Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги. Вчера ми се случи нещо много интересно - отидох на бензиностанцията малко преди да ми светне лампата за горивото (оставаха ми 53км по борд. компютъра) и си поисках 5 литра бензин. След като си ги платих се качих в колата да си ходя, но стрелката на бензиномера не беше помръднала, а също и range-a на борд. компютъра не се промени. Усъмних се в момчето на бензиностанцията, разбира се. Днес като излизах с колата, все още ми показваше стрелката ниско долу и range - 50км. Отидох на бензиностанцията и собственоръчно си сипах още 5 литра, но показанието на компютъра и стрелката не се променят. В момента имам 47км до зареждане по компютър, но лампата за бензина не е светнала все още. Някой срещал ли е подобен проблем и ако да - как се е справил с него и какво може да го причинява? Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като никой не даде предложение или предположение за решаване на проблема, днес посетих Юби-ко и се оказа, че механиката  и електрониката поплавъка в резервоара ми работи без проблеми, но самия той има едно отчупено ъгълче и когато има по-малко гориво вътре се накланя в грешна посока и спира да подава сигнал. Частта ще струва 118 лв и със смяната на горивния филтър може и да с прежаля. Като решение до тогава просто по-пълен резервоар ще е достатъчен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...