Jump to content
Guest nikonti

СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ среща ?

Recommended Posts

Guest nikonti
Публикувано (Редактирано)

Колеги от северозападна България, ако желаете да си организираме една северозападна среща ? От Видин сме 6 коли. Много ще се радваме да се съберем със съклубари от близките градове, ако някой прояви интерес да пише тук за да измислим дата и място

Редактирано от nikonti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли никой от Лом, Монтана, Враца или някъде от северозападна българия, който да има желание за една северозападна срещичка като се стопли времето ??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА. Не съм от , но в момента живея в Монтана. Тук има 5-6 Хонди , но комай само двама съм мяркал във форума. Във Враца също съм мяркал "Н" но колко съфорумци има ??? , (в Лом съм бил само 1 път и имаше мъгла :) ) ??? Ще е добре който види тая тема и иска - да се обади , :) да се видим кои сме от Монтана (щото с никого лично не се познавам) :) за да обсъдим тукашното "домакинство". Не че имам нещо против другите градове (или някоя готина местност из околията)- напротив , ще ми е интересно. То до напролет има време , но все пак си е организация и няма да е зле проявяващите интерес да сме по-активни :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Хайде измислете нещо че ми се е дояло мръвка на скара:( Аз като видинчанин се сещам за бужорица. Има ли някъв шанс да вземен под наем някоя от хижите там?А на тоз Монтанския язовир има ли нещо кадето може да се остане за през ноща?Дайте други предложения за място! Монтана е най централно и на всички ще им е еднакво близко /дори и на мен понеже съм в СФ/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

От Враца имате един пешеходец... :( И евентуално още някой ако пъкне, което ме съмнява... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм от Враца и съм навит стига да е събота и неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирасе че ще го направим да е събота или неделя, но нека се постопли времето малкоРадвам се че има хора който проявяват интерес.Мисля си да направиме една божурица и да има мръфки на жарава и много приятни емоций.Колкото повече сме, толкова по весело ще бъде :(:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от тук изявилите желание също ако се съгласи ще е добре дошъл... ->тема п.с. То почти само аз съм си писал с тая тема.....и в крайна сметка се 'преброихме' само със един от тримата изявили желание... (Деси - r2d2) :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние си имаме тема ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showto...p;hl=Видинама ми се струва че сме повечко, че и си се събираме от време на време ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес случайно се засякох с колегата MVM , та като му дойде времето ще сме поне двама , па може още някой да се появи дотогава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е вие не се ли събирате на по кафенце ?Ето сега например бате ви Гошо ми се струва че трябва да почерпи за новата хондичка. :hondarulez::D:P:)

Редактирано от Niki Petkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

e па браво на теб след като е търкалям трети месец ве4е ще по4ерпа немай грижисамо докъде се видим на по кафе да не се метна и в някои Прелюд 4е тогава жената ще трябва да 4ерпи за хеча :P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

от Козлодуй сме двама...............и къде ще е срещата?естествено петък и събота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета мисля че е време вече да си направим едно събиране.Някой не сме се виждали от месеци, така че ако искате да се съберем възможно най скоро.Предложете дата и място и ще го обсъдим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Враца имате още един пешеходец!! Обаче измислете място, че да си правя сметката от рано. А ако има някой колега съфорумник от Враца, който е с кола и може, и иска да ме вземе, да ме потърси на скайп - honda_civic_esi или на поща - fantom_mm@mail.bg!!! Ще съм му много благодарен! А за местата, които се споменаха - не ги знам, но щом ще има ХОНДИ, скара пък даже и риболов:P......ТАМ СЪМ!!!:P

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е все още студеничко за божурица, има времеRitcoo телефона ми е 0888739337 и 0878739337 като си дойдеш къв Видин ми звъни да организираме едно хонда кафе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ей!!!!! Има много Хондаджии в северозапада, къде са сега?! До края на другата седмица дават времето идеално!!! Ако питате мен, сега е моментът! Измислете нещо! :cool::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Niki Petkov

Спокойно колега, нека да изчакаме още малко.важното е да се сложи темата под наблюдение така че като дойде момента да се разберем по-бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О-о-о, Хонда кафе е ок... може и по Хонда бира да направим... пък то за Божурица или 'некое друго водно место' - не пречи... мнооо ми се ходи за риба :)... моят тел е 0886 49 94 34... събота сутринта потеглям за Видин... :!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jowy

Супер ще се съберем доста хора, бройте ме и мен (от Враца).

