Jump to content
cruzader

Задни вежди за CR-V 1-ва ген.

Recommended Posts

 Здравейте колеги,

Имам нужда от помощ за намиране на задни вежди (металните) за CR-V 2001-ва.

Звънях къде ли не, но без резултат. Оказа се, че вежди поне в България не се предлагат самостоятелно, а цели задни панели. Един търговец ми спомена, че някой в Асеновград имал матрица, но засега не мога да го открия. Ми това е. Моля помагайте! Приемам всякакви алтернативни решения, но ми се ще да присаждам нещо от нови ламарини. Благодаря предварително.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме чака същото скоро време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме чака същото скоро време.

Сигурно всеки, който не е купил "Италианка" го мисли..

Интересно тези, които вече са ги правили, какво ще кажат по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега никой-нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ето го моя отговор за веждите. Човека е от Самоков и се казва Николай. Изработва вежди за всякакви автомобили. Днес си поръчах. Ще пиша допълнително какви са ми отзивите. Телефона му е 088 673 7877

https://www.olx.bg/ad/vezhdi-za-honda-ID6CIAx.html

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблема толкова до "италиянка" или друга.Моята дойде от СН преди 2,5г. без точка на веждите.Но след 2 зими в БГ ,сега я забелязвам че има и на двете отзад ,на едно и също място ,тръгнало колкото 20 ст.,ще ги направя на пролет .Проблема идва точно там където рапидката/неръждаема/държи пластмасовата вежда към калника,тръгва от солта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 28.12.2017 г. at 22:16, MITKO70 написа:

Не е проблема толкова до "италиянка" или друга.Моята дойде от СН преди 2,5г. без точка на веждите.Но след 2 зими в БГ ,сега я забелязвам че има и на двете отзад ,на едно и също място ,тръгнало колкото 20 ст.,ще ги направя на пролет .Проблема идва точно там където рапидката/неръждаема/държи пластмасовата вежда към калника,тръгва от солта.

Също слабо място откъм ръжда им е и предния капак- точно отпред по средата между двата фара. Майстора, който прави моята ми каза, че това му е трета хонда с изгнил капак на това място.

 

Редактирано от Nik.Nikolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 27.12.2017 г. at 14:50, Nik.Nikolov написа:

Колеги, ето го моя отговор за веждите. Човека е от Самоков и се казва Николай. Изработва вежди за всякакви автомобили. Днес си поръчах. Ще пиша допълнително какви са ми отзивите. Телефона му е 088 673 7877

https://www.olx.bg/ad/vezhdi-za-honda-ID6CIAx.html

 

Човека, който прави веждите е много таферен и сериозен. Не се колебайте. Аз лично съм много доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, и аз отивам към ремонт на вежди. Николай от Самоков какво прави? Само металната част "веждата" или може да присади новата+ подготовка и боядисване? Надявам се да открия точният майстор, който да направи всичко, защото знаете после като не направят нещо както трябва им е виновна присадката, а не той/въпросният майстор/. Дайте положително мнение за някой в и около София.

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех две задни ,къси вежди от Николай в Самоков,сега остава майстора да ги направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, дайте ми свестен тенекиджия в радиус от 100км. до София. Закъсал съм го с тези вежди вече. На пролет ще имам дупки явно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...