Jump to content
ivaivalito

Губи вода Д15Б2

Recommended Posts

Здравевйте 

 

Преди известно време ми гръмна едно водно съединени докато бях в чужбина и хондичката леко прегря под леко имам предвид стрелката отиде на макс и я изгасих след няколко секунди не съм я карал така .Оправих съединението но от тогава все бяга водата колата върви перфектно маслото е супер .Мислях си за гарнитура на главата ама тамън да я карам и гръмна още един мъркуч смених и него :) но продължава да губи вода .На дълъг път като карам казанчето си седи както съм го оставил или може би един сант нагоре но не прелива .Като спра и водата бяга някъде ,вчера забелязах че капи долу от страната на ангренажа предполагам това е водната помпа.Сменял съм я преди две смяни на ангренажа а това са близо 150К километра трябваше да я сменя ама ... Въпроса ми е има ли опция да проверя дали наистина ми гори антифриз примерно с някъв тест дето мерят за изгорели газове в водата и тогава да правя нещо а не да сменя помпата и после пак разхвърляй за главата ?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рязане на маслен филтър?????wtf.Ако погледне на щеката за маслото дали ще е по бързо и лесно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...