Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Guest dragorip

хора най накрая и аз да мога да напиша нещо за някоя гонка сборичках се с един мерцедес 2500 турбо предполагам и дизел защото испушваше яко от задработата етам че не стартирахме от място а в движение а аз бях зад него спора започна при мен от 2ра предавка с около 30к/ч до 180 не ми избяга грам от там на татък пътищата ни се разделиха та искам да ви попитам колцата ми долу горе добре ли се е представила или аз много не мога да карам :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ~P[e]Tko~

щом си го мутивирал ония да настъпи и той значи идеално си се представил :thumbs1::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho
Отговорено (Редактирано)

Tko~,Jun 15 2006, 04:13 PM]

щом си го мутивирал ония да настъпи и той значи идеално си се представил  :D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

аз като карам зад бмв или мерцедес..тук таме някой голф...като понатисна да избучи и изръмжи яко и се засяга оня отпред и натиска яко...и трескаво гледа в огледалата зад него...всеки път..мноу смешно ми става напрао се рацепвам :thumbs1:;):D Редактирано от mihho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ~P[e]Tko~

Нека нека се нерват и завиждат(те кат видат хонда и побесняват отпускат си крака да докажат че и тяхните вървят,но истината е само една :thumbs1: )А отностно ръмженето като натиснеш да изръмжи и той пича вече се набира колкот може да дръпне преднина(а дори това да е било шега :D ),че знай ли се с тия хонди :D докат си му изодзадзе и ще ти прочите задният регистрационен номер , макар че някой не успяват и това да свършат :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

И на мен ми се случи да настигна една S320 CDI (197кс/1800кг)Караше си пича прилично и аз почнах да си бръмча зад него , без да го мъча да го изпреварвам , ама кво му стана като я натисна и тръгна да бяга Аз си викам , ся па тоя с дизела и газ,Да ама пътя е със завои и пича не го знаеееее :thumbs1:Неможе да ми избяга , ама се подава .. след няколко километра аз намалих и след 500 метра и той разбра защо - червената страна на палката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Аз съм ставал свидетел не на една гонка с Хондата на един приятел /sashko/, но една беше особено комична! Отиваме към божура миналото лято. 3ма човека сме в хонделата /d15b2/ и си караме, и какво да видим.. от ляво ни задминава надъхано кадетче кабрио. Леш всички и заставаме на светофара. И се почва дивото форсиране, колите подскачат на линията. Ние сме за направо. Той форсира, и ние също.. изведнъж светва жълто обаче не за направо а за дясно. Сашо само форсира а оня като набримчи и изхвърча на червено направо.. див смях и стискаме палци да не го отнесе някоя кола докато пресича светофара с бракмата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

БМВ 2500куб. 115 коня какъв е този странен двигател то 1.6 на БМВ е 103 коня мисля че 18 16в 143 , 2500куб тряя да е повече ако стаа дума за бензинка де

<{POST_SNAPBACK}>

Турбо дизел без интеркулер

С интеркулера е 143 - виж какво карам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

:P и аз вчера на един прител с S500 мерцедесче ми вика айде да се пробваме и ме направи смешен  :P  викам " много върви с какъв двигател ? а той: 3,5 турбо (бензин ) 280 hp  :P  и ми стана смешно  :P

<{POST_SNAPBACK}>

Не разбирам много от Мерцедес, но като е С500 как е 3,5, а не 5,0? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

а някой знае ли колко коня са тези мерцедеси интересно ми е понеже един приател има 2500куб. 115коня БМВ ама като купих ХОНДЕЛАТА ги сгонихме на връщане от Варна и ми се налагаше да натискам спирачки понеже не исках да го испреварвам а този мечо не се даде та за това ми е интересно колко коня ще да е

<{POST_SNAPBACK}>

Мерцедес 250D TURBO W124 - 126к.с. За времето си - един не бавен дизел, бих казал. 12,3s/100km

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

... с 4 степенна скоростна кутия и отзаде може наистина да му дишаш пушилката като го прави това постижение ;) като локомотив дими

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

БМВ 2500куб. 115 коня какъв е този странен двигател то 1.6 на БМВ е 103 коня мисля че 18 16в 143 , 2500куб тряя да е повече ако стаа дума за бензинка де

<{POST_SNAPBACK}>

Турбо дизел без интеркулер

С интеркулера е 143 - виж какво карам :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

а коло струва такова кулерче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

БМВ 2500куб. 115 коня какъв е този странен двигател то 1.6 на БМВ е 103 коня мисля че 18 16в 143 , 2500куб тряя да е повече ако стаа дума за бензинка де

