Jump to content
Foo

Джанти за Civic 2007 седан

Recommended Posts

Привет на всички!Имам следния проблем: искам да си купя нови алуминиеви джантички за моята Сивик 2007 г. седан, 1.8 Elegance, но никъде не можах да намеря точна информация какви джанти точно да й сложа. Официалната информация на сайта на Хонда е 16 цола, широчина 6,5J, за които освен това искат по 450 лв. Липсва информация относно всички останали параметри на джантата като: междуболтово разстояние, централен отвор, офсет...Нищо не пише и в книжката. За да съм съвсем конкретен - интересува ме мога ли ползвам следните:Широчина : 7Jx16Междуболтово разстояние : 5x114,3Офсет: ET38Гумите са 205/55/16. Ако може поне да ме насочите към някаква информация по въпроса ще съм много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това става ли?http://www.alloywheels.com/Fitment_Guide/Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!Имам следния проблем: искам да си купя нови алуминиеви джантички за моята Сивик 2007 г. седан, 1.8 Elegance, но никъде не можах да намеря точна информация какви джанти точно да й сложа. Официалната информация на сайта на Хонда е 16 цола, широчина 6,5J, за които освен това искат по 450 лв. Липсва информация относно всички останали параметри на джантата като: междуболтово разстояние, централен отвор, офсет...Нищо не пише и в книжката. За да съм съвсем конкретен - интересува ме мога ли ползвам следните:Широчина : 7Jx16Междуболтово разстояние : 5x114,3Офсет: ET38Гумите са 205/55/16. Ако може поне да ме насочите към някаква информация по въпроса ще съм много благодарен.

Преди 3 години си взех за Хеча такива 16-ки за зимните гуми от хонда бях по 200 лв. бройката. Не гледай само сайта иди и питай на място Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това става ли?

http://www.alloywhee...ent_Guide/Honda

 

Krasi-mir, благодаря за линка, вече го бях разглеждал Публикувано изображение Там за Civic 00> са посочени джанти с 4 болта, пък моята си има 5 сега, това малко ме обърка...

 

@marto: при ХОНДА (Бултрако) вече питах и там стигнахме до най-евтин вариант около 330 лева, което определено ми идва повечко (мога да си позволя до около 200 на бройка). Мерси, все пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Krasi-mir, само да отбележа, че малко след като снощи написах: " Там за Civic 00> са посочени джанти с 4 болта, пък моята си има 5 сега" отново прегледах сайта и успях да намеря точно това, което ми трябваше: Civic 5 Stud ,04> . Просто преди това не бях обърнал внимание на това (пък и не знаех това значение на "stud"). Така че, извинявам се и благодарности Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...