plowdiw - postoiana skorost 190-200 km/chas (da ne wi kazwam che razhoda e kam 12 :)

ta taka
concertoto e 122 konia
civica e 160 i e pone s 10-15% po lek
aerodinamikata na civica spored men e mnogo dobra (po dobra ot na concertoto) a pri wisokite skorosti towa e mnogo wajno!
sored men e wazmovno (to zawisi ot skorostite de) no ne znam kak shte stoi na patia pri taia skorost!

towa e po skoro problema spored men
  • 0

#30 гост_Mark Antoniy_*

гост_Mark Antoniy_*
  • Guests

Публикувано 09 декември 2003 - 17:02

Po povod nad 200-te km, iskam da kaja che niama kvo da ne se viarva ! Kakto se kaza po-nagore zavisi ot stotici neshta ! Ta az sam vdigal vednaj na magistralata za varna predi varna, tam se osmelih, prez povecheto vreme 180km no ne pod, a za okolo 5-10 min. nad 200km ili vdignah vednaj 130 mili v chas ili v km smetnato 209 km! Kilometraja mi e v mili i km za tova taka pisha ,zashtoto e do 200km i do 130 mili t. e. ne se pokrivat! Oshte mojeshe! Biahme dvama s ne mnogo bagaj! A az sam s D15b2 kakto povecheto predpolagam znaete! E zashto da ne moje da vdigne 240 km s v-tec 160 konia???
Sa toi moje da kaje che i kon si e ka4il vatre shtot se e sabiral!!!!!
A predi godini bashta mi karashe polski fiat 1500! Ta s petima no az biah 5-ia t.e. malak biah, toia fiat vdigna 190km no s popaten viatar! Che kakto se doseshtate onova e s aero dinamika na parashut v obratna posoka! O no imashe i oshte neshto!! Benzina beshe Aljirski!! T . e dosta po- hubav!
  • 0

#31 гост_KIKO_HONDA_*

гост_KIKO_HONDA_*
  • Guests

Публикувано 09 декември 2003 - 18:27

това тук големи глупости взеха да се пишат
  • 0

#32 гост_Tino_*

гост_Tino_*
  • Guests

Публикувано 19 декември 2003 - 15:11

Samo iskam da kaja,zabelejete cialata prostotia na proizvodstvoto na vaprosnia Golf pak ako shtete na povecheto evropeiski koli.Dvigatelia e 1,8 a sa mu slojili samo 90 hp,palna prostashtina,ama palna.I Chavdare vapreki tova malko mi se viarva da e istina da ti kaja,no se taia.Kakto sam ti kaza-KENEF :) :) :D
  • 0

#33 гост_Iltcho_*

гост_Iltcho_*
  • Guests

Публикувано 23 декември 2003 - 21:18

Awe hora vie go izkarahte toq golf bi turbo we!Bahti zvqra.Az lichno dosta Golf-ove sum pokaral,ama vie go opisvate vse edno ot mqsto trugva sus 120 km/h.Tova e nevuzmojno koeto vie kazvate za golf 1.8 90 konski sili.Absoliutno.Moq prelude sum go probval s takuf tochno golf.Ne vaji!A moqta e slabichka - 2.0 eX.DAje prednina mu davah i pak go izduhah.A onas kochina za kubaturata si vurvi mnogo!Ta za toq golf...mislq che e barnikan.Az lichno predi vreme imah passat 1.6 i nqkuf maistor op nqkuf neznaen za mene nachin mu sslaga nqkfi butala,znam che posle 3 puti smeniam jilo na skorostomer-a.Vqrno e mnogo gi pipan,no za men ili toq s Hondata i Toyo-tata ne moje da kara(da ne se ubijda) ili e bil zabravil ruchnata drupnata.Ne se smeite,nqma nishto sramno.NO TOVA E NEREALNO ZA GOLF 1.8/90 konia!
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com