Jump to content
libengazi

Бултрако - награди от томбола? Да, ама не!

Recommended Posts

Здравейте,

 

Преди няколко седмици в Интер Експо Център имаше изложение на новите модели Хонди, та реших да  остскоча в обедната почивка и да разгледам(фен съм на марката и карам Хонда Стрийм).

 

Имаше някаква кратка анкета за попълване и ако си късметлия да те изтеглят печелиш нещо...

 

Обаждат ми се след седмица и ми казват печелиш Хонда шапка, тениска, ключодържател, химикалка и списание - ела да си ги вземеш в работно време от шоурума на бул. България. Питам изрично дали мога да отида в Събота в работно време и дали със сигурност оттам ще ги получа? Отговора е твърдо ДА!

 

Да, ама не, защото като отивам в събота момичето, което е на работа ми казва - никой нищо не ми е казал и нямам ключ от склада, тоест не мога да ти ги дам! Ако искаш в Понеделник ти ги пращаме с куриер? Ок, пратете ги - давам имена, адрес на офис и телефон...

 

Днес е четвъртък и няма ни вест ни кост... не ми е зор да си ги получа, но е тъпо да се опитват да си правят реклама и имидж по този начин, защото е МЕГА непрофесионално.

 

Поздрави, 

Любо

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях!Тези рекламни подаръци трябва да ги дават, само като им прекрачиш прага на магазина. Не се прави бизнес така,когато вадиш парата и я прибират добре, а когато трябва да дадат,лошо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пародия, аз преди време си поръчах една тениска от Харли Дейвитсън вярно закупих си я, обаче бяха много коректни и точни, не искам да се явява като реклама, но бяха объркали и наложения платеж ми дойде 5 лв отгоре, за тия 5 лева ми звънкаха няколко пъти да ходя да си ги взема от Еконт който ми е на 2 крачки като същевременно ми се извиниха няколко пъти, хареса ми постъпката им затова я споделям, може да е офф малко, но ако и Бултрако бяха така сериозни в конкретния случай който се коментира в тази тема, щяха да са на доста по високо ниво :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На последното масово авто изложение в експо центъра, посетих и "нашия щанд". Питах за изпуснат от мен брой (стар) от списанието им. Момичето зад щанда каза че го нямат, но ако оставя адрес ще потърси и ще ми прати. Викам си "да бе, да" но оставих координати. Следващата седмица го получих + още рекламни брошури, ключодържател и 2 химикалки. не платих и куриера "до врата". Бях много учуден и дори им драснах благодарствен мейл. Със сигурност съм никой за тях като пазаруване. Само бях помолил за списание, споменавайки че карам Хонди от миналия век. Не съм и млад, да не говорим пък за красив. :)

Напоследък виждам че живват, чат / пат от разни неща дето пускат по фейса, та може и да са се открехнали леко към външния реален свят. Авторът на темата, да не губи надежда, но и "да не си оставя магарето в калта".

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ceco_accord

Това, което се е случило на теб е нормално. Така би трябвало да се действа - ако обещаят нещо да го сторят :)

 

За мен е без значение дали ще си ги получа, по-скоро ме възмущава случилото се, защото така не се гради имидж и не се печелят клиенти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва колегата, Цецо попаднал си на човек! Именно това е. Човешкото отношение се е изчерпало и е останала само злобата в хората. Причините всички ги знаем. На мен като ми вдигнаха нервите в Бултракото и Апостолов (безгранично тъпа телефонистка) и си звънях във Варна. Коректни хора с добър тон ми обясниха всичко и едва ли не като на приятел. Ако има нещо да се прави по сивичето съм казал на баща ми да звъни там. Бургас може и да е на 37 км от Несебър но ще си чакаме на доставка от Варна 1-2 дни. Просто приказката е различна, като се обадиш.  В Полша е същата работа, ама им тегля майните на висок тон (на полски) и другите гости и те напускат залите ахаха. Ей така да им покажа, че не са прави и че аз съм Цар, крал и тн. когато съм клиент и всеки друг е такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е че не издигат имиджа си на дилър, а че рушът този на марката. Всички смятат че управата и носи отговорност за подбора на дилърите си във всяка държава, но дали е така и на кой колко му пука, не е ясно. Иначе гледам че у фейса се радвад че са продали 1 мотор на някакъв човечец.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си получих наградите от Еконт, Бултрако ги изпратили на 12-ти със седмица закъснение, а днес ми звъннаха от Еконт да мина да си ги взема(и те след като една седмица пратката е отлежавала при тях).

 

Така че вече съм горд собственик освен на Хонда Стрийм и на химикалка, тениска, шапка, ключодържател и списание от 2016 :)

 

Не спирайте да мечтаете, защото никога не знаете кога щастливото птиче ще кацне на рамото Ви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-хубаво късно, отколкото никога ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...