Jump to content
moondevil

Масло ск-на кутия

Recommended Posts

Кошеги кажете какво масло да сложа ма колата от подписа ми? Говоря за скоростна кутия, поради факта чезабравих какво е това обслужване освен смяна двг. масло и филтри., рещих да го смена та жената да си я кара още дълго време и да не ми бара новото cr-v. Та посъветвате юе каква марка масло да сложа и какъв вискозитет? Благодаря..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално масло за скорости MTF на Хонда,за хонди след 1995г.,по предписание. Казват ,че можело и моторно10w40. Въпрос на избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а от къде мога да го закупя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Бултрако може да се закупи Honda MTF. Вече е въпрос на избор дали от Бултрако София или Стара Загора. Скоро поръчвахме на един колега MTF от Бултрако Стара Загора.

 

П.П. Колега, виждам, че си от Ямбол, ако искаш пиши едно Л.С. да направим една среща и да се запознаем. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Знам че сега много хора ще скочите, ама точно от ОЕМ маслото аз пък изобщо не съм доволен, особено на студено. По кофти ми влизат предавките от колкото със предишното и даже обмислям да го изхвърля (въпреки че е само на 10-на хиляди) и пак да си сипа друго. Дали някой друг ще си признае за този феномен? Щото не съм само аз на това мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Колега, говоря за масло от Бултрако (по важното от надписа на бутилката е съдържанието и)

Пак казавам че и на приятел с акорд има такива симптоми, а и не само

Ще си мина пак на това с което съм си бил и преди, нямам намерение да си чупя синхроните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май по добре да не го барам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си мина пак на това с което съм си бил и преди, нямам намерение да си чупя синхроните

 

Дай жокер де :yes: ? Там от където си вземам масло не предлагат за Хонда. И понеже нямам време да обикалям си мислех си да налея пълна синтетика, като на мотора.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не казвам, че маслото от Бултрако е менте, просто не съм доволен от него. На сивика си наливах 10w40 и си бях доволен, като същият е вече 4 години в приятел и преди 3 при мен. На ЦРВ-то бях с друго ( не двигателно), не мога да кажа какво, да не става реклама. Не карам никой да следва моя пример, само изказвам мнение. Ако някой толкова се интересува на Л.С.  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Torco RTF > Torco MTF > Honda MTF 

За ежедневки и Honda MTF е достатъчно

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали пълна синтетика, особено моторно в трансмисията е ОК. Какъв визкозитет ще сложиш?Ако мислите, че Хонда MTF в БГ е менте, защо не си поръчате същото от чужбина?

Ами 10W40, но пълна синтетика. Не мисля, че MTF е менте, но когато работят магазините, работя и аз. А в близост до работното ми място не предлагат такова. Както и да е, ще ги наредя някак работите. Не ми е спешно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино продава наливен MTF от 20л туби ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...