Jump to content
Х.Ставрев

White crow or sportcar motion bumper for EG

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Принципно темата е свързана за определена афтърмакерт предна броня за сивик 91-95 EG.Мнения въпроси отговори и така на татък.Лично аз имам спор с едни американчета че това е афтърмаркет броня произведена от не толкова известна тунинг компания така твърдят те .. моето мнение и това което съм чел преди време и съм гледал че това е зглопка от две броно горница на EG + маска предница на EK (сивик 5 + сивик 6) лошото че изгубих темата от форума в който е бях прочел ..или е била изтрита ... въпроса ми е какво мислите вие Публикувано изображение (не само за спора но и за самия визуален ефект ) Публикувано изображение

Редактирано от Х.Ставрев
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...според мен добре изглежа сякаш броня на 6-та с лип пасната на 5-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ето че намерих въпросната тема за направата на такъв вид броня :D/>:D/>:D/> http://h-tune.co.uk/ukhondaforum/viewtopic.php?f=22&t=325

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А това е въпросната броня с името White Crow от американската тунинг фирма ''Memory fab'' и определено има разлика със бронята от снимката на първият ми пост Публикувано изображение малка е но е има горните линиите на левия и десния въздуход на бронята тип White crow са над линията на централния въздухоотвод докато на бронята направена от ЕК сивик същите тези линии са под линията на централния въздухоотвод , знам че това което пиша е пълна простотия но искам мнение, да не би да се самозаблуждавам Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>Публикувано изображение/>или тия американчета са наистина толкова тъпи че не правят разлики ....

Публикувано изображение

Редактирано от Х.Ставрев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой да се пробва, че да чуем мнения. Мен ми харесва как изглежда. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две ръце за червената :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От край време съм се ровил за името (вида ) на бронята и производителя ,ама само по снимка да я гледаш ,много инфо няма как да разбереш .Благодарско колега .... И всичко детско се уби в мен ,като снощи се ровичках и цената и е :crazy:/> от 210 $ до 300$ без доставката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D/> Тя цената аз е знам но предочетох да не коментирам .... иначе съм постнал и линк как може да бъде направена такава :) Бронята определено променя много феса на автомобила ,друг е въпроса дали някой е склонен да развали оригиналния вид на колата :ph34r:/>:lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах и линка ... и да не е нещо особено ,като правене (има си и тънката линия за да се получи) ..... Впрочем .. такива изгъзици има ,че (тази промяна) с мед да я намажеш ... и нз. но на мене не ми изглежда ама никак зле и пак си е чисто изпълнение ... Промяната е факт ,но не е нито кич ,нито нещо фрапиращо ...Идеално си е :offtopic:/> ако някой успее с тази идея .. много ще ми е интересен резултата .... понеже аз лично нямам необходимото място за да се пробвам ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой срещал ли е из нета евтина броня от 6та японка фейслифт, която да става за донор. Намеря ли ще се пробвам да видим какво ще излезе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм нещо подобно и наистина се получава! Пластмасовите заварки са много важни и когато съм там по време на заваряването после потготовката за боята се получава на ниво!Не мога да кажа сега колко точно ще излезе в кинти,но няма да е повече от 200 кинта .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми харесва как изглежда колата така ,но незабравяйте ,че тези коли са без номера и са толкова лъскави и ниски че само това им стига да ти фане окото. Късмет на осмелилите се да направят тази операция :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да го видя в БГ с две ръце за червената по простата причина, че кулер ще влезе идеално там, не че и бялата е лоша но :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...