Jump to content
zmiata29

Гасне топла на ниски обороти

Recommended Posts

Колеги, както се казваше в един филм "посредника винаги е лайно", та и аз се реших да се поомериша.

Проблема споделих с Бранко по телефона, за което дълбоко се прикланям, но малко го заблудих и реших да питам и тук.

Колата е купена в Англия и все още си е там, но е купена непалеща. Купиха и смениха само верига и обтегача(оригинални), без водачите(както писах в друга тема), разнитваха старата , закачиха новата и са я издърпали, зацепили и запалили. Колата пали вече, студена си е в нормите и като си дойде в работна температура, пръц - пръц и изгасва. Сега,  тънкия момент е, че като поливат с студена вода (мисля, така ми предадоха) клапана или сензора който е в ляво под капака на клапаните(който мисля че е ВИТЕК сензора) колата работи безпроблемно и на ниски обороти. Ако имате подходящия боб да хвърлим един и да поразсъждаваме по въпроса.

Редактирано от zmiata29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте!  Колата която описах, вече е в двора ми.

Запалих, работи както работи на смукач, като стопли малко - намалява оборотите и като а -аа стигне работната температура и изгасва. Завъртам ключа, пали, началните 1100оборота секунда, две и пак изгасва. Вързвам  диагностиката - никакви грешки.

Някакви предложения?

Опс, видях, че от никъде не се разбира, че става въпрос за ЦРВ К20А4 / 2004г.

Редактирано от zmiata29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...