Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

В тази тема,всеки който е съгласен,да се саберем и да играем футбол,нека да пише.Темата е само за хора от Варна.Пускам тази тема,понеже в предната пишат от всички градове и става объркване,и неможем да се разберем така.Всеки който желае да играе да пише.Съберът ли се достатачно хора,отиваме запазваме игрищи,и играем.Ако модераторите сметнат темата ми за излишна нека я изтрият.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии имате Вратар ---> told0 и защитник :lol: ---> аз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

+ Още един защитник - Аз. Преди бягах като колата си ;) ама сега съм излязал малко от форма и тежа повечко, така че трябва да се спортува. Навит съм дори да стане като традиция да речем всяка седмица ще бъде мн здравословно и приятно. ;):lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрастии,Супер навит съм и аз.Не съм от най добрите но ще играя.Пишете ме и мен :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само казвайте кога ще играем срещу някой отбор и съм 1ви :punk: да покажем на другите как играят хондаджийте

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Според мен първо да се съберем после противници лесно ще намираме. Даже ако се заформи отборче можем да се запишем в градската аматьорска лига в зала, която се играе 8+1. Ще си направим екипче при някой от колегите които правят тениски и така. Какво ще кажете за идеята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем,хубава идея,обаче трябва да се подбере отбора,ако ще играе срещу сериозни противници :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Има няколко сериозни отбора иначе повечето са от аматьори по аматьори. Даже не са си направили труда да си направят екипи. Аз играх половин сезон в едно отборче там ама се плаща някаква сума за сезона или на мач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре като се видим на седмичната ще говорим.За сега не са изявили много хора желание (говоря за хора от Варна).Ако се саберем повече,още по-добре.Само хондажий да си играем.А пък ако стане така,че много хора да изявят желание (от Варна),можем и да си напраим турнир по между си.Но това ще го говорим утре на седмичната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен първо да се съберем после противници лесно ще намираме. Даже ако се заформи отборче можем да се запишем в градската аматьорска лига в зала, която се играе 8+1. Ще си направим екипче при някой от колегите които правят тениски и така. Какво ще кажете за идеята ;)

Аз и told0 вече имаме отбор там :) ФК Марамели ;) www.varna-football.org ;) не че се хваля ама ... 9 мача 1 загуба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Жалко че играете вече там .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще играем на 2 места бе :) само ако се срещаме ;) Лошооо ще ни дирите заместници ;) че не се приема добре дезертьорството ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте кога и къде да се съберем и да поцъкаме малко :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно бе човек ... то не става от днеска за утре ! Трябва да се съберем 12 човека сигурни ! Да се запази игрище ( за предпочитане залата ) и тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Аз честно казано предпочитам откритите теренчета в Младост или Аспарухово, но и в залата не отказвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги с приятели редовно си правим турнирчета,няма да откажа да влезна в хонда отбора че като ги бием да им се подигравам после :( най често се събираме да играем в една зала до гранда.ако има навити да казват полезно е да се поразтъпчем малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги пишете ме и мен за отборчето ,че и аз бая килца съм качил напослкедъка се чудя какво да спортувам аз съм нов член на клуба и тъкмо щте се запознаем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм по-навит за открито.някъде на общинските игрища е идеално.Пък и времето се постопля така че невярвам да премръзнем от студ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре :( дайте да броим :) и като стигнем до 12 :) запазваме игрище ;) Съгласни ?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласни.Давай кой ще се заеме с бройката?Да не почнат да се отказват?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре аз ще оправя нещата :( Пишете сега тука кой ще идва :) Ние сме 2-мата с told0 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

1. ObiChLiFk02. told03. kras3n4. White`Devil (демек Аз :))5. Edi_koi_si6. gogo_conev7. HORACIOДовечера в 21:00 на ОМВ разбор на отбора :) До тук сме 7 спокойно можем да направим контрола с някой и естествено да ги отупаме. И всеки да си носи Vtec-a в джоба. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер.На кое ОМВ се събирате,че аз досега не съм идвал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех Трябва да припаля французойката и да идвам :( Мислех да спя ама ... :) 7 до тука значи :) А как се слага В-тек на Рено ;) ;) ;):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Няма невъзможни неща. Най лесния начин просто сменяш колата. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесен е ако има надахани за бартер :( иначе пара нема за друга на тоя етап

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Малко по нагоре съм оставил линкове на темите за срещите прегледай ги. Там има всичко обяснено, разяснено и т.н. даже си има и карта. Иначе ОМВ на околовръстното над затвора от 21:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок само да не отърва козите по - рано :( Иначе съм там да се запознаем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета дайте срещу някой друг форум да играем ако има надъхани.примерно bmw,nissan и прочие :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде надъхани сме.Само трябва се организираме и ги мятаме :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Ами някой ако има регистрация в някой друг автомобилен форум или има приятели членуващи в друг клуб да подхвърли идеята.А ние можем да се организираме за изработването на екип или нещо такова.Според мен е супер яко а противници винаги могат да се намерят дори и да не са от форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

противници ще намеря колкото кажете :) а относно екипировката не е никак лошо като идея и няма да е много скъпо ама ще го дооточним довечара :( ще направя всичко вазможно да дойда макар че имах ангажимент за довечара ще се постаря да съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Относно екипировката не мисля че някой от колегите който правят тениски със щампи ще ни откажат една групова поръчка. Даже ще се зарадват просто трябва да си измислим моделче и цветове. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам http://www.humoursenseupgrade.com/uploads/...53_hondasex.jpg това за емблема на отбора ;) Ще стои добре на тениските ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Това голямо отпред, а отзад номера над него или ника или логото на фен клуба ще е идеално според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да се отнасяте по сериозно към темата.Мисля,че се разбрахме,че вечерта като се видим на ОМВ,ще се разберем.Отностно до броенето,ако видим,че има голям интерес,веднага почвам да ги броя,и ще запазя зала.Трябва отбора да се подбере,смисъл играем 1 срещу друг 2 отбора на Хонда,и по добрите играчи да отидат да играят срещу други форуми,а по слабите пак ще играят и с нас,и с други,и ще се развиват,стига да имат желание и време.Аз съм плътно за спорта,понеже от таз кола,даже съм забравил да ходя,пък футбола ми е любимия спорт.Нека да пишат всички който биха играли,а не други неща който не са по темата.Не искам никой да се обижда,просто изказвам мнение.Така ще е по-лесно за всички.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Колега не виждам какво странично сме писали от темата всичко което говорим е свързано с Футбола и евентуалното развитие на отбора.И както виждаш съм направил списък за сега по нататък ще е по лесно да се добавят 2,3,5 или 10 човека.

Редактирано от White`DeviL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...