Редактирано от jowy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

а тая хижа дали ще ни събере?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ще намериме такава която да ни събере, но е още рано, имайте търпение още малко, ще се съберем спокойно :drunk: нека времето да се стопли още малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ще намериме такава която да ни събере, но е още рано, имайте търпение още малко, ще се съберем спокойно :) нека времето да се стопли още малко

Таака! Е па май се поотопли времето а?! Даже жега стана! Не е лошо ако ше се прави такава среща, да се прави скоро, че то ще си дойде националната и няма да има смисъл!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана със срещата? Ще я има ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана със срещата? Ще я има ли?

Ще я има бре колега, само да се стопли времицето че да не ни зинзирикат камбанките като се съберем ... а пък и да може да се пие бира ! (то не че в студа не може де :) )Я кажи ти с един червен Людец 3ген ли си ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ceco_accord

Аз съм ЗА Белоградчик па и времето скоро ще е ОК :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Niki Petkov

Днес коментирахме с колегите от Видин и се стигна до дата 31.05.2008 и 01.06.2008, за сега мислиме да направиме срещата на Божурица.Ще помоля всички които имат желание да се напишат тук, да се ориентираме колко човека ще сме и после да се знае колко места да се запазят за спане.Ако има рибари да си вземат такъмите, банските също не е лошо, там има и плаж, пък ние от тук ще вземем скара за да има на какво да се печат разни меса :P, бира които пие ше си вземем или от Видин или от близкото село, напитките които си купиме ще се студят в рекичката. Ако съм забравил нещо казвайте.Както забелязвате пишем за датата доста от далече, за да си направите сметка. Нека желаещите да се напишат тук и кой колко места ще иска за спане, не е лошо и някакав телефон да се остави.Като доиде времето да идвате ние от Видин ще ви посрещнем някъде и така.Хайде сега да видим колко са желаещите ;) от тук на там от вас зависи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Хонда мафия... :P)) . Ако има и футболна среща ще дойда , че само с ядене и пиене ... Civic vs ALL , примерно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега там е природа, има голяма поляна може и да се измисли някакав футбол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, най-накрая! Ама айде де! Аз и да кажа, че идвам, първо: аз съм без кола - полза от мене няма!второ: Представа си немам къде е това "Божурица" и как да стигна до там?!трето: Само една седмица преди националната?! Много ще ми се сгъсти графика (пък и не само на мен) от финансова гледна точка!Ама айде т'ва да е! Само да се съберат повече хора....П.П. Чакам инфо за местоположението, хотела, и как да стигна до там! :P Ако успея, ще си взема и такъмите и бутонките! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Niki Petkov

първо: Божурица е местност която се намира на около 18 км Видин или още по-точно казано на около 3 км от село Синаговци (можеш да провериш в Гугъл ърт)второ: Няма да сме на хотел а ще бъдем на хижатрето: Нали се сещаш че присъствието на никой не е задължително, всеки си прави сметката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме.Идеята е добра мн

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала ники.Аз ако мога ще дойда, нали и аз сам от хондаджийте вече :blink: Абе и станколето ли е фен :thumbs1:.Аз съм милен от 2-ката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Niki Petkov
:thumbs1: Станколето е фен отдавнаМОЛЯ Пишете кой колко места иска за спанеРадвам се че леко по леко интереса към СЕВЕРОЗАПАДНАТА сбирка се връща Айде със здраве и КАРАЙТЕ ЛЕКО !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиши 2 места за мен :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана със срещата? Ще я има ли?

Ще я има бре колега, само да се стопли времицето че да не ни зинзирикат камбанките като се съберем ... а пък и да може да се пие бира ! (то не че в студа не може де :rolleyes: )Я кажи ти с един червен Людец 3ген ли си ? :P
Не, със един зелен, 4-ген

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук 2 места за гостите заявени от PlevelchoНякой друг да запази места за спане ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Разбирасе и за мен 2 места!

Редактирано от PLAMEN_RALLY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...