Jump to content
Deodriver

Навигация CRV3

Recommended Posts

След доста разглеждане на функциите на навито,само едно не можах да намеря.Как да накарам дигиталния часовник да се появява на екрана?Намерих само настройката за него,дали да е цифров или аналогов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в същото положение - някаква комбинация от клавиши ли е, нещо друго се задържа ли? И за мен все още е загадка.

 

Колега, а отностно навигацията разполагаш ли с диск с карта на БГ. Имам диск за нея,но нашата държава не фигурира - колата е 2007 и принципно трябва да работи. Някакви идеи как мога да се снабдя с такъв диск?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам два диска с карти и има и България,но е бедна работа.В продавалника има дискове за по 30лв. с най-новите карти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Когато не я бутам навигацията сама си отива на часовник.Ако след това мина на навигация и после я изключа  часовника не се връща.Аз също пробвах разни неща но за сега без успех.Още ми е нова придобивка и за сега се учим.По втория въпрос аз си купих диск от OLX с версия 2016 за Източна Европа включва България-тръгна веднага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или ако не ви се дават 30++ лв, в подраздела за Навигациите има тема за картите и там е обяснено как се записва диска :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Menu->Settings->1/2 екран->третия ред (Display)

 

При мен е активна първата опция (Auto) като дори така, часовника е през цялото време на дисплея. Ако не върши работа, пробвайте с последната опция (Clock). Ще кача и снимка, ако не се справяте.

 

Иначе, ето връзка към темата с навигациите за акорд 7-ген фейс и повечето хонди след 2006г. Изпитано работи на 100% и при CR-V 3-ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...