Jump to content
JunkieXL

Хонда Сивик 2006 покупка

Recommended Posts

Здравейте,Дали някой може да сподели на какво да обърна внимание при покупката на Хонда Сивик 8-ма генерация (бензин или дизел). Мога ли да разбера състоянието на колата без да бъде закарана в сервиз, защото обикновенно нямат номера. Има ли някаква възможност по номер на РАМА или нещо друго. Нещо специфично на което задължително да бъде обърнато внимание и т.н Също така ме интересува с какви гуми и джанти трябва да бъде фабрично, като размери?Предварително благодаря за мненията Ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да настояваш да се види в сервиз колата (компютърна диагностика, окачване, тампони, мотор, скорости, всичко за което се сетиш, и ако може да ти направят и тест драйв механиците), и то в сервиз където разбират от такива коли, а не да им е първата и да я гледат като голям камък. Особено при положение, че колата ще е относително нова, което значи че и сумата за нея няма да е малка. По добре да дадеш 50-60лв, от колкото после да съжаляваш че не си го направил. Ако продавача не крие нещо, то той има интерес да намери начин за да се продаде колата.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да разбера състоянието на колата без да бъде закарана в сервиз, защото обикновенно нямат номера.

Този въпрос ми звучи като от категорията - Мога ли да спечеля от тотото без да си пускам фиш? Няма такъв шанс колега!Относно гуми и джанти - стандартно си излизат със 17ки джанти ( за 1,4 бензин моторите мисля, че не, но по-големите със сигурност)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията. А дали някой може да ми каже сервиз в Пловдив към който да се обърна. Сега ползвам услугите на Бош сервиз, но само за електрониката. Също така някой може ли да сподели за някакви чести проблеми на който да обърна повече внимание, за конкретния модел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...