Jump to content
marinpopov

предърпва

Recommended Posts

Здравейте, колеги един въпрос колата ми забива направо, при рязко подаване на гас около 2000 оборота и после около 3000 обикновено като е студена сутрин ,смених горивния филтър след като светна и чека, а грешката беше високо налягане на горивото(така ми казаха) неразбирам много .Можело да е и от филтъра някакво запушване.Но промяна нямаше на следващата сутрин ,ако някой се е сблъсквал с подопбен проблема да помага :)Да не търсим топлата вода Благодаря предварително.Направи ми го и няколко пъти на магистралата София-Пловдив 

на круиз беше около 115км в час пак около 2000 оборота.CRV-дизел 2007г. 140 коня.

Редактирано от marinpopov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от много неща може да е проблема. Преди години имах подобен проблем и се оказа, че датчика на температурата ми прави проблеми/от време на време дава грешна информация че е студен двигатела или топъл и от там се променя горивната смес/ - не казвам че при теб е от него но за информация да му обърнеш внимание, защото тогава този проблем не можеха да го хванат в сервиз на бош а един майстор на дизел. Успех 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега ,но да кажа какво се оказа слагали са някаква букса на клапана за високо налягане,която не е за там и са наснаждали кабели и какво ли не пригаждане даже ме остави на пътя.Зкарах я в сервиза и смениха тази букса с оригинална и оправиха връзките на кабелите и заспа.Но нещо ми дава проблем с подгряването на 3-ти цилиндър като го дава един път на 2-3 седмици ,и няма хващане от какво е, свещите са здрави трием грешката и така до следващите 2-3седмици та сега сменихме свещите на 1-ви и 3-ти цилиндър та да да видим като светне от тоци ли е от какво а бе приключения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...