Jump to content
Shreek

Зимни гуми 205/70/15 - дайте съвет.

Recommended Posts

Дойде време за зимни гуми, и моля ви - посъветвайте ме какво мога да взема в и около София на добро съотношение цена-качество. Относто индексите, които са въседени от около две години, не ме интересува индекса на спестяване на гориво, а индекса на шума не ми е водещ. Държа на добро сцепление с пътя, и бюджета ми е до към 140 лева на гума.

 

Предишните бяха Avalance, и изкараха 5 години, но им дойде време за пенсия. Взех ги от един гуми център срещу Технополис, на 125 или 135 лева, и за тази цена те се държаха повече от добре през тези 5 зимни сезона ползване.

 

Моля тези колеги, които сте купували гуми наскоро, или сега оглеждате да купувате - споделене къде и какво.

 

Ако дават отстъпки в някои центрове, М-телска сребърна, и Виваклуб картите си ги пазя. SDI съм я затрил някъде, но ще трябва да си я извадя отново и нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си същите,щом си доволен защо да експериментираш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ги същият модел. Били са инцидентно внесени, а освен това цените във въпросният център са скокнали много сериозно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не съм догледал и има опция за редактиране на постовете - моля за извинение. Пиша това, за да ви кажа какво взех.

 

BARUM POLARIS 3 205/70 R15 96T

 

Взех ги от Диана, нека не се брои като реклама, но те единствени ми дадоха някакъв ориентировъчен отговор на въпроса ми за DOT-а на гумите (3714 в случая), заявявайки, че със сигурност е от тази година. От други центрове само дето не ме ругаха, че питам това преди да отида при тях, а някои просто ме оставиха да си вися на телефона. С отстъпката за сребърна карта на М-тел (30% за тези, които се интересуват, но признават само поименни карти - фирмени карти отказват) ми дойдоха някъде 124 лева на гума.

 

Сърбят ме пръстите да понапиша малко идиотизми, които ми се случиха, докато прозвънявах вчера и завчера различните гуми центрове, но няма да ви изненадам с нищо.

 

Отзиви за момента не мога да ви дам, защото ги взех без монтаж, и след малко отивам да ги монтират.

 

Разумно, безаварийно и безинцидентно каране на всички от мен.

 

пп. Ако някой има лично впечатление от това, което съм купил - нека пише.

Редактирано от Shreek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега за гумите - много завои да вземеш с тех. А до Дианата - улучил си просто на продавач - поръчахме миналата седмица от тях сави зимни, говорихме по телефона дот а-у всичко 6. След 2,3 дни дойдоха гледаме гумите почти ги платихме - оп летнии. Звъним им в офиса - какво ни пращате? почнаха да питат гледахте ли имейл и простотии и съответно гумите бяха върнати, не ни изпратиха други, не сме и говорили повече с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...