Jump to content
ico76

Проблем със странични огледала на CRV 2006г.

Recommended Posts

Здравейте,колеги. От няколко месеца карам CRV 2006, дизел и съм много доволен от колицата. Проблемът при мен са страничните ел.огледала. При натискане на бутона за сгъване на огледалата, те само леко помръдват и до там. Обратно е същата работа, когато ги сгъна ръчно, не се отварят. Моля, някой който се е сблъсквал с този проблем да сподели мнение за разрешаването му. Предварително се извинявам ако има някъде писано по въпроса (поне аз не намерих такава информация). Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и честита колица. Като чета какви са симптомите, ми прилича, че са ти счупени някои зъбни колела в самото огледало. На един приятел така беше станало на един сивик. Но тука ме учудва, че и двете не се прибират. Разглоби ги ако можеш и огледай за нещо необичайно, ако е зъбно колело или червяк, ще ги видиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни ги и двете напред към калниците и опитай да ги прибереш с бутона.

Не е задължително проблема да е механичен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни ги и двете напред към калниците и опитай да ги прибереш с бутона.

Не е задължително проблема да е механичен.

Здравейте колеги,и аз го имам същият проблем.Четох в подфорум за сивик,че там ги лекуват,много чест проблем,но не знам дали е така при нас?

И мене ме интересува много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и аз съм с този проблем. И мен много ме интересува решението!

 

https://youtu.be/CanngYkIG08

 

По точно след 5 минута.  Не успях да се ориентирам къде е това shut off устройство и как да му се смени предпазителя.

Редактирано от icoat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте, едното ми огледало не искаше да се прибира само днес реших да го сваля да вида за какво става въпрос. Когато го свалих забелязах че едната жица на буксата е отрязана запоих я и когато го сложих се оказа че работи, но се обръща наобратно не иска да спре където трябва а се забръща какъв може да е проблема и ако си взема само механизъм дали пак ще се забръща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...