Jump to content
vlex

Още ли съществува сервиз Омбре?

Recommended Posts

Здрасти,откакто имам хонда си я обслужвам при Влади в сервиза на Омбре. Влади е пич, знам че разбира и ми познава колата (даже всеки път се бъзикаме, че съм му я взел под носа, щото и той я беше харесал :D ), знам че бачка съвестно, качествено и не прекомерно скъпо и не на последно място ми е адаш, което качва 3 пункта в акциите :) Обаче сега като дойде време да се обслужва колата и да се сменят шарнири, биаледки и други твари по ходовата част и като се раззвънях, виждам че темите не се намират във форума, никой не вдига телефоните (даже единият май е прекъснат, а другият - не е включен) и нещо последната година сякаш няма много коментари за тях. Да не съм изпуснал някакъв момент? Още ли съществува сервиза и ако да, някой има ли по-актуални контакти от 0877 AHONDA и 0877 175 677?Благодаря предварително!Поздрави,Влад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза още си съществува , не знам дали нещо не са сменили телефоните , но най-добре отиди на място ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза още си съществува , не знам дали нещо не са сменили телефоните , но най-добре отиди на място Публикувано изображение

 

То това беше бекъп планът така или иначе. Мерси! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, какво стана вярно с темата за сервизазаради споровете последно време ли се закри нещо :unsure:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не знам какво се е случило с темата, но ето ъпдейт: сервизът си бачка, че даже в момента оправям кормилна щанга при Влади. Актуалните телефони са 0877 AHONDA (0877 246 632) и 0879 898909.0877 175 677 не е актуален вече и който го има може спокойно да го изтрие.Поздрави,Влад

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-ти ден, едно 20-на прозвънявания съм направил, ама нъцки. Звъни си до откат без никой да вдига. А, да, днес на AHONDA ми биха червена слушалка :worthy: . За връщане на обаждане явно не са чували. За какъв чеп са тези телефони, като никой не ги вдига не знам :dry:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

От скоро и аз съм собственик на Хонда Джаз 2003г. автоматик и искам да ида някъде да я погледнат, да направят диагностика (свети ABS-a) и обстоен преглед(взех я преди няколко дена и още не съм сменял нищо по нея), че ми е първа кола и още не съм запознат дори с основите на подръжка на кола Публикувано изображение , но все от някъде се почва.

 

Исках да попитам дали това е адресът на сервиза.

 

Цък

 

Надявам се това не е много извън темата.

 

Благодаря предварително.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ето тук ти е сервиза https://maps.google.bg/?ll=42.675409,23.370684&spn=0.0065,0.009645&t=m&z=17&layer=c&cbll=42.675409,23.370684&panoid=XM_4xpot2nNJYZmIJOTsVg&cbp=12,92.85,,0,0 Продължаваш плътно вдясно, не където има паркирани коли, а вдясно пътя. Продължаваш около 100-на метра и си пред сервиза. Не можеш да го объркаш, то няма друга сграда така или иначе.

Редактирано от xplod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен, горд собственик на Сивик от съвсем скоро. Много отдавна следя темата за сервиза на Омбре, защото според предишният собственик, колата е обслужвана само там. Имам голям проблем с телефоните - просто не вдигат и не връщат обаждане. Може ли някой, който вече е ходил да сподели работят ли в събота, ако да - до колко. Също ще съм благодарен ако все пак някой драсне на кой точно телефон ги е открил. От друга страна, ще съм благодарен ако някой сподели мнение за друг добър сервиз за Хонда, все пак не е само Омбре в София ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работят в събота от 10 до 14 или нещо подобно беше. Иначе за друг сервиз е този на DJ Tymbi - http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=638 в Малашевци. На мен ми е далечко и не съм ходил, но прави все митсубишита и хонди т.е. все японки. Друг добър сервиз е Юбико-то в Горубляне. Но да знаеш, че са доста скъпи. За смяна масло на скоростна кутия ми обявиха цена 36лв. :blink:/> Те ти моята тема от лятото, когато и аз се чудех къде да обслужа Сивика - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=87468&st=0&p=1057359675.

Редактирано от MIYAMOTO
Цитат на предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря. Най-вероятно ще отскоча в събота до Омбре, за да прегледа/т как я обслужи един ''майстор'' в провинцията, имам доста съмнения, че си е оставил ръцете. Дано съм от доволните от Омбре, иначе ще имам предвид и адаша - "DJ Tymbi''. Поздрави и безаварийно ;)/>

Редактирано от MIYAMOTO
Цитат на предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяна масло на скоростна кутия ми обявиха цена 36лв. Публикувано изображение/>

 

офтопик, но литър оригинално масло е май 18лв, в кутията нормално влиза 1.5л... демек са ти сложили 10лв за труд
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бачкаме си.И телефоните вдигаме.Тези не са пристигнали случайно...

