Jump to content
vet_voychev

Сервиз хонда варна

Recommended Posts

Малко ще подбутна тази стара тема, тъй като не намерих по-прясна, а ме интересува актуални ли са към днешна дата тези 2 сервиза за Варна - Миямото и на Дидо-чикирики? Може би ще ми се наложи преглед на един Акорд 6-ица преди покупка, та искам да знам, къде мога да го закарам да го видят цялостно . Доколкото разбрах Миямото сервиза е някъде след Метро, да речем, че ще го намеря и без карта. Но на другия Дидо - някъде в Левски или в Цветния ли бил, не видях никъде координати? А там ми е доста по-удобно, някой може ли да пусне някакво мап-че на мястото?И всъщност на кое от двете места е по-удачно да мина за такъв преглед - няма идея с какво оборудване разполагат и двата сервиза и какво могат да видят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е мястото на Чикирики Публикувано изображение

Както се вижда, малко над ВИНС 2ри корпус. Има един офис на Еконт и точно съседната врата е гаража на Дидо.

 

Миямото - подминаваш светофара за метро и веднага след следващия светофар (където е Дом на камиона) се забиваш на ляво.

Публикувано изображение

 

И на двете места знаят какво да гледат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да дам положителен вот за Дидо Миямото . Няколко пъти съм ходил и винаги перфектно обслужване .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Днес ходих да търся Myamoto и не успях да го намеря,питах хора наоколо и нищо не казаха,Бихте ли ми дал някакъв по-точен адрес,табела или телефон на Myamoto,Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгваш от Метро в посока Аксаково, подминаваш Дом на камиона(който се намира от дясната ти страна), подминаваш и светофара и гледаш в ляво за сграда, на която пише Перфект Ауто. Като застанеш срещу Перфект Ауто от лявата страна на сградата има едно проходче. Влизаш навътре и гледаш гаражите в ляво. Над гаража на Дидо има табела MOBIL1. А телефона му го има по-нагоре в темата в един линк. Успех:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо (Миямото), в двора на Перфект Ауто

0878/977123 - този му е актуалният телефон

Редактирано от altium
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...