Jump to content
Лъчо 76

Сервиз за хонда Стара загора

Recommended Posts

Ехо колеги някои ходил ли е в Хонда,Стара загора.Има ли някви мнения за работата им,или даите съвет за маистор дето разбира.Изскам да регулирам клапаните и една дигностика профилактично.:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже пише, че си от Хасково - имам един приятел от Димитровград с две хонди, който ги обслужва в един сервиз между Хасково и Димитровград, където е Шел.Казвал ме е, че човека разбирал от Хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да в стара загора равотят перфектно.личен опит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да в стара загора равотят перфектно.личен опит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой и къде по-точно работи "перфектно" в Стара Загора ?????! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венко от АйЕмАй например :worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за горното мнение за Мад Дог-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

димитар от аиемаи и иван

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, здравей!Да, има читави майстори за Хонда в Стара Загора. Познавам някои от тях. Ако държиш да минеш през оторизиран сервиз-обади ми се и също щети помогна с каквото мога, тъй като имаме известни договорки и отношения с Хонда Стара Загора. За феновете има и остъпки. Запиши си телефона ми 0896615304- Ани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира това "АйЕмАй"? За Хонда представителството преди Богомилово ли говорите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"АйЕмАй" е магазин за японски авточасти, намира се на ул.”Х.Д.Асенов” 110. А иначе сервиза е представителството на Хонда ,преди Богомилово.Ето го и сайта разгледай http://www.imi-bg.com/

Редактирано от tisho92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия части в IMI читави ли са? Не ми е много ясно до колко са японски, защото ми се виждат евтини. Чудя се сега например дали да си взема ролка SKF и ремък Gates (които са по скъпи) или направо да си взема нещата от IMI - ремъка там е mitsuboshi или mitsubishi... нещо такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си лично твое решение, какви неща ще сложиш на колата ти. За мен магазина е добър, дори след няколко дена, ще си купувам филтри от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е от ясно по ясно, че решението е мое, но мисълта ми е някой да има впечатление от този дилър и конкретните консумативи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуват от Евро 07 части,то общо взето всички купуват от там де,виждал съм им колата ,както и тази на Мото Пфое да взима чаркалък от Еврото,отделно че познавам и управителя на Евро 07.Единствения начин да си вземеш нова японска част/консуматив в България е чрез интернет ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какви са им частите, но успяха да вдигнат кръвното. Вчера им дадох номер на рама и двигател и въпреки това успяха да ми объркат ремъците и ролката. И понеже си купих части, оставих си колата в сервиза спокоен и си заминах за София. Сега от сервиза ми звънят, че частите не стават и трябва да разкарвам близки и приятели да се занимават вместо мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм доволен от този магазин и си взимам всичко от там.Харесва ми това че никога не чакам,влизам взимам и излизам или правя поръчка и излизам.Винаги ме обгръщат с внимание не чакам не се мусят не се държът нагло и не ги мързи както повечето магазини за авточасти и казват кое е добро и кое не.А за майстори не съм запознат,всичко сам си правя не разрешавам никой да ми докосва колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо колеги някои ходил ли е в Хонда,Стара загора.Има ли някви мнения за работата им,или даите съвет за маистор дето разбира.Изскам да регулирам клапаните и една дигностика профилактично.:rolleyes:

и то4но там трябва да е така ли?:)))))0886587305Димитьр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако иска6 питаи колко пари 6те ти вземат те,и ми се обади:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм доволен от този магазин и си взимам всичко от там.Харесва ми това че никога не чакам,влизам взимам и излизам или правя поръчка и излизам.Винаги ме обгръщат с внимание не чакам не се мусят не се държът нагло и не ги мързи както повечето магазини за авточасти и казват кое е добро и кое не.А за майстори не съм запознат,всичко сам си правя не разрешавам никой да ми докосва колата ;)

о6те ли немои6 да намери6 някои луд да ти даде 8000 за нея?:))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ани :).Забравих да се представя Иван съм от Русе :) Благодаря ти още веднъж .Реших да мина от Ауди на Хонда :) ще проверя тази която е в Сливен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :bye: , някой може ли да ме насочи към сигурен сервиз в Стара Загора ( а може и Казанлък, Сливен - в тези райони), в който ще получа коректна оценка (и качествена работа) по това какво трябва да се сменя по ходовата част на моя Сивик , защото  в рамките на няколко месеца два пъти съм ходил при различни сервизи , но не съм убеден в качеството им на работа , след като пак хлопа нещо :( . Благодаря предварително  :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо, здравей!Да, има читави майстори за Хонда в Стара Загора. Познавам някои от тях. Ако държиш да минеш през оторизиран сервиз-обади ми се и също щети помогна с каквото мога, тъй като имаме известни договорки и отношения с Хонда Стара Загора. За феновете има и остъпки. Запиши си телефона ми 0896615304- Ани.

Здравейте Ани,аз имам нужда от диагностика и при оправяне на времето ще дойда до Стара Загора, ще съм благодарен  за съдействие, ако е възможно разбира се .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ани отдавна не влиза тука , ще ти драсна на ЛС за читав сервиз в Габрово. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали  има оторизиран сервиз на Хонда в Хасково, ако не, бихте ли могли да посочите добър сервиз за цялостна диагностика?

Редактирано от JKS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оторизираните сервизи извън София останаха само два- Пловдив и Варна. В Стара Загора сервиза прекъсна договора с Бултрако, но хората които работеха си останаха и бих го препоръчал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опит да съживя темата.

Може ли ъпдейт за читав сервиз специализиран за Хонда в Стара Загора?

Освен Ай Ем Ай? Ако някой ги е ползвал скоро и тях моля да сподели, чувам че са имали някакви промени преди известно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, AzSum написа:

читав сервиз специализиран за Хонда в Стара Загора

Добре де, според теб колко такива може да се намират в град с размера на Стара Загора?

 

И защо не Ай Ем Ай? Аз нищо лошо не мога да кажа за тях. Имаш ли нещо конкретно предвид?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами имах предвид следното. Да кажем знам майстор, който работеше в представителството на Опел, напусна и сега ремонтира само Опел в малък собствен сервиз. 

Нямам нищо против ай ем ай. Дори съм чувал добри отзиви. Скоро някой качи фактура от тях в секция за трета генерация и цените звучаха по-солени от Бултрако. Но ще ги пробвам при нужда. По-скоро търся някой по малък, ако си купя консумативи и части от обща поръчка да ги смени. Едва ли ай да ем ай работи с материали на клиента. Какви са твоите впечатления, ако не е тайна? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове и аз ще пробвам да исвежа темата. От скоро съм с хонда и трябва да мина някъде за настройка на клапаните. За Стара Загора и околността на imi ли да се доверя? Лек ден 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен скоро ми предстои настройка на клапаните и ще ходя в Ай ем Ай. За моята кола ще струва 80лв + 35 лв за гарнитура. Предполагам за Акорд няма да е повече.Но ще следя темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,доволни ли сте от реглажа в Ай ем Ай?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минавах преди 2месеца реглаж. Момчетата от сервиза бяха изключително любезни, което ми направи добро впечатление. Относно реглажа казаха,че е имало лека нужда, но аз няма как да преценя.И преди и след реглажа нямаше промени в поведението на колата. С гарнитурата струваше 120 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ходил ли е скоро в АЙемАЙ.Качественно ли работят.Става въпрос за реглаж на клапани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...