_DSC0311.JPG

_DSC0314.JPG

Редактирано от Ombre
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, като гледам проблемите написани на ключовете CR-V I ще се окаже най-безпроблемно. :lol: Ще се радвам колегата Омбре да сподели най-често срещаните модели, които го посещават заради проблеми и особено CDTI двигателите, че тъкмо се засилвах да минавам на дизел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота работите ли? От колко започвате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За смяна масло на скоростна кутия ми обявиха цена 36лв. Публикувано изображение/>

 

офтопик, но литър оригинално масло е май 18лв, в кутията нормално влиза 1.5л... демек са ти сложили 10лв за труд

 

офтопик, литър оригинално масло не е май, а е 29лв. Събра си 2-та литра, които му взех. 36лв. си ми искаха баш за "труд" :blink: А не е, като да са някой фешън сервиз, като за "оторизиран" сервиз. Кално, мръсно, на супер затънтено място и пак пълно с келеши, като всеки друг гаражен сервиз. В смисъл не разбрах на какво основание искат такива пари за такава елементарна операция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по темата.. Сервиз Омбре съществуват.. и си работят с пълни обороти.. онзи ден ходих да си сменя акомулатора че беше сдал багажа вече.. освен това ми направиха обсотен преглед на ходова част и ми доляха масло .. като за допълнителните услуги не ми взеха нищо.. останах много доволен, защото момчетата са си фенове на марката и за тях най-важно е да направят така че да нямаш проблеми с колата.. а не като в другите сервизи само да ти одерът кожата.. звъннах.. вдигнаха ми от втория път и си записах час.. всичко беше много точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се разсвири пистовият ремък. Реших, че никой няма да работи около Нова Година, който да ми го смени. Купих си нов и тръгнах да го сменям сам (не можех да чакам до 5-6 Януари и след това още 1 седмица за да ми дойде часа). Стана проблем с обтяжната ролка заради калпав инструмент и един пропуск от моя страна.На следващия ден звънях за да разбера дали работи сервиза - никой не ми отговори (неведнъж се е случвало). Реших директно да отида с автомобила до там и ако работят - да се примоля да ми помогнат.С подходящ инструмент и малко хитрина те излъгаха ремъка за 10-15 минути.Не ми взеха пари за услугата, което вече разказах като прецедент на доста хора. Споделям и тук.Така, че сервиза си работи, но явно се уважава посещението за записване на час на място. Моят ремонт беше прецедент и съм благодарен за вниманието, което получих на момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте да звъните към девет,девет и половина сутринта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия автосервиз за Хонди в София!

Пожелавам им още дълги години двора да е все така претъпкан от клиенти!

:yes:

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Сервизът работи ли все още? Звъня от една седмица на посочените телефони и или никой не вдига или са изключени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да възродим малко темата, И аз им звънях неколкократно за да запиша час за смяна на масло и филтри - без отговор. Интересно наистина какво се случва, в мое лице загубиха клиент, дано не продължават така. 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, никой не вдига телефоните. Разсвириха ми се ремъци, ролки. Ако някой има по-актуален телефон да каже. Или пък друг сервиз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не работят в събота. Иначе не разчитай да си вдигнат телефона.. Отиваш направо на място в работно време. Алтернатива за Хонда сервиз са Юбико в Горубляне, има тема за тях с актуални телефони. Успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано като ви чета как Омбре не си вдигали телефоните, почвам да се питам аз на какво съм звънял. Моята е на поддръжка при Омбре от ... не помня със сигурност, но може би втора година. Влизал съм там за разни неща поне 5-6 пъти, и най-много от третия или четвъртия път са ми вдигали. А в повечето случаи са ми вдигали от първия път.

 

А в един от случаите дори ме предупредиха, че ще излизат в отпуска за няколко дни, ако имам нещо да дооправям да си направя сметка преди или след въпросните дни да го правя.

 

пп. Телефона, на който обикновено звъня, е написан по-нагоре в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, актуални телефони на сервиза да дадете?

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза бачка и аз два пъти през края на миналата година им използвах услугите. Истината е, че трябва на място да отидете.

от кръговото на 4-ти км тръгвате посока унивеситета и на изкачването от кръговото преди да излезете на булеварда, първата пряка веднага вдясно. Продължавате до края на улицата и там отдясно е ОМБРЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, мерси, ще отида на място. С телефона се надявах да си спестя едно разкарване, ако случайно ми кажат ела другата седмица или остави я тук няколко дни :)

За реглаж съм и не знам какво им е работното време  :)

Поздрави!

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си вдигат телефоните. То хубаво да се отиде на място ама не ми се горят 2 кила бензин само за да отида и да ми кажат, че не могат да ме приемат.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам записани два тяхни телефона 0877 246 632 и 0879 898 909. Актуални ли са още? Защото никой не ми вдига и на двата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно телефоните, както вече е написано по-горе, единствения сигурен начин е да отидеш на място. Телефоните са актуални, просто е рядкост да ги уцелиш на телефона. Отиваш на място и се надяваш да могат да те вземат веднага. Успех. :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата пъти в които ходих за след 3 дни ме викаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално колега , имат си график. На мен скоро ми смениха ремъците. В понеделник си запазих час за четвъртък,Можеха и по рано да ме приемат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли до колко часа е работното време за Омбре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, За работното им време, понеделник - петък от 10 до 19 :) 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Привет колеги.

 

Моля дайте актуален точен адрес на сервиза на Омбре.

 

 

ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ.

Редактирано от badggo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, моля за актуални телефони на Омбре. От Пловдив съм и затова е важно за мен първо да се свържа с тях по телефона.        ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ                                                                                                                                                                                                                                                      

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто звъни сутрин между 9 и 10

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...