Jump to content
Guest maxy

Amortisiori Za Honda Concerto

Recommended Posts

Guest maxy

ще сменям амортисиорите на моята honda concerto,от каде да си купя нови,каква марка ще ми предложите да взема и колко струват.мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

ще сменям амортисиорите на моята honda concerto,от каде да си купя нови,каква марка ще ми предложите да взема и колко струват.мерси!

Зависи кажи колко пари си си определил да метнеш по окачванвето ;) аз съм за КОНИ могат да се намерят за около 140-150кинта предни и малко по малко задни :blink: но зависи пак оригиналните са си по тънки ако не си претенциозен взимаи такива ако изкаш по добро .... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maxy

Аааа не искам да слагам нищо специално,просто е време да ги сменям,и се интересувам колко наи тънко мога да мина,разбира се не искам да взимам някакви ментета дето да ги сменя след 1 години пак,чувал сам за някакви италиански но не знам как са и какви пари са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Мога да ти доставя на Japanparts - предни /Kayaba , маслени на 273 lлв / бр.Задни - Top1 - газ , 192 лв / бр. Honda ConcertoНе са ментета , но са малко по-скъпи от тези които ги продават в България мога да ти пратя снимка , но ми трябва e-mail .Моят е adventurecarbg@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maxy

Абе човек какви са тия цени бе,аз търся нещо около 100-150 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

О.К. не е проблем - има много магазини които продават и по евтино - знайни и незнайни марки . Един добър амортисьор не би трябвало да е под 100 евро.Ако не ти се дават тези пари - по добре си карай със старите и като сдадат багажа - има разни майсторчета - ще ти ги напълнят за 15-20 лв и си карай така още 30-40 000 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Абе човек какви са тия цени бе,аз търся нещо около 100-150 лв

До 150 лева можеш да си вземеш доста видове Монро, Билстейн, и т.н но мисля и че за 150 можеш да намериш КОНИ така че за тия пари ще се оправиш 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maxy

КОНИ ли са за предпочитане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

КОНИ ли са за предпочитане?

Аз нямаше да се замислям спрямо другите марки :) сега незнам де ти си знаеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VHK

Monroe е един добър и нормален като цена изборПредни аморт. Reflex 131лв./бр - 3 год. гаранция маслени 109лв./бр-2год.гаранцияЗадни аморт. Reflex 111лв./бр маслени 94 лв./брАко имаш интерес ще ти дам адрес за връзка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Monroe са направо "супер " - взех си газови двойнодействащи - с 3 год .гаранция и т.н. - задни , карах ги около 10 000 км и ги хвърлих , бяха свършили тотално , то и не се очакваше кой знае какво де , правени са в Румъния , е и цената им беше никаква - 56 лв / бр. т.е като качесвото им , а за гаранцията - не ща и да чувам , пълна измама е .Това е моят опит . Ако някой желае нека да опита ида сподели , ще се радвам ако само аз съм се прекарал.Ако тогава имах възможност да внасям на Japanparts - никога нямаше да си взема Monroe от България.За Кони - може да има партиди със добро качество , но трябва да се види къде са произведени.На мен лично ми харесва тази марка , но не са евтини амортисьори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Monroe са направо "супер "

Вярно, че Монро не са най-добрите амортесьори, но имат доста гаранция, добра развойна база, доста количество амортесьори продават - така че според мен това са амортесьорите за колегата махуАз на предишният ми сивик сложих отзад Bilstein - много съм доволен от тях!Стас преди година си смени задните с KAYABA но може би са ментета, понеже наскоро ги хвърли и си купи и той Bilstein и е много доволен от тях.Сега карам с КОНИ отзад - не мога да се оплача, освен че са МНОГО твърди. Хем ги отпуснахме максимално. Но са и "жълти" - обикновените амортесьори сигурно возят по-приемливо.Билщайнките дойдоха по 120 лв за 1, заден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Стас преди година си смени задните с KAYABA но може би са ментета, понеже наскоро ги хвърли и си купи и той Bilstein и е много доволен от тях.

В интерес на истината си смених амортисьорите с Токико( таквиа се поставят в завода на този модел Корола) обаче аз явно сам попаднал на ментета, които изкараха месец-два и заминаха.След това си взех черен Билщайн и засега се държат добре, но колата вози значително по-твърдо ! Освен това Билщайна ми дойде с 2 години гаранция .Двата ги взех за около 300 лж БЕЗ тампоните и прахобраните. При мен отзад е макферсон, за бившия сивик на Магнум, бяха дори по-евтини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maxy

Уж Монро ги дават за добри,абе те сигурно стават,но имат много ментета,което подбива марката,добре де какво става с тези 3 години гаранция като се скапат по рано?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VHK

При купуване ти се дава гаранионна карата.За да важи гаранцията трябва да се монтират в добър сервиз независимо кой е,и да се сложи печат от сервиза.При монтажа задължително се проверяват прахозащитните маншони,и ако се налага се подменят.Ако имаш проблем ще бъде решен.Това е задължение на продавача да го уреди.Но ако има повреда причинена от удар,по твоя или на сервиза вина гаранцията отпада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maxy

някои чувал ли е за Globo aмортесиори?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lusi

Някой има ли мнение за Gabriel, това са френскки амортисьори и съм чувала много добри отзиви за тях, но не сам си слагала на моя кола. Има ги "истински" в магазина на София Експорт, на Козлодуй 1. Ako kolegata Maxy или някой друг се интересува от цени телефона там е 9311022, дори могат да направят отстапка, а имат и (мисля) 2 години гаранция. Аз също скоро ще сменям амортисьори и се замислям за такива. Ако някой може да сподели мнение ще съм благодарна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Да наистина Gabriel са със много добро качество но най вероятно нямат за много автомобили и ако ги нямат наистина можеш да ми пишете на adventurecarbg@abv.bg ще ви дам моите цени -тези на които аз мога да ви ги предложа .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

а да знаете нещо за dropzone? и кое е за предпочитане eibach, koni, Bilstein?гледах по немските списания и waitec но не ми говори нищо.

Редактирано от d15b2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

и кое е за предпочитане eibach, koni, Bilstein?

eibach за пружини, koni за амортесьори - най-доброто решение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...