<{POST_SNAPBACK}>

Турбо дизел без интеркулер

С интеркулера е 143 - виж какво карам :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

а коло струва такова кулерче

<{POST_SNAPBACK}>

Немога да разбера какво питаш

Ако буквално колко струва кулера .. незнам ,ама е супер малък- сложен е зад бъбреците и е колкото 2-та бъбрека

Ако питаш за колата , виж в мобиле.бг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Venci

И на мен ми се случи да се сгоня вече. Не знам колко километра е разстоянието, обаче по-принцип отнема около половин час нормално каране. Това е от Златни Пясаци до Цветния квартал във Варна, някой от варненци да ме коригира, ако греша за времето. Та спирам на първия светофар и гледам някакъв пич със същия Сивик, като моя, та му светнах. И като светна зелено, като се набра... То и едни яки завои, та се включих и аз, в общи линии само карах зад него, ама беше голяма тръпка! Добре че беше и рано и движение нямаше, много яко се получи. Иначе не карам така, страх, че с тия нашите рейсъри! Ама тоя пич беше мноо добър. Ако е от форума, евала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN
Отговорено (Редактирано)

Току що една Баварка 1,8-115ps(троен стоп) :blink: . сгъна с около кола. Не карах аз, а едина френд от когото взех Хондака(много го е яд). Пича на старта не можа да тръгне добре, но все пак бяха наравно, но след 2-ра 14-ката отлитя.Сега съм си белязъл една GTI-ка 150ps.(3-ка), предполагам, че ще ме накъса ама въпроса е с колко и кога! Ще пиша!П.П. Между другото цялата гимнастика беше нагоре по баира :unsure:

Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

здравейте аз карам civic 1.6 16V 110коня значи в моя град дойде един golf 2 много наточен и никой не искаше да се дръпне с него много зверски работеше един приятел го познава и постояно тоя с 2-та ме караше да се дръпнеме и един ден ме избазика че хондите не вървяли предлджих му да се дръпнеме на старта тръгнахме на равно но само както ударих 2-ра направо се изтрелях пред негд бих го с почти 2 коли даже не трябваше да изкарвам CRX-са си а по принцип той искаше да се дръпне с crx-са просто щях да го побъркам така че колеги хондата пак показа че е №1!!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

аз по принчип съм от Елин Пелин може да видите crx-са ми на страница 25 в темата кой какво кара само че е пусната от регистрацията на брат ми grozdan продавам го !!!3800лв може и споразумение!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

И пак се сгоних ама този път с тъпа вектра направо се насрах от кеф тоя го размазах с 4ри човека в колата на 3та със 160км/ч и оня вектражиа се отказа А ТЕ БЯХА 2МА В КОЛААТ (МЪЖ И ЖЕНА) от ония вектри 2000куб. 115к/с 4x4ебахти кефа ХОНДА N1 НА СВЕТА :rolleyes:

Редактирано от dragorip

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

браво колега колко коня ти е машината :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

И пак се сгоних ама този път с тъпа вектра направо се насрах от кеф тоя го размазах с 4ри човека в колата на 3та със 160км/ч и оня вектражиа се отказа А ТЕ БЯХА 2МА В КОЛААТ (МЪЖ И ЖЕНА) от ония вектри 2000куб. 115к/с 4x4ебахти кефа ХОНДА N1 НА СВЕТА :D

... ти редовно ли опъваш хондата до 8000 оборота ... или като караше със 160 на 3та не видя , че оборотомера е на 8000 ? 3та на 130 ли я вкара ? ;):P Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

Тия Вектри са по 150 коня,4х4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Тия Вектри са по 150 коня,4х4.

150 коня са 16v , ГТ са 120 , а 8v нормалните са 115 и две умрели магарета ;) това че е 4х4 няма голяма връска ,просто е въпрос на вероятност и му улеснява положението :D

И пак се сгоних ама този път с тъпа вектра направо се насрах от кеф тоя го размазах с 4ри човека в колата на 3та със 160км/ч и оня вектражиа се отказа А ТЕ БЯХА 2МА В КОЛААТ (МЪЖ И ЖЕНА) от ония вектри 2000куб. 115к/с 4x4ебахти кефа ХОНДА N1 НА СВЕТА :P

... ти редовно ли опъваш хондата до 8000 оборота ... или като караше със 160 на 3та не видя , че оборотомера е на 8000 ? 3та на 130 ли я вкара ? ;);)
ако е 1.6 вероятно е ограничена на 7500 ,ама ти от къде разбра с какви скорости е ? Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

lookcho,нищо против,просто предишната ми кола беше Вектра ГТ и знам че е 115 коня.тия дето са 4Х4 знам че са 150 коня 16 волта.Не искам да споря,просто съм се интересувал,щото съм карал Опел 10 лета :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

