Jump to content

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

  1. Последният час
  2. Ти си първия, споделил ги тук :). Благодарим!
  3. Днес
  4. По всяка вероятност Ви е не сте разбрали нещо ;). Никъде не съм писал,че италианците дават гаранция на батерията. На запитване от страна на фирмата, която доката колата, Бултрако отговориха,че батериите на Хонда са с 8 год. международна гаранция, тоест, батерията има още 3,5 год. гаранция.
  5. Здравей Bizzito, Можеш да го свалиш от следния линк. Поздрави
  6. Може и тук 1 резюме курс да проведе, та да го адмирираме. А в технически аспект - 1 видео за разхода спрямо различните консуматори в колата: Ако нямате време - експериментът е прост: 1.6 инжекцион, на мин обороти и засичане време за което ще изхарчи 0.5 л бензин. В началото без никакви консуматори, а натам - добавяне по нещо, с уговорката че това е климатик, а не климатроник. На финала - данните, но е добре да се има представа колко харчат разните консуматори.
  7. Поне кажи какво реши и стори в крайна сметка?
  8. Точно така е, както казва колегата. Включваш автопилота от main, задържаш бутона за дистанция и излиза надпис cruise control и автопилота става като едно време... простичък и както съм си свикнал да го ползвам. Единствения недостатък, е че не изписва поддържаната скорост както при адаптивния автопилот. Благодаря за инфото още веднъж! И още нещо - обикновения автопилот се задейства над 50км/ч, докато адаптивния може и при 10км/ч да го ползваш.
  9. здравей, и аз да поръчам нещо: Линк: https://ato24.de/en/honda-ultra-leo-sn-0w-20.html Вид и количество: HONDA ULTRA LEO-SN 0W-20 1x4L Стойност на поръчката: (46.96)*2.15 = 100.964 лв Начин на плащане: - Чрез наложен платеж Начин на получаване: - Доставка чрез куриерска фирма SPEEDY Клубни поставки: Не
  10. Темата е за затваряне.
  11. Днес Столична община, нали са много умни решили в 8;00 да правят ремонт на петте кюшета. От 5ленти, оставили само две, най-лява и най-дясна.Задръстване от Университета до кюшетата. Същото и на бул. "Патриарх Ефтимий", мащини в цялото дясно платно от Попа, до Раковска. Велики умове, надраснали времето си! В соца, тея общинари щяха да са миячи на улиците!
  12. Вчера заредих, 400км, само градско София 16/100! Лоооошо, Седларов, лошо! Топло е, изпарителя нов, газ пътищата нови, клапани регулирани, масло и филтри нови. Зимата пак 16/100, до 18 в редки случеи. Колегата Cyreon със златен медал!
  13. Здравейте, ще ползвам темата на колегата , за да не правим спам, поръчах си топка от Алито , виждам, че моята има един пръстен най отдолу, как да го сваля без да го счупя за да сменя с новата ?Благодаря!
  14. Вчера
  15. "Животът не е жътва, а сеитба" казва най-големият гений, който познава света - Леонардо да Винчи. Той е роден на днешната дата 15 април (събота) в 03:00 часа през 1452г. "Заблуждава ни ослепяващо невежество. О, окаяни смъртни, отворете си очите" пък е друг негов цитат, който звучи повече от актуално и днес, над 500 години откакто е живял. И един любопитен момент от живота му, който описва какъв перфекционист е и защо, приживе не е завършвал част от творбите си. Когато е млад рисува един човек и макар, че всички му казват, че картината е съвършенство, той казва, че нещо ѝ липсва и не я обявява за завършена. 15 години по-късно, когато зад гърба си има дузина научни разрези на починали хора, той вижда мускул, който е пропуснал на картината, добавя го и едва тогава я обявява за завършена. Преди години английска телевизия реши да реализира и изпробва няколко негови изобретения, включително и това, с което човек може да лети, всички до едно се оказаха не просто с векове изпреварили времето си, но и работещи. Интересно в случая бе и че в чертежите на всеко свое изобретение, той бе вкарал и по 1 умишлена грешка, така че ако чертежите попаднат в грешни ръце да не заработят.
  16. ceco_accord

