Jump to content
rosenradev80

Акумулатор CR-V 3та ген. - бензин

Recommended Posts

Здравейте,

 

Оказа се че имам проблем с акумулатора..... разгледах този дето в колата 12V/  45Ah   / 360 A - Varta

 

Намерих един от Англия - Duracell (5г. гаранция) 12v/  50 Ah (K20) 450 A, ot Банер (което е същото като Duracell)

 

Не съм сигурен дали този стартов ток няма да е прекалено голям и да прецакам нещо друго ?!? 

 

Някой има ли опит?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с Yasa, 45Ah, 425 A вече втора година. По каталог го избираха. Засега без проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Оказа се че имам проблем с акумулатора..... разгледах този дето в колата 12V/ 45Ah / 360 A - Varta

 

Намерих един от Англия - Duracell (5г. гаранция) 12v/ 50 Ah (K20) 450 A, ot Банер (което е същото като Duracell)

 

Не съм сигурен дали този стартов ток няма да е прекалено голям и да прецакам нещо друго ?!?

 

Някой има ли опит?

Проблем може да имаш, ако сложиш такъв с по-голям капацитет, не с по-голям стартов ток.

Правилото е: гледаш да вземеш възможно най-голям капацитет с най-голям стартов ток в размерите, които са определени за автомобила ти (има една кутия, в която влиза акумулатора). Гледаш и гаранцията - да е 3 години или повече. За гаранцията е важно да има у нас представителство, защото няма да отидеш до UK да ти я уважат, нали?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранцията е международна... А и дурацел е(?)правят и банер, но за други пазари.

 

 

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...