Jump to content
Stiliqn007

Какви липове сте пробвали?

Recommended Posts

Здравейте,колеги.

  На последък си търся накакъв преден лип/нож из OLX-а ,но все се колебая какъв да взема или кой би ми паснал.

Главно търся липове до 20-30 лева.Вчера поразпитах малко из обявите за предния лип от Волво В40 1998-9г. тъй като вероятно ще стане (с леко преправяне). За жалост повечето били продадени.

 

Та въпроса ми е,какви липове от други коли вие сте пробвали и на каква кола сте го слагали? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Рено Лагуна 1 става с леко преправяне и не изглежда никак зле, особено ако колата е тъмен цвят. Цената им пак е 20-30лв и се намират лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този лип от лагуна за мен стой супер грозно, самия лип е супер грозен, но и за това струва толкова малко пари. Както и да е, лично мнение.

 

Но като цяло темата е хубава, аз имам идея скоро време да тръгна с рулетката и шублера по колите и да им меря предните брони, за да видя от коя кола ще стане липа. :D

 

Като най-вече живо се интересувам от размерите на предните брони на Сеат Леон Купра 2000г., който има един доооста хубав лип, който чисто нов струва 70лв от на VW представителство, слагат го на почти всички VW груп от 96-04 година и си пасва, пасва идеално и на голф 4, такъв имам под ръка, тези дни ще го сканирам.

 

Също като колегата по-горе имам идея от едно Волко, в момента не мога да си спомня какво е точно, но е на един комшия и липа му ми харесва.

 

Ще е интересно да се включат и други хора.

Редактирано от dctR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Volvo_V40.JPG

 

Това е въпросния лип от волво в40. Погледнах размера на мойта и на волвото в уикипедията и са почти еднакви.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих 2 от пежо 206.Нов струва 10 кинта бройката ,полиуретанов не се чупи.Само иска малко играчка с напасването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли снимки да видим как е станало?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с лип от Лагуна фаза 2/ Меган. По-малък е, но лично ме радва повече.  :zen: 
10306075_859575637410479_536306347890756

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих 2 от пежо 206.Нов струва 10 кинта бройката ,полиуретанов не се чупи.Само иска малко играчка с напасването.

 

Пежото по скоро няма ли нож който се слага по навътре, не типичен лип?

Хубаво ще е да споделиш една снимчица, да ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз си сложих 2 от пежо 206.Нов струва 10 кинта бройката ,полиуретанов не се чупи.Само иска малко играчка с напасването.

 

Пежото по скоро няма ли нож който се слага по навътре, не типичен лип?

Хубаво ще е да споделиш една снимчица, да ;)

 

Снимки тия дни,а и вече е с един понеже другия остана нейде из преспите по миналата седмица  :tooth: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с лип от Лагуна фаза 2/ Меган. По-малък е, но лично ме радва повече.  :zen: 

10306075_859575637410479_536306347890756

Принципно ме заплашиха,че ще ме блокнат във ФБ :D ако сложа лип от друга кола,но този наистина стои добре.

Този ли е липа? Renault_Laguna_I_Phase_II_1.6_16V.JPG

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-27969-0-00105700-1453899737_thumb.jpg 

Така изглежда с един нож от пежо 206.Ако се слагат 2,там където се срещат се режат под прав ъгъл,центрират се на бронята и се напасват.А днес ми попадна един от рено меган сценик първа фаза,който изглежда доста по добре от този на лагуна според мен.

Редактирано от zlobar4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно ме заплашиха,че ще ме блокнат във ФБ  :D ако сложа лип от друга кола,но този наистина стои добре.

Този ли е липа? Renault_Laguna_I_Phase_II_1.6_16V.JPG

Този е, да.

И аз съм с такъв лип и принципно по-голямата част от хората, които ме питат, не вярват че е от Лагуна, така че можеш да си спокоен, че си под прикритие  :tooth:

Редактирано от Crosser

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Принципно ме заплашиха,че ще ме блокнат във ФБ  :D ако сложа лип от друга кола,но този наистина стои добре.....

 

Този е, да.

И аз съм с такъв лип и принципно по-голямата част от хората, които ме питат, не вярват че е от Лагуна, така че можеш да си спокоен, че си под прикритие  :tooth:

проблема е ,че той знае за този пост :pinch:

Но все пак ми харесва. Знам за един колега,който си сложи лип от Прелюд 4-та ген на Сивик 6-та. Ей такъв мисля,че е

HONDA-Prelude-Vert-Coupe-9582.jpg

Редактирано от Stiliqn007

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да опитам да сложа от Пасат Б3. Сигурно ще дойде бая ниско ама ми е долу горе под ръка. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липовете на предната ,първата лагуна са по добри според мен от тази горе на снимката.Има в единят си ъгъл едни прорези ,които го отварят.На волвото по горе липа се състои май от три части,има голям риск да не се напаснат и при контакт да се откъртят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих лип от прелюд 4 генерация и стои много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mitaks, колега, я сподели този лип от Прелюд 4-та ген. на каква Хонда си го сложил? Ако имаш възможност пусни една снимка да видим за какво става дума. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От астра H съм чувал, че заставал много добре на 6-та японка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да си взема от голф 3-ка. Ще пусна снимки след ден два като пристигне и го сложа. Надявам се е добро временно решение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и липа от Голф 3-ка. С малко изрязване и преправяне стана.  Утре ще я сложа бронята на колата и разбира се,снимка ще има :D

12714329_1003211499751137_635203694_n.jp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много доволен от липа. Единствено опира ,когато я качавам с предницата на същия тротоар. Тествах я и на легнал полицай. Според очевидци (един приятел) :tooth: минавам върху него с някви сантиметри 

 

post-30819-0-84492400-1455212607_thumb.jpgpost-30819-0-20838700-1455212608_thumb.jpgpost-30819-0-42810600-1455212608_thumb.jpgpost-30819-0-64179300-1455212608_thumb.jpgpost-30819-0-88876500-1455212608_thumb.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кача снимка да видите лип от прелюд 4 та генерация, как стои на 6 та сивик

Редактирано от mitaks

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...