    Видео

    И от много глава боли!
  17. @stany681, имам ръководства, да. Слагам линкове към Google Drive, че са много големи: CR-V на Български (за 1.5 турбо) - 56 МБ - https://drive.google.com/file/d/12VdwuNUPknLmMeYRAtQfS_KqqfCixri1/view?usp=drive_link CR-V на Английски (за 2.0 хибрид) - 165 МБ - https://drive.google.com/file/d/1RlFzAfut3RnI15uJs9kSA49AY9jdNPLV/view?usp=drive_link Моля, яко някой от админите може да ни насочи къде във форума да ги качим (ако има такова място). Мисля, че ще са полезни за всички. То може би и да ги е качвал някой някъде вече..., знам ли. Колега @stany681, потърси из форума, може вече да е писано/качвано.
  18. ... "меко казано". Тея джанти е грехота да се карат - мястото им е в музея - на педантичността. Харесвам влагането на повече от необходимото. Всичко опира до нивото на критериите!
  19. Много странно е това с гаранцията и по всяка вероятност не си разбрал нещо. Аз когато взех акорда от дилъра в швейцария ми дадоха две години и 20 000 км но щом разбраха, че колата заминава за България и ще се регистрира там гаранцията веднага отпадна. Не вярвам италианците да дават гаранция за автомобил който ще се регистрира в БГ, нямат никакъв мотив да го правят ама никакъв, все една Бултрако да дават гаранция за автомобил който е втора ръка закупен от тях и който ще се регистрира в Италия.
  20. Боя има, но понеже е много грапаво не може металика хубаво да се разлее, затова седи сякаш не е пръскано. Първа ръка лак отвътре: За бордовете знам, един гумаджия ми се кара още преди 10 години. 😃
  21. Важното е там където лягат бордовете на гумата, да няма боя и лак и да са равно зашкурени (без язви и пъпки), че спада налягането (много бавно) и къса нерви. Да, някой спици навътре имат пропуски на боя, но си е играчка, а ако добоядисваш, може да се стече и ще те дразни повече. Фръляй финишинг и обувай, че станА 30 градуса.
  22. Имаше още филер за търкане по завряните ръбове, ама стана една седмица откак съм ги започнал и реших да затварям проекта. На следващия комплект джанти ще прилагам научените уроци. Тогава и работилницата ще е на друго място, че тук кварталните баби ме изядоха колко миришело. 😁 И пилоните за джанти имат нужда от ъпгрейд, че не са много симетрични и централния отвор не ляга идеално на тях. Но пък ги направих въртящи се с гайка и шпилка. Между другото джантите ги боядисах и отвътре, и вече първите два слоя лак съхнат, което добави още време за работа по подготовката им. Идеята е по-лесно да се мие прахта от накладките, че фабричните бразди задържат перфектно всякаква гняс, която излиза само с много силна химия.
  23. Привет, питам принципно за батерията :). Колата се доставя от фирма, която внася по поръчки, в случая е от дилър на Хонда в Италия. Още като я купи фирмата, ми казаха,че са говорили с Бултрако и онези са потвърдили за гаранцията. Така или иначе, ще пробвам да получа от тях нещо черно на бяло, да видим...Искам да питам - освен брошурата с картинките, която изпрати, да имаш OWNERS MANUAL в пдф, и на български ?Ще черпя !Никъде нищо не намирам.На Акорда ми имам и съкратен вариант на български, и простанното, също на български,докато за ЦРВ Хибрид нищо не откривам.
  24. Премехнах DPF във София но на път обратно я изпънах на магистралата и след 40-50 мин каране колата влезе в авариен режим без да свети нито един чек...След огасване и стартиране се оправи.Механикът каза,че е изчистил грешките и ми препоръча да отида на нова диагностика и след това да му изпратя снимки.От какво може да е този проблем?
  1. Зареди още активност


  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...