Jump to content
li.Iliev

Въпросчета за civic

Recommended Posts

Този форум няма нищо общо със митсубиши форума,информацията е огромна особено за масла,даи снимки да я видим красавицата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. В този форум получих най-доброто посрещане, а не е като да не пиша по автофоруми още от clubs.dir..bg. Не са много тия дето знаят вероятно какво значи това:).

Относно питането ви. Това 2,2 вероятно значи дизел 2,2CTDi 140к.с. и според аутодата трябва масло 0W30 или 0W40 около 6 литра. Аз през годините съм сменил много масла и най-доволен съм бил от маслата на Petro-Canada след това немските на Ravenol, но имай в предвид че тук на пиедестал е вдигнат Motul, така че сам си избирай:D. много безаварийни километри ти желая с космическия кораб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Понеже съм нов и това ми е първата дизелова кола<Honda Civic 2.2 CDTi> искам да ви попитам какво масло да взема и колко?Също така колко ще ми излязат филтрите?Ако има още нещо което трябва да знам моля кажете!А щях да забравя как се прикачват снимки за да я кача да я видите?

Не знам що така ама май в този форум само четат и гледат.Аз до преди 1седмица писах в MITSUBISHI Щот такава кола карах и мислех че и тук хората са по човечни но май не е така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...