Jump to content
demon89

Тампони за горен ляв носач? Отделен консуматив или заедно с носача?

Recommended Posts

Здравейте,прелюда взе да потропва и се тези тампони са си заминали, но нещо виждам зор с намирането им.Та въпроса е има въобще такова животно като консуматив  а не с смяна на целия носач и къде може да се намери в Пловдив? Чух също ,че имало фирма занимаваща се с направата на такива по самия носач,знаете ли нещо за такава фирма? Прелюда е 92  с F20A4. Предварително благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега имах сивик купе 6-ген. и сменях на горния носач шарнира,продаваше се отделно дори беше от акорд 5-ген.и двата тампона се продаваха отделно където влизат болтовете и се хваща към бомбето.И във Пловдив има фирма която изработва тампони казва се Гума Трейд 0898480539 последно им звънях на този номер,или се разрови из нета за тая фирма ако не е актуален номерът им.http://avtochastite.bg/listing-%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%B4-%D0%B5%D0%BE%D0%BE%D0%B4-6475.html

Редактирано от qponeca82

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми за още едно място ,в дясно след  входа на Nicy car , до 2-3 дни ще ми свалят носача и ще мога направо с  него да обикалям. Иначе благодаря за информацията ще питам и в  Гума трейд 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей

имах същия проблем с намирането на тампони за заден/преден носач горни /те са еднакви/

стават 1към1 от акорд 5 93г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кони, това за 1 към 1-то сигурно ли е, в смисъл пробвал ли си го, защото тези за Акорда се намират лесно по магазините, но засечката им  в горния край на болта е на 90 градуса  спрямо тази на Прелюда .

Това е за Акорд .

Публикувано изображение

 

 Това за Прелюд .

Публикувано изображение

 

Ако си има и  в  леглата на подкалника засечки, ми се струва, че този от Акорда ще трябва да се пили за да стане .

Редактирано от mar_tod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз говоря само за втулките,без тези другите железа.

аз ги купих по 6.50 броиката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...