Даа има и 4х4 115магарета,забравих,и най-често не работи двойното,щот бързо се чупи.извинявам се за поста,без да съм много сигурен. моля да ме извините

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

значи колцата си и пълня оборотомерчето при всеки възможен случей и не беше на 8ооо об а на 7800 за скороста може да лъжа понеже съм с 15 цолови джанти но колко ви лъжа незнам (и ако смяташ че оборотомер не се пълни просто си налей по голям октан :D )а колкото до вектрата знам каква е понеже съм карал същата 2 год и половина (от там и не го понасям този АФТОМОБИЛ )хонделката ми е 115кончета

Редактирано от dragorip

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UniCorn

... 16 волта.

Сори, че малко offtopic, ама тоя ток много силен бре :o сигурно направо летиш при тоя волтаж :o Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

... 16 волта.

Сори, че малко offtopic, ама тоя ток много силен бре :D сигурно направо летиш при тоя волтаж :o
да де ама трябва да сложиш 2 пъти повече батерии за да върви :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Да използвам случая и темата - миналата седмица един черен crx 2gen на ситняково - ако е колега от клуба да ме извинява. Една руса кака с бяла 4ген D15B2 малко го поизяде... Аз нали съм неправоспособен към момента и правя сеир на хората :o

Редактирано от Ognyan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

колега като чета сигурно хонделата ти е доста мощна щом ядеш вектри GT :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

колега а на мен това ми прилича на заядане :D не казвам че карам най яката кола на света а че насрах вектра 2000куб 115ноня с четири човека в моята кола а в неговата бяха 2маможе да е от шофьора а може и вектрата вече само името да и е вектра но е ФАКТ че го наказаха и просто за инфо ХОНДЕЛАТА Е 1600 115

Редактирано от dragorip

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

lookcho,нищо против,просто предишната ми кола беше Вектра ГТ и знам че е 115 коня.

тия дето са 4Х4 знам че са 150 коня 16 волта.

Не искам да споря,просто съм се интересувал,щото съм карал Опел 10 лета :D

Хора, GT е сигнатура за обурудването (екстрите) на колата а не на двигателя,

просто е разновидност на C,CL,GL,GLI е разбира се имаш гъзарийки като

борд компютър и задни дискови спирачки ама двигателя си е като на другите

 

Имам един колега с Вектра 1,8 GT и казва че е 95 кс щото е GT смех :D

 

А за това че 4х4 били само 150 коня ти гарантирам че има и 2,0 115кс :D

просто не си срещал и наистина повечето раздатъчни кутии на бачкат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колега не се заяждам исках просто да разбера колко коня е даже се кефя много че си го бил браво :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o


Аз лично си мисля че дори сток D15B2 ще дръпне 115 немски коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

сори за :unsure: ама можели някой да ми даде адреса на сайта с който се качват снимки във форума (оня дето е с една жаба :unsure::angry:;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

значи колцата си и пълня оборотомерчето при всеки възможен случей и не беше на 8ооо об а на 7800 за скороста може да лъжа понеже съм с 15 цолови джанти но колко ви лъжа незнам (и ако смяташ че оборотомер не се пълни просто си налей по голям октан :) )а колкото до вектрата знам каква е понеже съм карал същата 2 год и половина (от там и не го понасям този АФТОМОБИЛ )хонделката ми е 115кончета

:D специално за теб брато :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=pAUKWd9L_ts...ted&search= обърни внимание кога вкарва 4та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

обърни внимание кога вкарва 4та

Според клипчето на 9 000 и беше с 150-160 ама е с ТУРБО

 

малко резюме:

1-ва 7200 - 50~55

2-ра 7200 - 80~85

3-та 7200 - 120~125

4-та 7200 - 162~165

5-та 7200 - 210 абсолютен максимум

 

некой компетентен да се изкаже според мен 3 и 4 нещо не са реални :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFen

И аз имам известни съмнения относно клипа - 0-100 км ги прави за около 6,5 с. :D Не ми се вярва да е истина, ама кой да знае - все пак турбината си казва думата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

И аз имам известни съмнения относно клипа - 0-100 км ги прави за около 6,5 с. :D Не ми се вярва да е истина, ама кой да знае - все пак турбината си казва думата.

Клипа е на Интегра, а не на Сивик!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

И аз имам известни съмнения относно клипа - 0-100 км ги прави за около 6,5 с. :D Не ми се вярва да е истина, ама кой да знае - все пак турбината си казва думата.

Клипа е на Интегра, а не на Сивик!
И аз го имам тоя клип под името Integra !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...