Jump to content
n4zgul

Civic внесен от САЩ

Recommended Posts

Здравейте!Искам да ви попитам за мненията ви относно докараните от САЩ хонди.Става въпрос за Civic-и 8-ма генерация. Чудя се как стоят нещата с частите: по-сложно ли се намират, много големи ли са разликите между европейския модел и американския. Общо взето заслужава ли си да си купиш внесен от Америка? Благодаря ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите в Европа свършиха ли се колега ? :lol: Ако не е много рядък модел автомобил аз лично не бих се занимавал с внос от Щатите.Да , може би са евтини там но сметни едни 20%ДДС , мито , доставката и таксите и разправиите и не ми се вижда много изгодно като теглиш чертата в края на цялата работа.Виж , ако е някой рядък модел кола е друг въпроса.Преди години мой познат от квартала си беше взел Сивик чисто нов с доставка от Япония и ходи да си го прибира от някакво пристанище в Турция но това беше преди години.Сега предполагам си наемаш контейнер и ти го доставят без проблеми до пристанището във Варна или Бургас но си е разправия със сигурност ;)

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос аз да си я докарам , а за вече докаран автомобил по автокъщи. Просто пише внос от САЩ, така че проблеми с ДДС, мито и т.н. няма да има :)

Редактирано от kokodaf
�е цитирай коментара непо�ред�твено преди тво� !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чувал , че тези от САЩ са с по друг тип окачване (уж по здраво) , но на практика не съм сигурен дали е така . Хубавото на кола от щатите , ако я купуваш от там е , че винаги знаеш дали е удряна . Това няма как да се скрие там , но за вече внесена незнам . Според мен не е лош избор за Американски сивик . :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...