Jump to content
f0rget

Лампа за бензина

Recommended Posts

Здравейте! Искам да попитам нещо имам Хонда Сивик 95 г. хетч, въпросът ми е при намаляне на бензина дали имат лампа която да светне или трябва да се ориентирам само от стрелката търсих много из интернет и не намерих почти нищо. Моля някой да помогне ако знае нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето нямат, много са малко с лампа. Недей да търсиш. Стигнеш ли до "Е" имаш около 4-5 литра останали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен никога такава лампа не е светвала. Не знам изгоряла ли е, или просто нямам такава екстра.

Но това не ми пречи, изобщо нямам нужда от такава лампа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същата кола 1993г. и нямам такава лампа, че и не ми показва правилно, та аз си я карам до червената стрелка и отивам до бензиностанцията.

Иначе и аз доста разпитвах за въпросната лампа и на мен ми казаха, че повечето 5 ген. нямат.

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6-та има ли? Още не съм стигал до резерва, но виждам, че има такава жълта икона на таблото. Въпроса е има ли инсталация и лампа вътре. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи на 6 генерация има лампа така ли, защото и аз виждам една лампичка с колонка обаче не свтва когато отиде до червената линия, а пък ме е страх да я тествам кога ще изгасне... Стрвлката на уреда за водата пада доста надолу, дали тази на бензина също пада толкова?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...