Jump to content
koleca

много ниски обороти и странно чукане

Recommended Posts

Здравейте колеги, от известно време имам проблем с моя акорд, който, вече, мисля да започна да го отстранявам. Проблемът е, че имам пропуснато запалване на цилиндрите, до сега съм сменил инжектори и свещи. Отделно, преди няколко дни, почистих и егр-а, и пътечката до него (ако мога така да го кажа, че не знам как се казва), и проблема вече леко се пооправи. Но след 2 дни пак се появява, а преди още, на 2-3 палене и излизаше грешка. Колата има газова, но проблемът го прави и като е само на бензин, преди малко се заслушах в двигателя, и чух някакво странно чукане, което не помня, дали го имаше и преди, и реших да ви питам, да видя и вашите мнения. Ако има някакъв проблем с клипа, казвайте! Предварително благодаря на хората, които ще си загубят времето за почивка с мен!

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото не тръгва, пише, че клипа е частен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Трябва вече да може да се гледа.

Днес отворих капачето на смукателя и където е мап сензора, има много събрано, нещо мазно. Ще видя тези дни, да се мъча да го разглобявам и да вида, дали мога да го изчистя. Относно чукането, като изключа мап сензора и чукането спира.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...