Jump to content
pavel.k

Разхронизиране на ключовете.

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем с ключовете, след опит за кражба ми се наложи да бъде свален контактния ключ, за да бъде пренареден, но от тогава не мога да си отключвам или заключвам колата с дистанционите на ключовете. Става дума за honda civic VIII 2.2 и да уточня, че мога да си паля колата с тях, разпознава ги за паленето, но имобилайзера го няма никакъв. Някакви съвети ?

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом палиш, значи имобилайзера си е там и работи. Не ти работи командването на централното от ключ. Трябва да се погледне дали не са ти прекъснали някой кабел, ако си имал аларма . Или да са откачили целият модул. Или контактният ключ, ако отчита, че има ключ в ключалката , също няма да работи. Зависи как са ти го ремонтирали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре си намери цялата инсталация за въпросният възел, от кола на части и пренареди нещата. Ти или майстора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си беше смъкнато внимателно и не беше скъсано нищо. Беше взет само контактния ключ, де факто само механизма, нищо от електрониката. Просто, след смъкването вече не можеше да се отключи или заключи с дистанционните, говорим за фабричните, :) на колата. Въпрос, някой налагало ли му се е да ходи в Хонда сервиза за обучаване на ключовете? Ако да, какви пари да си приготвя? Защото това, което ми каза ключаря, при който бях е, че е само с диагностика, ама тяхната не може да го извърши..... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ключарят случайно каза ли ти кой тип ти е чипа , защото ако е ID46, в което съм 200% сигурен , няма нужда нито от обучаване, нито от нищо. Просто трябва да си влезе колата в режим, в който всяка нужна верига трябва да е затворена, за да работи дистанционното. Никаква инсталация не си търси. Преди свалянето на патрона работеше ли? Дай тел. или се обади и Шумен е близко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...