Jump to content
Guest w1zz4rd

A Kategoriq ?????

Recommended Posts

Guest w1zz4rd

ot mesec ve4e imam pravo da karam shofiorski kursove .. oba4e iskam da karam A kategoriq .. samo4e ne znam kade ima kursove .. nqkoi moje li da me naso4i kade ima .. ili da mi dade telefon na nqkoq firma .. az sam ot Sofia btw

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Are be pich :rolleyes: misleh veche che si vzel i pilotski kursove a ti oshte ne si pochval :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Myst

Bratle trqbva da ima6 21 godini za A kategoriq - sorry ama 6te trqbva o6te da 4aka6 :rolleyes:(( ;);););):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

mm sled 18 godini moje da iskarsh A kategoriq do 350cc Motor .. i kato navarshish 21 godini moje da si karash kvo si iskash :rolleyes: aa ako gresha .. koeto e mnogo malko veroqtno .. shte karam bes knishka ebal sam im maikata na gadnite ushevi :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Myst

mi kakto iska6 .Pravi smetka edin ot moq klas kara Prelude s knijka za MOTOPED :rolleyes:)) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

az do kolkoto znam .. knishkata e edna i sashta i sled 18 i sled 21 .. v smisal se si e A kategoriq .. prosto tiq kukite 4res EGN-to ti trqq da smetnat na kolko godini si .. i zatova nikoi ne pravi problemi za tova .. iskarasha li a kateogirq i na 18 moje da si karash 1000 cc :rolleyes:..ZA RD-to mi are da mi zemete Honda RC211V .. pls :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Myst

Bratle , az pitah edin ot moq klas i toi mi kaza 4e A kategoriqta go karat samo lqtoto 6oto trqbva da se pravqt nqkoi raboti kato my vzema tela 6te ti go dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Мерси ама вече късно утре или други ден си подавам докоментите .. на 1ви почвам курса ;) в момента си чакам медицинското

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...