Jump to content
GINDAHOOD

кончертото забива Д16А8

Recommended Posts

здравейте.имам проблем с кончертото.почна да не варви както трябва, забива муцуната особено като е студена.намекнаха ми че е от инжекцията :cool: .но искам да питам някой от отбора на Хонда.какво да я правя някакви напътствия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при толкова малко информация, добре че си написал от къде си.мини през МIYAMOTO да я види. В "Сервизи/Магазини" има важна тема с координатите му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при Дидо ли. то днес имаме среща дано дойде той.ок мерси мн. аз исках да разбера дали наистина са преебала инжекцията.6тото така мъ биле казали.и било много дебела цената за ремонт.жика ми да не си правя мията д15 пълна инжекция.щял съм да имам сащия проблем. аз не мисля така. не е задалжително като си я напражя фул инжекция да стане така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това кончерто е на саседа ми. попита ме човека каде да я закара .дали че я оправят или нова инжекция трябва.просто ми каза че колата забива като е студена гасне не варви.това ми каза само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо свържи съседа си с Дидо, щото така с посредници е малко трудно за диагностикаи второ, поразпитай малко колегите дали някой има проблеми с пълен инжекцион на д15.... някакви такива дето са по-сериозни от на фабричната д15-ка :rolleyes:

много ти благодаря за инфото. а за инжекцията на д15 не са чувал някой да се оплаква .та и затова попитах. мерси и поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...